Įkraunama...
Įkraunama...

Kanada, III tema

4u.gif
Atsakyti
4u.gif

o siaubeli kokia karsta rugsejo pradzia karsta.gif
Atsakyti
Įdomu Pastulka kaip,gal jau CA? ax.gif
Atsakyti

o man kilo klausimas ar kas nors yra cia is siaures edmontono,kalgario zinau is vakuverio yra,o kaip kiti miestai nejau visi tik toronte g.gif



Sveiki 4u.gif

Mes esame is Montrealio. Turbut siame mieste lietuviu maziausiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele:) @ 2010 09 04, 04:41)
o man kilo klausimas ar kas nors yra cia is siaures edmontono,kalgario zinau is vakuverio yra,o kaip kiti miestai nejau visi tik toronte g.gif
Sveiki  4u.gif

Mes esame is Montrealio. Turbut siame mieste lietuviu maziausiai rolleyes.gif


As esu is Montrealio smile.gif. Manau kad cia lietuviu tikrai mazai, nes vis tik prancuzu kalba tai visi atvykstantys labiau telkiasi angliskoje CA dalyje
Atsakyti
QUOTE(wixta @ 2010 09 04, 16:06)
As esu is Montrealio smile.gif.  Manau kad cia lietuviu tikrai mazai, nes vis tik prancuzu kalba tai visi atvykstantys labiau telkiasi angliskoje CA dalyje



O kaip malonu bigsmile.gif
Kiek jau laiko estae Montrealyje? Mes jau metai kaip cia kvaksime prancuziskai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Panele:) @ 2010 09 05, 00:01)
O kaip malonu  bigsmile.gif
Kiek jau laiko estae Montrealyje? Mes jau metai kaip cia kvaksime prancuziskai  ax.gif


As jau cia biski daugiau nei metus, bet dar varliu kalbos nepramokau (buityje ir aplink angliskai susisneku). O kaip jus cia atsiduret, lietuvaiciai cia nelabai uzsuka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 09 03, 01:48)
4u.gif

o siaubeli kokia karsta rugsejo pradzia karsta.gif


o kur jus issikelet g.gif nes man tai salta biggrin.gif
QUOTE(Boni @ 2010 09 03, 12:49)
Įdomu Pastulka kaip,gal jau CA? ax.gif

atsakysiu uz pastulka,dar delioja taskus ant i ax.gif

QUOTE(Panele:) @ 2010 09 04, 04:41)
o man kilo klausimas ar kas nors yra cia is siaures edmontono,kalgario zinau is vakuverio yra,o kaip kiti miestai nejau visi tik toronte g.gif
Sveiki  4u.gif

Mes esame is Montrealio. Turbut siame mieste lietuviu maziausiai rolleyes.gif

o va montralis atsrado thumbup.gif

kas dar kur uzsislepais g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eugenija_s @ 2010 09 06, 00:27)
o kur jus issikelet g.gif nes man tai salta biggrin.gif

Etobikoke gyvenam, prie ezero, o atsalo tik dvi pastarasias dienas juk biggrin.gif sianakt jau ir kaldra issitraukem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wixta @ 2010 09 05, 01:34)
As jau cia biski daugiau nei metus, bet dar varliu kalbos nepramokau (buityje ir aplink angliskai susisneku). O kaip jus cia atsiduret, lietuvaiciai cia nelabai uzsuka. smile.gif


Mes cia irgi metai ax.gif
Kaip tais issniukstinejome, kad cia galima greiciau dokumentus susitvarkyti, tai ir atvaziavome cia.
Atsakyti
sveikos kanadietes 4u.gif jungsiuos ir as i jusu bureli, jei neisvarysit... Mes planuojam kraustytis 2011 vasara, nors kartais vis suabejojam del naujos pradzios...

QUOTE(Panele:) @ 2010 09 04, 03:41)


Mes esame is Montrealio. Turbut siame mieste lietuviu maziausiai rolleyes.gif


Mes irgi i Montreali atvyksim ax.gif na ir kaip jums sekas pas prancuzakalbius? ar lengvai integravotes, kaip su darbeliais? kiek zinau, visi tvirtina, kad sunkoka susirast darba neturint kokio poperelio is Kanados mokslo istaigos...

ojj, turiu daug dar klausimu, tik dabar po bemieges nakties tuscia puodyne...
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 09 06, 02:54)
Etobikoke gyvenam, prie ezero, o atsalo tik dvi pastarasias dienas juk biggrin.gif sianakt jau ir kaldra issitraukem biggrin.gif


aha,mes ir jau kaldras traukem.kaip etiobikas,patinka?kaip siaip kanada gal liksit? 4u.gif
QUOTE(Panele:) @ 2010 09 06, 05:45)
Mes cia irgi metai  ax.gif
Kaip tais issniukstinejome, kad cia galima greiciau dokumentus susitvarkyti, tai ir atvaziavome cia.

as,ir vis girdejus ,kad greciau montreali viskas,o pagal ka greiciau niekas nezino.gal jus zinot? blush2.gif

Atsakyti