Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

lisik,o spalvos realiai tokios kaip foto?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 22, 21:29)
lisik,o spalvos realiai tokios kaip foto?


labai artimos. smile.gif ant odos aisku dar tuputi kitaip atrodo. Siaip labai naturalios.

Bronzantas tai toks svelniai rudas, stipriai shvytintis wub.gif

ta flawless silk persikine pudra susilieja su oda, suteikia lengvo svytejimo

blondie foundation ant odos irgi nesimato, kazkiek pamaskuoja ir sulygina spalva.
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 05 22, 20:52)
Merginos, ar gali buti, jog mineraline pudre isryskino poras?  blink.gif  Juk kaip tik turejo pamaskuoti, ne?  g.gif


O kokia pas jus mineraline? Manau gali - juk ne visu ju formules ir sudetys vienodos, o ir oda kiekvienos skirtingai gali sureaguot.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 05 22, 22:33)
O kokia pas jus mineraline? Manau gali - juk ne visu ju formules ir sudetys vienodos, o ir oda kiekvienos skirtingai gali sureaguot.


Pas mane BE, ir kazkaip veidas istartinai svyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 05 22, 22:49)
Pas mane BE, ir kazkaip veidas istartinai svyti...  g.gif


Kai kam ji kemsa poras. Bet tai ar jums poros isryskeje ar blizgejimas padidejes vieduko (speju oda i riebuma)? Nes pagal mane, tai cia skirtingi dalykai.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2010 05 23, 00:19)
Kai kam ji kemsa poras. Bet tai ar jums poros isryskeje ar blizgejimas padidejes vieduko (speju oda i riebuma)? Nes pagal mane, tai cia skirtingi dalykai.


Pas mane misri oda, tai ir poras isryskina, ir blizgesys padideja... unsure.gif Kai paprastai veidas imdavo blizgeti tik apie pietus, o cia uz kokios val pasimate... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 05 23, 00:22)
Pas mane misri oda, tai ir poras isryskina, ir blizgesys padideja...  unsure.gif  Kai paprastai veidas imdavo blizgeti tik apie pietus, o cia uz kokios val pasimate...  verysad.gif


gal pabandyt kokia kita mineraline ? smile.gif zinau everyday minerals turi specialias pudras laikancias matishkuma. Cia priesh pora puslapiu minejo, kad labai gerai islaiko oda matine Lily Lolo Flawless Matte.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2010 05 23, 01:36)
gal pabandyt kokia kita mineraline ? smile.gif zinau everyday minerals turi specialias pudras laikancias matishkuma. Cia priesh pora puslapiu minejo, kad labai gerai islaiko oda matine Lily Lolo Flawless Matte.... smile.gif


Kad ta BE aplamai buvo pirmoji mano pudra ir po nevykusio pirmojo bandymo kazkaip nebesinori bandyti kitu... unsure.gif Na dar ryt dar karteli isbandysiu, bet jei vel tas pats, tai naciort.... verysad.gif O tiek vilciu i ja dejau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 05 23, 01:41)
Kad ta BE aplamai buvo pirmoji mano pudra ir po nevykusio pirmojo bandymo kazkaip nebesinori bandyti kitu...  unsure.gif  Na dar ryt dar karteli isbandysiu, bet jei vel tas pats, tai naciort....  verysad.gif  O tiek vilciu i ja dejau... verysad.gif


na jo, nesmagu unsure.gif siaip BE ir nepigi.... doh.gif

bet jei netiko galima kazkam perleist, nes zinau daug kam patinka.... o tada bandyt toliau ieshkot tinkamiausios mineralines. Siaip abu gamintojai ir everyday minerals ir lily lolo turi meginuku. Jie pigus ir galima neleidziant daug pinigu patikrint ar tinka odai....

Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2010 05 23, 01:44)
na jo, nesmagu  unsure.gif  siaip BE ir nepigi....  doh.gif

bet jei netiko galima kazkam perleist, nes zinau daug kam patinka.... o tada bandyt toliau ieshkot tinkamiausios mineralines. Siaip abu gamintojai ir everyday minerals ir lily lolo turi meginuku. Jie pigus ir galima neleidziant daug pinigu patikrint ar tinka odai....


Na dabar kuri laika tikrai nebepirksiu jokiu pudru, o jei ir vel persigalvosiu, imsiu meginukus unsure.gif

O kur yra pirkti EM ir tos lily? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2010 05 23, 02:32)
Na dabar kuri laika tikrai nebepirksiu jokiu pudru, o jei ir vel persigalvosiu, imsiu meginukus  unsure.gif

O kur yra pirkti EM ir tos lily?  4u.gif


EVERYDAY MINERALS

LILY LOLO

smile.gif
Atsakyti
gal kas nors naudoja max factor mineraline? smile.gif
Atsakyti