Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(Nida liepa @ 2010 06 19, 15:13)
O kaip jus maiset? as irgi naudoju ir BE ir Guerlain terracotta,bet atskirai dedu.
Pirma pudra,po to terracotta.

ant dangtelio truputi vienos ir kitos pamaišau smile.gif paskutiniu metu irgi tepuos taip kaip jus, pudra, po to vietomis bronzanto 4u.gif

QUOTE(*moon* @ 2010 06 19, 22:52)
Papildyta:
Dar domina barexminerals spalvyte tan ydomu ji labai tamsi? Reikia buti gerokai ydegus?

Tan tikrai nėra tamsi, labai švelni spalvytė sakyčiau, panaši į honey medium spalvą, mano jau įdegusiai odai galėtų būti ir tamsesnė smile.gif
Atsakyti
Turiu toki kvaila klausyma biggrin.gif biggrin.gif Zadu vaziuoti prie juros, bet neturiu jokio kremuko veidui su spf. Na turiu, net kelis, bet netinka kemsa, oda riebinas tuoj pat, kaip riebalais istepta schmoll.gif Tai galvoju gal lengvai patepti mineraline...? Manoji su spf 15, bet galvoju ar idegsiu biggrin.gif nors veida laaabai sunkiai idegu, galvoju gal rizikuot biggrin.gif biggrin.gif kaip manot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*moon* @ 2010 06 19, 21:52)
Na pas ja tikrai spalvyte sviesi as tai renkuosi idegusiai odai Tan, bet ydomu koks ju tamsumas nes ant foto tai atrodo tokios i geltonuma ir net labai  g.gif
Papildyta:
Dar domina barexminerals spalvyte tan ydomu ji labai tamsi? Reikia buti gerokai ydegus?


as pati naudoju medium tai jei tepciau tan atrodyciau gerai idegusi,

bet siaip ji nera labai labai tamsi tamsesnis atspalvis nei medium be to yra neutrali nei i rausvuma eina nei i gelsvuma
Atsakyti
man tan pasirode net sviesesne uz medium g.gif bet tikrai nera tokia tamsi,kaip aniau ir kaip pvz medium tan is EM smile.gif
Atsakyti
O kaip suprast toki dalyka, kad Loreal puslapyje apie ju mineraline raso sudeti vienokia, o ant pudros (musu vadinas True Match Minerals) ar siaip inetrnete bet koki aprasyma sios pudros skaitant raso kitokia sudeti g.gif

http://www.lorealpar...overlay:_blank}

O cia vat kiitaip:
http://www.signature...ons-loreal.html
http://www0.epinions...nt_265839611524

Ir dar daug daug puslapiu su kitokia sudetimi g.gif

Man siaip patiktu ta Loreal pudra, bet nenoriu vien del to, kad yra talko ir pan. O cia amerikoniskoj versijoj biggrin.gif raso kad nera tokio ingrediento Loreal puslapy doh.gif Tai kaip suprast?
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 06 20, 00:02)
Turiu toki kvaila klausyma biggrin.gif biggrin.gif Zadu vaziuoti prie juros, bet neturiu jokio kremuko veidui su spf. Na turiu, net kelis, bet netinka kemsa, oda riebinas tuoj pat, kaip riebalais istepta  schmoll.gif  Tai galvoju gal lengvai patepti mineraline...? Manoji su spf 15, bet galvoju ar idegsiu biggrin.gif nors veida laaabai sunkiai idegu, galvoju gal rizikuot  biggrin.gif  biggrin.gif  kaip manot?  4u.gif


Tikrai idegsit. Jei oda tamsesne, tai spf15 kaip minimum turi but naudojamas, bet... Jei tai kremas, tai pvz vien veidukui reikia apie arbatini sauksteli, kad tikrai visu pajegumu saugotu. Tai su pudra manau tas pats, kad truputi papudravus, nebus to saugojimo, bus jis minimalus.


QUOTE(Tulpelyte @ 2010 06 22, 20:10)
Man siaip patiktu ta Loreal pudra, bet nenoriu vien del to, kad yra talko ir pan. O cia amerikoniskoj versijoj  biggrin.gif  raso kad nera tokio ingrediento Loreal puslapy  doh.gif  Tai kaip suprast?


Man rodos tiek pakuotes kazkiek skiriasi sios pudros JAV rinkai ir Europos rinkai, o ir spalvu pasirinkimas JAV didesnis. Pabandykit europini L'oreal puslapi paskaitinet ir ziuret ka ten raso. Nes labiausiai man tiketina, kad tiesiog skiriasi rinkos ir del to sudetis skirtinga.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Ziurejau ju puslapyje europietiskame, bet ten sudeties neraso, bet ir siaip zinau kad kitokia sudetis, nes esu ja seniau turejus 4u.gif ax.gif
Siaip rizikuociau uzsisakyti is uzsienio jei tikrai zinociau kad sudetyje JAV rinkai skirtoje mineralineje nera Talko, bet kad vartydama kitus puslapius radau zmoniu komentaruose kad yra Talkas ir visos kitos nekokios medziagos Bare naturale (JAV) pudroj, zodziu tokia pat sudetis kaip europietiskame True Match minerals... g.gif Tai taip ir nesupratau biggrin.gif Nors gal jau oficialiame Loreal puslapyje nemeluos ir nerasys neaisku kokia sudeti... Shopingas, o kokia jus bandete - True Match minerals ar Bare Naturale?

Noriu dar isbandyti Physicians Formula Organic pudryte, manau kad ji panasi i mineraline bus, bet bijau kad nieko nemaskuos doh.gif Si pigesne nei BE, tai galvoju gal irgi isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2010 06 22, 23:43)
Shopingas, o kokia jus bandete - True Match minerals ar Bare Naturale?


Pirmaja berods - LT dar budama ja naudojau. L'oreal nenaudoju pudru jau, tai JAV i ja tik praeidama paziuriu. Del sudeties galesiu parasyt grizus po atostogu.
Atsakyti
O gal butu daugiau atsiliepimu apie Vichy mineraline? 4u.gif

user posted image
Atsakyti
pas mane ji stovi dar neišpakuota. Bet jos sudėtis nėra labai gera man atrodo. O be to, labiau apsimoka Bare Minerals pirkti. Šios tik 5gramai, o kaina praktiškai tokia pat.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 27 birželio 2010 - 19:29
Merginos gal kuri esate bandziusi Neutrogena mineraline pudra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aves: 27 birželio 2010 - 21:35
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 27, 20:26)
pas mane ji stovi dar neišpakuota. Bet jos sudėtis nėra labai gera man atrodo. O be to, labiau apsimoka Bare Minerals pirkti. Šios tik 5gramai, o kaina praktiškai tokia pat.

Man vis idomu kazka naujo isbandyti, nes T zona man blizga, o sita gal sulaikytu blizgejima g.gif O kodel neispakuojate? Naudosite ja? Kokia spalvyte issirinkot? Dar tiesa, su sepeteliu kartu ji yra? bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti