Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

Spalva ėmiau 20 nude. Taip, ji yra su šepetuku, bet patikėkit, jis tragiškas. Toks šiurkštus ir kietas, kad net ekstra reikalui vargu ar juo pasinaudočiau. doh.gif O neišpakuoju, nes turiu dar kitų. smile.gif Reikės bandyt kurią dieną pasidažyti su ja.
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2010 06 27, 23:29)
Spalva ėmiau 20 nude.  Taip, ji yra su šepetuku, bet patikėkit, jis tragiškas. Toks šiurkštus ir kietas, kad net ekstra reikalui vargu ar juo pasinaudočiau. doh.gif  O neišpakuoju, nes turiu dar kitų.  smile.gif  Reikės bandyt kurią dieną pasidažyti su ja.

As irgi apie sia spalva galvoju. Nes man jau praktiskai viskas is mineraliniu baigias, tai vis mastau ivairius variantus biggrin.gif
Taip ir maniau kad sepetelis bus toks, nes visada tie pridetiniai tokie buna ax.gif
Pabandykit, pabandykit biggrin.gif Parasysit atsiliepima, nes kaip zinau mums abiejoms labiausiai BM patiko ir spalva vienoda "devim" biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
jau kazkas klause, bet atsakymo taip ir neradau 4u.gif
gal kuri isbandet GOSH mienraline pudryte? pasidalintumet ispudziais blush2.gif
Atsakyti
O kazi atsakykit merginos, kurios saketes meginukus barex minerals, kiek to meginuko kur 21 lita kainuoja yra, 1 gramas jo ten parasyta, kuriam laikui jo uztenka g.gif
Atsakyti
Sakyčiau 10 pasidažymų tai tikrai turėtų užtekti.
Atsakyti
QUOTE(Simastojokle @ 2010 07 01, 23:59)
O kazi atsakykit merginos, kurios saketes meginukus barex minerals, kiek to meginuko kur 21 lita kainuoja yra, 1 gramas jo ten parasyta, kuriam laikui jo uztenka g.gif


as taip pat uzsisakiau barexminerals pudrytes gavau taigi galiu pasakyti kad 1 gramo uzteks gal kokiam menesiui

as uzsisakiau vasarai 1 gr. Tan spalvyte tai man jos visai vasarai manau ir uzteks
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Vis pavartydavau šią temą ieškodama savo super jauriai odai pudros. Atradau - Everyday Minerals. Tikrai nebloga ir kol kas (nadoju tik savaitę) lyg neberia ar kitaip neerzina odos.

Tačiau visgi norėčiau paisdalinti vienu tinklapiu, kurį atradau domėdamasi kosmetikos sudėtimi. Atsiprašau, jei kartosiuosi, nes visos temos nesu išstudijavusi. Tačiau noriu paneigti dažnai sklandanti mitą apie populiarios mineralinės kosmetikos visišką nekenksmingumą.

http://www.cosmetics...gory=foundation
Paieškoje įveskite savo naudojamos kosmetikos pavadinimą ir tuomet išvysite ne tik jos sudėti, bet ir komponentų vertinimą nuo 0 iki 10, taip pat platesnį aprašą.

Man šis tinklapis padėjo įvertinti ne tik savo naudojamą kosmetiką, bet ir kitas higienos priemones. Tikiuosi, pagelbės ir jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 05, 10:46)
Sveikos 4u.gif

Vis pavartydavau šią temą ieškodama savo super jauriai odai pudros. Atradau - Everyday Minerals. Tikrai nebloga ir kol kas (nadoju tik savaitę) lyg neberia ar kitaip neerzina odos.

Tačiau visgi norėčiau paisdalinti vienu tinklapiu, kurį atradau domėdamasi kosmetikos sudėtimi. Atsiprašau, jei kartosiuosi, nes visos temos nesu išstudijavusi. Tačiau noriu paneigti dažnai sklandanti mitą apie populiarios mineralinės kosmetikos visišką nekenksmingumą.

http://www.cosmetics...gory=foundation
Paieškoje įveskite savo naudojamos kosmetikos pavadinimą ir tuomet išvysite ne tik jos sudėti, bet ir komponentų vertinimą nuo 0 iki 10, taip pat platesnį aprašą.

Man šis tinklapis padėjo įvertinti ne tik savo naudojamą kosmetiką, bet ir kitas higienos priemones. Tikiuosi, pagelbės ir jums smile.gif


na puslapis gal ir nieko bet vistiek trukta kazko
pvz everyday minerals pagal sudeti geresne 100 kart nei loreal taciau abi papuola i ta pacia 3 tasku zona nors lorealyje yra ir parabenu bei kt slamsto.
tai kas cia skale g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2010 07 05, 10:46)

Natūralisčių temoje šis puslapis ne kartą buvo aptartas kaip nepatikimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 07 07, 18:07)
Natūralisčių temoje šis puslapis ne kartą buvo aptartas kaip nepatikimas rolleyes.gif


as ta pati galeciau pasakyti apie si puslapi,
sudetis produktu galima ir taip pasiieskoti pardavimo etiketese ir suzinoti apie sudetines dalis internete taciau remtis tokiu skaiciavimu tikrai nepatikima
Atsakyti
gal kas naudojote glo minerals presuota mineraline pudra? as vat ja uzsisakiau, labai laukiau nes buvau bandziusi pries tai, gavau, tik labai nepataikiau su atspalviu unsure.gif norejau siek tiek tamsesnes o gavau laaabokai tamsia...gaila bet negaliu jos naudoti doh.gif galbut jeigu kuri nors noretumete galeciau duoti uz mazesne kaina visdelto ji nera pigi tj gaila ismesti...arba gal kas naudoja tokia pat kosmetika tj pakeisciau i sviesesne smile.gif mano turimas atspalvis honey-dark
Atsakyti
Freebiuose viena forumiete idejo nuoroda kur galima gauti mineralines kosmetikos nemokama megineli.


http://www.magicmine...4c3eb1214031b1d

jau uzsisakiau ir lauksiu, pabandymui pasiemiau medium bisque spalvyte ziuresim ar tiks
bandziau pirkti bet neleidzia doh.gif ot tundra po to paskaiciau kad uztenka prisiregistruoti ir jiems laiska nusiusti su norima spalvyte. bigsmile.gif

siaip aprasymas sios mineralines kosmetikos man patiko ir sudetis gera, thumbup.gif
belieka sulaukti
Atsakyti