Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

Sveikos. Priimkit ir mane į kompaniją. 4u.gif
Aš pasimėčiau. Kiek žmonių tiek nuomonių.
Pradėjau daryti užsakymą iš BM.
Kol skaičiau temą užsakyme liko tik nemokami mėginukai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(in_ga @ 2010 01 08, 14:39)
kaip gerai, kad yra tokia tema  4u.gif

As dabar naudoju bare minerals kosmetika ir esu visai patenkinta, bet norėčiau rasti ka nors panašaus ar net geresnio smile.gif be bismuth Oxychloride (vasara naudojau BM matte, bet dabar ji per daug sausina). Gal kas gali palyginti BM su Bella Pierre, Every day Minerals ir Bare X minerals kosmetika? Būsiu labai dėkinga  4u.gif

O kuri labiau patiko Matte ar Originali formule BE pudros? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(in_ga @ 2010 01 08, 15:39)
kaip gerai, kad yra tokia tema  4u.gif

As dabar naudoju bare minerals kosmetika ir esu visai patenkinta, bet norėčiau rasti ka nors panašaus ar net geresnio smile.gif be bismuth Oxychloride (vasara naudojau BM matte, bet dabar ji per daug sausina). Gal kas gali palyginti BM su Bella Pierre, Every day Minerals ir Bare X minerals kosmetika? Būsiu labai dėkinga  4u.gif


na as galiu palyginti tik tris is ju, kurias esu naudojusi
BM naudojau apie metus kai apie jokias kitas cia kalba nevyko, siaip ji man patiko bet
man manau kimso poras, ir kosmetologe atsiliepe apie veido oda nekaip, be to kuo tolyn tuo labiau oda jautrejo ir parausdavo.
tada naudojau EM tai man nepatiko nes visiskai nesilaike ant odos, jei norejau gerai atrodyti turedavau kelis sykius pudruotis dienos metu, be to ir spalvytes kelias reikejo naudoti, sunku buvo nutaikyti ko noriu.
dabar naudoju Bare X Minerals medium ir esu ziauriai patenkinta, makiazas islieka visa diena, oda atrodo fantastiskai, net pavyko parduoti mamos draugems xi xi xi nes sako labai jau skaisciai atrodai.
tiek Em tiek bare X zinau yra be bismuto,
dar naudojau Ultimo is Parisa.lt tai irgi labai patiko, pakeiciau i bare X nes jos kaina patrauklesne mano kisenei.
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 01 08, 18:33)
O kuri labiau patiko Matte ar Originali formule BE pudros?  ax.gif  bigsmile.gif


Vasara man labiau tiko Matte, nes oda misri, bet siaip graziau atrodo originali, nes veidas atrodo gaivesnis. Dabar Matte negaliu naudoti, nes ziema ir taip oda issausejusi, nebent nosi siek tiek papudruoju.
Atsakyti
QUOTE(GabiG @ 2010 01 08, 18:34)
na as galiu palyginti tik tris is ju, kurias esu naudojusi
BM naudojau apie metus kai apie jokias kitas cia kalba nevyko, siaip ji man patiko bet
man manau kimso poras, ir kosmetologe atsiliepe apie veido oda nekaip, be to kuo tolyn tuo labiau oda jautrejo ir parausdavo.
tada naudojau EM tai man nepatiko nes visiskai nesilaike ant odos, jei norejau gerai atrodyti turedavau kelis sykius pudruotis dienos metu, be to ir spalvytes kelias reikejo naudoti, sunku buvo nutaikyti ko noriu.
dabar naudoju Bare X Minerals medium ir esu ziauriai patenkinta, makiazas islieka visa diena, oda atrodo fantastiskai, net pavyko parduoti mamos draugems xi xi xi nes sako labai jau skaisciai atrodai.
tiek Em tiek bare X zinau yra be bismuto,
dar naudojau Ultimo is Parisa.lt tai irgi labai patiko, pakeiciau i bare X nes jos kaina patrauklesne mano kisenei.


As irgi jau pradejau itarti, kad del pudros vis dazniau koks nors spuogelis islenda, nes anksciau taip nebudavo. Kazkada, kai naudojau kremus su mineralais, kosmetologe yra pasakiusi, kad mineraline kosmetika ne visiems tinka, nes uzkemsa poras. Kita vertus, ipratus prie mineraliniu pudru, prie paprastos grizti butu labai sunku, nes atrodyciau sau kaip su kauke. O oda jautreja nuo BM sepeteliu, nes turincioms jautria oda jie netinka, kai pakeiciau i svelnesnius is naturalaus pluosto (nors prisitaikyti buvo sunku, nes per minkstas sepetelis blogiau padengia oda), situacija iskart pagerejo. Konsultavausi su kosmetologe, ir ji sake, jog tai, kad mineralines pudros vakare nenuvalius nieko nenutiks, yra mitas, nes tai priklauso nuo odos tipo - jei poros linkusios kimstis, nuvalyti butina.
Reikes nueiti i CUP patyrineti Bella Pierre sudeti, nes lyginant ju puslapius, man ji atrodo kazkaip patikimiau. Beje, naudoju ir mineraline is Smashbox, efektas panasus i BM, nors gerokai brangesne, turetu ir ilgiau uztekti, bet reikes atidziau patyrineti jos sudeti.
Atsakyti
del poru kimsimosi tai tikrai BM man kimsdavo poras o dabar kur naudoju barex tikrai ne ir kartais nenusivalius man tikrai nieko nenutinka.

nors visada stengiuosi nusivalyti veida nes kemsa poras ne tik kosmetika bet ir dulkes kurios per diena nuseda ant kuno veido ir panasiai
Atsakyti
QUOTE(GabiG @ 2010 01 08, 22:22)
del poru kimsimosi tai tikrai BM man kimsdavo poras o dabar kur naudoju barex tikrai ne ir kartais nenusivalius man tikrai nieko nenutinka.

nors visada stengiuosi nusivalyti veida nes kemsa poras ne tik kosmetika bet ir dulkes kurios per diena nuseda ant kuno veido ir panasiai

sakykit o kur jus pirkote Bare X minerals ?
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2010 01 09, 01:00)
sakykit o kur jus pirkote Bare X minerals ?

as pirkau tiesiai is ju tinklapio cia, cia buvo kazkuriame puslapyje pareklamuota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GabiG: 09 sausio 2010 - 11:37
Aciu 4u.gif As ~ 2 metus naudojau BE ,nusibodo ir man kyla itarimas,kad mane lyg buvo pradeje alergizuoti nuo jos ar nuo ju sepeteliu....nors matinis varijantas vilioja,bet net nezinau. Dabar naudoju "Artdeko" ir kazko man nelabai patinka kaip ji atrodo ant veido g.gif
O sita matine ar su "svytejimu" ? (bare X minerals )
Atsakyti
renkamas uzsakymas is www.everydayminerals.com mineralines kosmetikos, gal kas noretu jungtis, butu pigiau, juk zinot daugiau perkant gaunasi pigiau. Laukiu mamyciu i AZ jau atsiliepe 4 mamytes laukiu daugiau. Noriu kuo greiciau uzsakyti, nes visai jau baigaisi mano pudryte ir dar noriu gimtadieniui dovanu uzsakyti.
Atsakyti
QUOTE(EVY @ 2010 01 09, 13:03)
Aciu  4u.gif  As ~ 2 metus naudojau BE ,nusibodo ir man kyla itarimas,kad mane lyg buvo pradeje alergizuoti nuo jos ar nuo ju sepeteliu....nors matinis varijantas vilioja,bet net nezinau. Dabar naudoju "Artdeko" ir kazko man nelabai patinka kaip ji atrodo ant veido  g.gif
O sita matine ar su "svytejimu"  ? (bare X minerals )


oi net nezinau kaip pasakyti ji nera visiskai matine bet ir nera su svytejimu, na ji tokia kitokia nei BE nes man po BE vistiek kaukes efektas budavo, ne tai kad matydavosi bet toks sluoksnis pudros jautesi, o cia nesijaucia bet ir maskuoja gerai, be to pacio tokio blizgejimo svytejimo nesimato

cia va viena mergina yra isidejusi foto makiazas su barexminerals
galima paziureti man patiko cia

Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2010 01 08, 01:25)
Uhu, moki uz siuntima  4u.gif

O kiek meginuke buna tos pudros? ar normaliai uztenka pabandymui?ar nebus, kad puse veido pudruota, kita- ne biggrin.gif ?

`lina, pas tae irgi spaliuke wub.gif kvieciam pas bendraamzius mirksiukas.gif
Atsakyti