Įkraunama...
Įkraunama...

Kanada, III tema

anglu k pamokeles galesi gauti ir cia,jei nedirbsi yra nemokamos,ir skiria su darzeliuku,bet.........zinoma eiles nesvietiskos doh.gif .gali metus pralaukt.gali ir iskart papault mirksiukas.gif .bet ,kaip yra 2 maziukai vaikuciai tai jap geriau 100k apsvarstyt,nei kad po to gailetis 4u.gif

GILDE,sveikinimai didziausi,kada gi ta diena gimdymo/gal zinai ka turesit jau?
Atsakyti
QUOTE(eugenija_s @ 2010 05 27, 21:54)
anglu k pamokeles galesi gauti ir cia,jei nedirbsi yra nemokamos,ir skiria su darzeliuku,bet.........zinoma eiles nesvietiskos doh.gif .gali metus pralaukt.gali ir iskart papault mirksiukas.gif .bet ,kaip yra 2 maziukai vaikuciai tai jap geriau 100k apsvarstyt,nei kad po to gailetis 4u.gif

GILDE,sveikinimai didziausi,kada gi ta diena gimdymo/gal zinai ka turesit jau?

Oi dar tik pati pradzia blush2.gif sausi tik susitiksim su maziuku ax.gif
aisku kad sunkiau su mazaisiais, bet kartais tas to verta, ar ne? mirksiukas.gif
Kartais as pagalvoju dirbdama JAV 4 men taip buvau pripratusi prie to saugumo ir psichologines ramybes. Ech, net baisu buvo gristi. As ir cia visiskai neskaitau ziniu, neziuriu televizoriaus. Is vienos puses blogai, atsilieku, is kitos puses, va vakar paziurejau zines, susinervinau ir dar karta isitikinau kad nieko gero nepraleidziu, tik maziau streso ir abejonu gyvenime ax.gif Tai va, taip ir gyvenam.
Dar del busto reikalai stabdo, jau 5 metai kaip iforminti negalim sumokeje 200 tukstanteliu.. Tai tikimes kiekvienais metais kad kazkas issispres. Pavargom jau kovoti, kai teismu vos 2 posedziai per metus ivyksta... Kartais juokiames, taip ar taip cia nieko neturim doh.gif
Kur pasisuki ten apsurdiska situacija, dar ir ora tuoj apmokestins lotuliukas.gif Valstybes atzvilgiu zmogui jokiu optimistisku prognoziu neteikia, tai kaip cia gyventi? Ka vaikam palikti? Ar neuzgraus paskui, kad va, galejot isvaziuoti, o neisvaziavot..
Aisku, zinai, suvoki zmogau, kad tikrai gerus metus bus sunku, bet prisitaikysi.. vistiek baugu ir cia naturalu.. Tiesiog reikia veikti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2010 05 27, 21:35)
As tai anglu kazkaip mokiausi daug metu. Su uzsenieciais ICQ, skype bendraudavau studiju laikais ir nieko atrodo suprasdavo mane ir as juos. Bet nezinau reik va kokius klausimo ar kalbos testus laikyt viskas susikertu. Gal drasos truksta online bendraut. Rasyt ir skaityt kazkaip lengviau. Zinai jei nesupranti po ranka gali pasiimt zodyna. O kai vyksta bendravimas nelauks niekas kol issitrauksi zodyna  ar atgaminsi zodi.  doh.gif

Beje galvoju siandien kad savo vaikus vesciau tik i vietini darzeli nors is 1000 kainuos. Sakykim kad tai ateities investicija. Gal blogai mastau ir optimistiskai. Nenoriu kad jiems kaip man butu kliutis kalbos barjeras.

Vienas prancuzas yra pasakes man. Mokek uzsienio kalba ir pasaulis bus po tavo kojom. Beja jam taip pat pavydziu. Jis ir anglu mokejo ir prancuzu ir rusu filologija baige universitete. O kai sveciavosi pas mus tai ir kelis sakinius lietuviskai pasakydavo. Ir be akcento. Super  thumbup.gif

visi mes norim kuo geriau savo vaikuciams,pas mane ir 2 maziukai,jei eiciau dirbt man apie 2tuks kaunuotu darzas (1700)bet cia yra daugybe nemokamu grupeliu bendraut vaikuciams,o nuo 4m jau parenki kokia kalba noretum ,kad taviskis kalbetu,ta ir eina i daziuka nemokama 2.5val mirksiukas.gif
o kalva visad pravecia,va cia tornte labai reikalinga rusu doh.gif ,kas galejo pagalvot ,kad man jos reiks,o dabar lauzau liezuvi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2010 05 27, 14:40)
Ar Kanadoj iš tikruju taip šalta? smile.gif


"Taip". Man tai TAAAAIP salta, nors nemegstu karsciu, bet kai geguzes pabaigoj +13 ir lyja, tai sorry...sumaisiau geografines zonas konkreciai biggrin.gif

QUOTE(Glidė @ 2010 05 27, 15:32)
Kanada didele ir klimatas skirtingas wink.gif Mes UK atmetem del to kad ten emigrantus diskriminuoja, ir visada jausies emigrantu. JAV buvau ir ten gyventi nenoreciau. Kanadoj nebuvau, noreciau bet irgi baugu viska gyvenime keisti.
Susirasti darba neesant vietoj, beveik be sansu kiek domejomes. Niekas nenori darbuotojo kur net neaisku ar jis isviso atvaziuos. Taip kad...


Aga didele, bet apgyvendinta tik daugiau pietine puse, nes kuo siauriau tuo daugiau varvekliu.

Del diskriminavimo - netiesiogiai jis cia taip pat jauciamas. Ypatingai perskaicius pavarde, ishgirdus akcenta, darbdaviai pvz megsta atsisijot. yra asmenu kurie darba susirado budami ne Kanadoje, tad manau daug kas imanoma labai norint. Drasiau smile.gif
Atsakyti
Šis pranešimas yra skelbiamas daugelyje forumo temų, čia informacija apie pasikeitusią tvarką, ir būsimą parašų tvarkymosi akciją.

 ! 
Mielos portalo narės/nariai,
Norėtumėm paprašyti susitvarkyti Jūsų parašus, kurie paskutiniu metu labai neatitinka taisyklių. (taisykles rasite čia )

Norėtumėm priminti, kad paraše gali būti:

* arba 2 liniuotės
* arba 1 liniuotė 1 paveikslėlis/nuotrauka
* arba 1 liniuotė 1 didesnis užrašas (7-10dydžio)
* arba 2 liniuotės vienas mažas užrašas (iki 5 dydžio pageidautina)

(Paraše negalima susirašyti kilogramų, centimetrų bei dantukų ar kokių kitų jūsų mažylių pasiekimų, tam skirti Jūsų dienoraščiai forume)

Yra narių, kurios į parašus įsikelia galerijų/temų nuorodas, norėtumėm priminti, kad paraše galima turėti:

* šeimos nuotraukų galeriją
* rankdarbių galeriją be kainų
* nuorodą į paramos, ar kitą ne komercinės paskirties temą (kelionės, bendraminčiai, bendraamžiai ir pan.)

Blog'ų, parašuose turėti negalima. Norinčios jį turėti, gali įsikelti per profilio informaciją "asmeninis tinklalapis".

tema apie parašus yra čia ir čia
konkretus paaiškinimas, kas ir kodėl leistina/neleistina yra čia

Informacija apie tai, ko nei temose, nei parašuose turėti negalima čia

Pastaruoju metu buvo padaryti keli pakeitimai dėl leidžiamų simbolių skaičiaus  paraše. Šiuo metu paraše galima turėti 3 eilutes užrašų/liniuočių/nuorodų. Sistemą tarpą tarp liniuočių ar nuorodų priima irgi kaip eilutę.

P.S. narės, išsipirkusios komercines temas, parašuose gali turėti tiek galerijas su kainomis, tiek nuorodas į jų komercines temas, tiek kvietimus pirkti jų prekes.

Prašytume susitvarkyti parašus per 2 savaites, nes nuo birželio 14d., prasidės masinis parašų trynimas, ir radus netvarkingą parašą, jis bus naikinamas, o narei/nariui skiriama nuobauda.

Atsakyti
Sveikutės, gal galit kas atsakyti keletą klausimų.
Jeigu mano vyrą iššikviečia darbdavys, ar aš galiu kartu vykti, ar ne?
Nes kazkaip galvojau, jeigu jau viena pusė išvyktsta pagal skilled arba kai iškviečia darbdavys, tai automatiškai ir antra pusė gali vykti kartu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moony: 06 liepos 2010 - 19:59
Beja, gal kas bendradarbiavo su sita kompanija? sakosi padeda legaliai isvykti, kazin kaip is tikruju? Bei ar kasnors bendradarbiavo su Zilvinu? Kokie atsiliepimai? Kazkas jau cia minejo, jog keista, jog pas ji puslapyje nenurodyta jog reikes anglu k testa laikyt.
Kazin kokia agentura rinktis, norint, kad padetu isvikti i Kanada?
Atsakyti
Sveiki... norejau pasidometi, noriu vykti kanadon.. Surenku tuos ten taskus kiek reikia, kiek zinau jie turi buti daugiau nei 67, bet kaip gauti ta darbdavio iskvietima, turiu viena pazystama, gal kas ir pavyktu, bet neesu tikra, kokie dar budai ieskotis, kokie ten eina "fees"? Ar labai sunku migruoti jei tai darai viena? Gal kas butent taip ir isvaziavot? t.y. ne kaip seimos narys, ne per sutuoktini ir pan? Labai reik info
Atsakyti
Laba,

man idomu ar kas nors esat susidure su kompanija New Alpha? Jie skelbia atranka darbui Kanadoje, sutartis 1metai.... tai mano mieliausias kandidatuoja, bet abiem iskilo klausimas, gal kas nors jau esat su jais susidures? darbdavys atvyksta rugseji pokalbiui, o isvykimas numatomas spalio pirma savaite. Cia realu?
ax.gif paklode gavosi....
Atsakyti
QUOTE(viltuze @ 2010 08 02, 11:51)
Laba,

man idomu ar kas nors esat susidure su kompanija New Alpha? Jie skelbia atranka darbui Kanadoje, sutartis 1metai.... tai mano mieliausias kandidatuoja, bet abiem iskilo klausimas, gal kas nors jau esat su jais susidures? darbdavys atvyksta rugseji pokalbiui, o isvykimas numatomas spalio pirma savaite. Cia realu?
ax.gif paklode gavosi....


Asmeniskai as juos pirma karta girdziu. Nezinau visu peripetiju, bet terminas man taip pat nerealiai trumpas - nors cia 1 m sutartis, gal turi sudare sutarti su ambasada, kaip JAV work and travel atveju. Taciau as galbut net ambasadai pasiskambinciau ir pasiteirauciau.
Atsakyti
QUOTE(viltuze @ 2010 08 02, 10:51)
Laba,

man idomu ar kas nors esat susidure su kompanija New Alpha? Jie skelbia atranka darbui Kanadoje, sutartis 1metai.... tai mano mieliausias kandidatuoja, bet abiem iskilo klausimas, gal kas nors jau esat su jais susidures? darbdavys atvyksta rugseji pokalbiui, o isvykimas numatomas spalio pirma savaite. Cia realu?
ax.gif paklode gavosi....



O kur rasti tos kompanijos puslapį ar kokius kontaktus,norėčiau ir aš pažiūrėti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2010 08 03, 19:30)
Asmeniskai as juos pirma karta girdziu. Nezinau visu peripetiju, bet terminas man taip pat nerealiai trumpas - nors cia 1 m sutartis, gal turi sudare sutarti su ambasada, kaip JAV work and travel atveju. Taciau as galbut net ambasadai pasiskambinciau ir pasiteirauciau.


sita kompanijua kaip jurine jau yra labai seniai +-10 metu i mokykla eidama pro sali praeidavau, kad uzsiima idarbinimu tik dabar pamaciau, kad per savaite sutavrko popierius hm... g.gif as kaskada darbinausi i kruizinius tai i JAV viza ir bilietus turejau per 2 savaites, po ivykusio pokalbio, gal cia kaskas panasaus...

QUOTE(Boni @ 2010 08 04, 08:08)
O kur rasti tos kompanijos puslapį ar kokius kontaktus,norėčiau ir aš pažiūrėti... smile.gif



MB tik ka skambino, nuejes ten buvo nes ieskome budu nesti muilus is cia i kanada, ofise esantis zmogus nieko nezino ake skambinti, kolkas atrodo graziai jei moki pinigus tik uz vizas ir pan... g.gif to ne agenturai stebime vaizdeli toliau
Atsakyti