Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės priemonės

QUOTE(lasorita @ 2011 08 02, 10:40)
Na visgi pasirodo vartosiu KT lotuliukas.gif

o galima paklausti, kodėl pakeitėte nuomonę?
Atsakyti
Tiesą sakant neturiu jokio logiško paaiškinimo unsure.gif Tiesiog kabinete bebūnant atėjo galvon toks sprendimas ir tiek... Matyt galų gale apibendrinau visus paskaitymus, draugių patirtis, vaikino nuomonę... Dabar galvoju gal ir gerai, truputį pigiau bus.. mastau.gif tik manau, kad vartojimo atžvilgiu KZ daug patogesnis būtų buvęs....
Atsakyti
vartoju Etindros lyg ir viskas gerai tik su atmintim nelabai draugauju tai tenka priminimus vest biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lasorita @ 2011 08 02, 18:03)
Tiesą sakant neturiu jokio logiško paaiškinimo unsure.gif Tiesiog kabinete bebūnant atėjo galvon toks sprendimas ir tiek... Matyt galų gale apibendrinau visus paskaitymus, draugių patirtis, vaikino nuomonę... Dabar galvoju gal ir gerai, truputį pigiau bus.. mastau.gif tik manau, kad vartojimo atžvilgiu KZ daug patogesnis būtų buvęs....

Bet kiek skaiciau KZ gali iskrist, man butu baisu ji pamest unsure.gif

As irgi veduosi priminimus, saugiau kazkaip, tada zinau, jog tikrai nepamirsiu isgert tabletes.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2011 08 03, 19:50)
Bet kiek skaiciau KZ gali iskrist, man butu baisu ji pamest unsure.gif



na man irgi šita vieta užkliuvo, kad gali iškrist.. ir svarbiausia net nepajausi to blink.gif o jei kur po lova parieda ir laiku neatrandi, tada jau šakės lotuliukas.gif be abejo, tablete užmiršti irgi lengva.. taigi, teks ir man priminimus statytis drinks_cheers.gif ir net po kelis jaučiu..
Atsakyti
QUOTE(lasorita @ 2011 08 03, 19:45)
na man irgi šita vieta užkliuvo, kad gali iškrist.. ir svarbiausia net nepajausi to blink.gif  o jei kur po lova parieda ir laiku neatrandi, tada jau šakės lotuliukas.gif be abejo, tablete užmiršti irgi lengva.. taigi, teks ir man priminimus statytis drinks_cheers.gif ir net po kelis jaučiu..

tai va kad lengva, nors niekaip nesuprantu kodėl... dar niekad nepamiršau dant išsivalyti.. bet va su piliulėm kitaip.. et
Atsakyti
Sveikutes ax.gif ,naudojau tabletes,naudojau ir pleisra,bet vis neišeina iš galvos g.gif šalutiniai reiškiniai o butent kad gali susirgti vežiu doh.gif ir mane tai atbaide. Šiuo metu nieko nebevartoju,saugomes iprastai.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As KT geriu del PKS. Is pradziu israse yazz, bet nuo jo nesirgdavau mm po keleta men, tai ta pati gydytoja israse Yasminele, bet nuo ju tas pats buvo, + migrena paastrejo, krutys skausmingos buvo. Kai vel nuejau pas gydytoja, israse yarina ir dar taip mestelejo, kad kaip cia tau gali netikti geros naujos kartos KT... Nepasiteisino man ir sios, kraujuodavau ciklo vidury, pradzioj, zodziu bet kada, tik ne tada, kada istikro turedavo. Apsilankiau pas kita ginekologe ir ji man israse tri regol, jau daugiau nei pusmeti jas geriu ir kol kas viskas ok. Jokiu pasaliniu poveikiu nepastebejau, mm pasirodo kada ir priklauso, net ta pacia diena ir valanda smile.gif Skaiciau kazkur, kad jas labai peikia, nes didesnis hormonu kiekis nei naujosios kartos tabletese, bet man tiko smile.gif
Atsakyti
Geriau Diane 35, bet kenciau baisius galvos skausmus ir ziauriai sausejo oda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto saule @ 2011 08 18, 20:39)
Geriau Diane 35, bet kenciau baisius galvos skausmus ir ziauriai sausejo oda  unsure.gif


Ech merginos, nežinau ką toliau rinktis... Ilgai vartojau KT Regulon...
Svoris nedidėjo (na labai nežymiai padidėjo per keletą metų), spuogeliai nevargino, niekad nepykino, nuotaika nbuvo prasta, kaina irgi labai normali, mėnesinės kaip laikrodukas, krūtinė padidėjo smile.gif
Bet... Va atsirado Sachara... Lytinis potraukis sumažėjo... Ką daryt? Esu įsitikinus kad tai KT poveikis... O KP ir KŽ (nors man ir neatrodo labai patikimi), juk irgi išskiria hormonus? Tai jaučiu bus tas pats... Aišku pasitarsiu su ginekologe, bet būtų smagu išgirst nuomonę tų, kurios išsprendė šią problemą pakeisdamos KT į kitas, ar kitą būdą...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti