Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 23, 17:56)
oi ne, tikrai ne iki viršaus. Maždaug pusė man atrodo. Ir kaip jums bare minerals?

Zinokit dar nebandziau, nebuvo progos net indelio pradaryt biggrin.gif biggrin.gif Kazkaip vis galvojau ar ten pilnas man tas indelis biggrin.gif
Vis skubu visur biggrin.gif Manau greitu laiku isbandysiu 4u.gif blush2.gif
Aciu uz pagalba 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpelyte: 24 gruodžio 2009 - 11:47
QUOTE(GiedreU @ 2009 12 23, 11:17)
man per tris dienas atejo...

gal klaipedos pastas toks nekompetetingas...


Nu man meginukus atsiunte per 2dienas. O preke per 5dienas. Mano pastininke beveik kolezanka, net nenese pranesimo, tiesiai i namus siuntinuka atbogino rolleyes.gif thumbup.gif

Bet jeigu su pasto dezutem problema nerizikuociau neregistruotu siustis, vistik brangus daiktas, o dar taip laukiamas wub.gif .
Geriau jau siutis ar i darba, jeigu galimybe yra, ar pas ka nors, kad saugiai butu.
Barexminerals gali keisti siuntimo adresus pagal save.
Atsakyti
Pries pora dienu gavau Urban Decay mineraline pudryte. Super thumbup.gif ji maskuoja labiau nei BE, o tai man labai aktualu. Taip pat gerai sulaiko veido blizgesi. Tepu su Eco Tools kelioninio rinkinuko sepetukais, kol kas esu labai patenkinta. smile.gif

http://www.urbandeca...neralMakeup.cfm
Atsakyti
QUOTE(Gyvate @ 2009 12 20, 17:23)
geru sepeteliu yra sioje lietuviskoje e-parduotuveje
nebrangus naturaliu plauku
e parduotuve - sepeteliai

arba sioje irgi lietuviskoje

lietuviska mineraliniu produktu e - parduotuve


dabar pastebejau kad nuoroda neteisinga idejau del sepeteliu
tai jie yra toje kur dabar merginos apie ja kalba

e parde
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal žinote, kokia Artdeco mineralinės pudros sudėtis, ar joje yra talko, kuris kemša poras? rolleyes.gif Esu pikta, jog išėmė iš prekybos Essence mineralinę ir niekur jos daugiau nerandu, todėl db ieškau kuo ją pakeisti cry.gif Aišku būtų geriausiai iš užsienio EM užsisakyti ar kokia kitą natūralią mineralinę, bet, kad nemoku aš ir nežinau visų tų procedūrų, tos kortelės neturiu ir t.t...Nebent tarpininkę susirasčiau.
Arba atsirastų kokia mamytė, būtų idealu iš Kauno, kuri turėtų parduoti EM mineralinės pudros g.gif
Atsakyti
man tai mery kay labai patinka pudra kiek esu bandzius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tvigra @ 2009 12 20, 21:13)
Sveikos,
As tai pirkau is http://www.barexminerals.lt. Jau tris kartus uzsakinejau, viskas buvo gerai. Pradziai atsisiunciau meginukus visus, paskui pirkau pudra ir vistiek su spalva nepataikiau  doh.gif . Tai mama netiketai gavo dovanu pudros  lotuliukas.gif .

Daba vel uzsisakiau rinkinuka ir seselius. Man tai sita e-parde patiko labiausiai, nes cia mazesni kiekiai, tai ir maziau pinigu gaunas isleist  ir labai greit atsiunte mirksiukas.gif .

Isbandysiu seselius papasakosiu  ...nes pudra pasirode "stebuklinga" ... bigsmile.gif

p.s. su avataru nelyginti...  biggrin.gif

O nemokamu meginuku siuntimas mokamas? g.gif
Atsakyti
Uhu, moki uz siuntima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 12 19, 14:10)
O kokie atsiliepimai būtų apie Mary Kay mineralinę pudrą? smile.gif

Mary Kay nepatiko schmoll.gif turiu presuota, bandziau biria, maskuoja tikrai mazai, sakyciau daugiau atspalvi ti suteikia. BM nepalyginamai geriau ir tikrai puikia maskuoja thumbup.gif
Atsakyti
Renkamas uzsakymas is everydayminerals.com mineralines kosmetikos (mineralines pudrytes, nerelaus sepetukai, skaistalai, seseliai ir kt) pacios turbut zinot kad kuo daugiau musu susirinks tuo pigiau gausis, laukiu mamyciu i Az, galite ir sms rasyti 860190241 jeigu persipildys AZ per savaitgali. Renkames kuo skubiau nes noriu jau pirmadieni uzsakineti.

stai puslapiukas
My Webpage
Atsakyti
susigudziau ir as isbandyt kokia kita mineraline pudra (turejau EM, buvau davus jai 2 sanusus, bet nepasiteisino) ax.gif tai ir mastau dabar apie Urban Decay arba BE g.gif
Atsakyti
kaip gerai, kad yra tokia tema 4u.gif

As dabar naudoju bare minerals kosmetika ir esu visai patenkinta, bet norėčiau rasti ka nors panašaus ar net geresnio smile.gif be bismuth Oxychloride (vasara naudojau BM matte, bet dabar ji per daug sausina). Gal kas gali palyginti BM su Bella Pierre, Every day Minerals ir Bare X minerals kosmetika? Būsiu labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti