Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

noriu uzsisakyti BE foundation medium beige,nu niekaip as jos ten nerandu, doh.gif gal kas imestumete nuoroda ,buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2010 05 10, 14:02)
noriu uzsisakyti BE foundation medium beige,nu niekaip as jos ten nerandu, doh.gif gal kas imestumete nuoroda ,buciau dekinga

is feelunique? gal sita ? g.gif
Atsakyti
is cia dargalima atsisius kaina visai gera
http://www.lilylolo.co.uk/
Papildyta:
dar viena nuorodahttp://www.barefacedbeauty.co.uk/
Atsakyti
nesuprantu as kodel ji taip dabar vadinasi?Bare Escentuals i.d SPF15 Foundation Lockable Sifter 8g? pasikeite kas nors cia ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2010 05 10, 18:28)
nesuprantu as kodel ji taip dabar vadinasi?Bare Escentuals i.d SPF15 Foundation Lockable Sifter 8g? pasikeite kas nors cia ar kaip?


Kiek pamenu, ipakavimas pasikeite - kitokia dezute ir vietoj 9 g pradejo pilti 8. ax.gif
Atsakyti
sakykit kaip jus uzsisakinejate pudras ju nepabandziusios, as net parduotuvej valandu valandas stoviu kol apsisprendziu o jus taip aklai perkat g.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2010 05 11, 11:48)
sakykit kaip jus uzsisakinejate pudras ju nepabandziusios, as net parduotuvej valandu valandas stoviu kol apsisprendziu o jus taip aklai perkat g.gif


Ziurint dar kokios firmos pirkt - jei pvz EM kur tu spalvu spalveliu n, tai man ten beveik be sansu internetu pataikyt. O siaip juk zinot kokia spalva naudojat (sviesia, vidutine, tamsia - sitas juk nesikeicia), tai ziurit i tuos atspalviu, kurie jums artimiausi. Na as pvz visada naudoju 'light' jei tai sviesiausia tos firmos pudra arba pirma einancia po atspalviu su zodziu 'porcelein' - praktiskai visada pataikau (aisku buna, kad ta 'light' man kiek tamsoka).
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2010 05 11, 10:48)
sakykit kaip jus uzsisakinejate pudras ju nepabandziusios, as net parduotuvej valandu valandas stoviu kol apsisprendziu o jus taip aklai perkat g.gif




neperkam aklai doh.gif bunam jau pries tai pabande,as visada pirma pudra perku parduotuvej 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hisense @ 2010 05 11, 22:39)
neperkam aklai doh.gif bunam jau pries tai pabande,as visada pirma pudra perku parduotuvej 4u.gif

bet mineraliniu pudru tai pardei nerasta, bent jau lt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(shopingas @ 2010 05 11, 14:27)
Ziurint dar kokios firmos pirkt - jei pvz EM kur tu spalvu spalveliu n, tai man ten beveik be sansu internetu pataikyt. O siaip juk zinot kokia spalva naudojat (sviesia, vidutine, tamsia - sitas juk nesikeicia), tai ziurit i tuos atspalviu, kurie jums artimiausi. Na as pvz visada naudoju 'light' jei tai sviesiausia tos firmos pudra arba pirma einancia po atspalviu su zodziu 'porcelein' - praktiskai visada pataikau (aisku buna, kad ta 'light' man kiek tamsoka).

oj, cia tai is vis problema del to atspalvio biggrin.gif imkim pvz 'honey' pardei bandziau tai spalva klaikiai per tamsi, o kai atsiunte is BXM meginuka tai pasirodo puikiai tinka tiek tas atspalvis tiek 'Medium beige', gal su laiku ir as sugebesiu taip lengvai sau spalva issirinkti kaip jus 4u.gif
Atsakyti
nezinau mano oda viditinio tamsumo tai visada pataikau kai perku medium spalvyte
o jau kiti medium atspalviai pasirinktinai kokio poveikio labiau nori.

siaip esu isbandziusi visas splavytes medium linijoje ir tiesa pasakius visos man jos tinka tik atspalviai skiriasi
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2010 05 12, 20:00)
nezinau mano oda viditinio tamsumo tai visada pataikau kai perku medium spalvyte
o jau kiti medium atspalviai pasirinktinai kokio poveikio labiau nori.

siaip esu isbandziusi visas splavytes medium linijoje ir tiesa pasakius visos man jos tinka tik atspalviai skiriasi


Kaip gerai, kad išeina pataikyti.... Man tai sunkiai su atspalviais: kai odos spalva tokia gelsvoka ir dar pastebėjau, kad iš EM tinka Olive kategorijos spalvos. O kitų firmų laaabai sunku gauti tos galsvai olive medium spalvos. sad.gif
Atsakyti


o mineraline pudra nekemsha poru ?
smile.gif niekad neturejau, tai galvoju gal isigyt... ax.gif

kazkada buvau uzsisakius nemokama rinkinuka is Everyday Minerals, tai neypatingai suzavejo... galbut BE geresne... smile.gif
Atsakyti