Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 nėštumo mėnesiai

QUOTE(omsone @ 2010 09 17, 21:37)
Sako mamytes jaucia, tai jeigu taip jauti tai taip ir bus  4u.gif

Aš irgi buvau įsitikinusi, kad mamytės jaučia.... Jaučiau ir tikėjau, kad mažylė gims rugsėjo 15-ąją, deja... verysad.gif
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 18, 17:45)
<...>  O ir kazkaip norisi kad mergele butu,nenoriu svarstykliu doh.gif  Aisku svarbiausia sveikas, tai pirmoj vietoj wub.gif

Aš irgi labai nenoriu svarstyklių schmoll.gif blush2.gif
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 18, 23:03)
4u.gif Hm kazi kaip BEAUTY,neuzsuko pas mus tai gal jau supuoja savo dziaugsmeli g.gif ?

Ne, mamytės, dar nesūpuoju verysad.gif 4u.gif Bet kaip miela, kad domitės bigsmile.gif

Vakar visą dieną buvom sode, gamtoj bigsmile.gif Prisifotkinau be proto lotuliukas.gif (kol MB medžius pjovė tongue.gif )...
Beje, dar prisivalgiau aviečių (turim mes tokių rudeninių) + kelias žemuoges radau bigsmile.gif
Šiandien irgi norėčiau lėkti į gamtą, gražus oras, tik... kad labai šalta, brrr unsure.gif
- - -
Nieko nejaučiu dar. Ryt važiuosiu į GN, gal jau guldys ir skatins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2010 09 19, 10:21)
prisijungsiu ir as,nes pavargau irgi nuo to laukimo doh.gif ,o dar mane kuno niezejimas kankina,vizitas isvis tik 29d,nors terminas 25d. kazkaip ir norisi mergeles,bet ar neteks svarstykliuka turet

Sveikute 4u.gif O tau pilvuka niezti ar visa kuna?
Tai va va va, o berniukai mergeles ypatingai geri thumbup.gif ,keleta pazystu tai nuostabus zmones drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 19, 10:41)

- - -
Nieko nejaučiu dar. Ryt važiuosiu į GN, gal jau guldys ir skatins  ax.gif

Na sekmes tau, mes jau visos pavargom nuo to laukimo, nors ir terminas dar neatejo, o tau tai is vis, kai veluoja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 19, 13:20)
Sveikute 4u.gif  O tau pilvuka niezti ar visa kuna?
Tai va va va, o berniukai mergeles ypatingai geri thumbup.gif ,keleta pazystu tai nuostabus zmones drinks_cheers.gif

Tikekimes kad mergeliu dar sulauksim smile.gif . O man taip pat niezti visa kuna, galvojau kad siaip cia del kazko, bet pasirodo ne man vienai g.gif . Ypac kai atsigulu, tai is vis neina pamiegoti, tai koja suniesti, tai ranka..... doh.gif Neina ramiai net uzmigti .
Atsakyti
Niu tai ka BEAUTY tadam lauksim ziniu is taves ax.gif 4u.gif
O kaip pati nieko nejauti db 4u.gif ? Man kazkaip keista labai jau ramus ir vangiai juda tas mano zirniukas doh.gif Man nuo laukimo turbut jau paranoja doh.gif verysad.gif
Sianakt nemiegojau beveik visa nakti spoksojau i lubas doh.gif ,nebezinau ne ramuneliu arbatele nebepadeda schmoll.gif O va diena galiu snausti,i as kaip kudikis kiba diena su naktim sumaisiau doh.gif lotuliukas.gif blink.gif
Papildyta:
QUOTE(omsone @ 2010 09 19, 13:24)
Na sekmes tau, mes jau visos pavargom nuo to laukimo, nors ir terminas dar neatejo, o tau tai is vis, kai veluoja  doh.gif
Papildyta:

Tikekimes kad mergeliu dar sulauksim  smile.gif . O man taip pat niezti visa kuna, galvojau kad siaip cia del kazko, bet pasirodo ne man vienai  g.gif . Ypac kai atsigulu, tai is vis neina pamiegoti, tai koja suniesti, tai ranka.....  doh.gif Neina ramiai net uzmigti .

Hm.... kas cia su tuo niezuliu mergaiciukes jums db g.gif ? Gal nuo jaudulio g.gif ar nervisakai g.gif cia as taip mastineju ax.gif Man nieko tokio nera schmoll.gif
Atsakyti
O kodel jus taip visos mergeles norite ? As kaip tik svarstikliu noreciau smile.gif tai sedziu ir galvoju , kad tik iki 32d.niekasneprasidetu , nors kartais tokie seremiukai uzeina , kad oi oi oi , bet nereguliarus , o ir strenas pastoviai maudena
Atsakyti
QUOTE(natalije @ 2010 09 19, 14:19)
O kodel jus taip visos mergeles norite ? As kaip tik svarstikliu noreciau smile.gif tai sedziu ir galvoju , kad tik iki 32d.niekasneprasidetu , nors kartais tokie seremiukai uzeina , kad oi oi oi , bet nereguliarus , o ir strenas pastoviai maudena

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Chi chi chi 32d.menesi nebuna lotuliukas.gif(tik neisizeisk) ax.gif 4u.gif Matai jai vyrai gime po mergeles zenglu tai sako kad labai geri buna, o ir mano MV mergele, tai labai liuks zmogus. As toke karstakose, o jis savo ramumu,gerumu mane nuramina. Na zodziu musu charakteriai thumbup.gif sutampa. Tai ir noreciau, kad sunelis butu mergele wub.gif , bet negali zinoti gal ir svarstykles gerai. Tik va kiek pazystu svarstykliu tai ne kokie schmoll.gif zmones schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif Pas mus ramybe prasidejo.Jau antra naktis kaip neblogai miegu, diena pilvukas buna ramus, tik kelis kartus smarkiau pajuda, o siaip labai nezymiai.Gal namu ruosa savo daro biggrin.gif Vis tvarkausi, einu pavaikstineti, jau ir lovyte sukonstruota laukia, tai jau taip laukiu blush2.gif Pilvukas zymiai dazniau kieteja, o atsileidzia irgi ne iki galo, kazkoks kietas lieka nuo pat virsaus iki apacios.Zodziu, laaabai laukiu...Pirma karta po poros ramiu dienu ir gime mano mergaiciuke ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 19, 13:31)


Hm.... kas cia su tuo niezuliu mergaiciukes jums db g.gif ? Gal nuo jaudulio g.gif  ar nervisakai g.gif  cia as taip mastineju ax.gif  Man nieko tokio nera schmoll.gif

Na nera taip kad nieztetu istisai bet kartais uzeina tai net buti ramiai neina doh.gif
Papildyta:
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 19, 16:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Chi chi chi 32d.menesi nebuna lotuliukas.gif(tik neisizeisk) ax.gif  4u.gif  Matai jai vyrai gime po mergeles zenglu tai sako kad labai geri buna, o ir mano MV mergele, tai labai liuks zmogus. As toke karstakose, o jis savo ramumu,gerumu mane nuramina. Na zodziu musu charakteriai thumbup.gif sutampa. Tai ir noreciau, kad sunelis butu mergele wub.gif , bet negali zinoti gal ir svarstykles gerai. Tik va kiek pazystu svarstykliu tai ne kokie schmoll.gif zmones schmoll.gif

Na as pati esu svarstykles ir mano mergaite svarstykles, tai nesiskundziu siuo zenklu blush2.gif Gal dar nesam tokios visapusiskos svarstykles, kurioms labai reikia viska apsvarstyti, nes 23 diena dar tik pradzia, tai esu tokia pusiau. Man tai nieko jei gims ir svarstykliukas, bet kazkaip jau labai daug pas mus tu svarstykliu seimoje doh.gif , noretusi kazko kito, tai tikiuosi dar gal ir spes i mergeles zenkla ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 19, 13:20)
Sveikute 4u.gif  O tau pilvuka niezti ar visa kuna?

visa kuna,na man buvo nustate lengvos stadijos nesciuju cholestaze,bet turbut ant nestumo galo ji suaktyvejo doh.gif ,tai kasausi vos ne istisa para,bet ryt zadu jau keliaut iki gines,nu nebegaliu tverti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 19, 12:31)
Niu tai ka BEAUTY tadam lauksim ziniu is taves ax.gif  4u.gif
O kaip pati nieko nejauti db 4u.gif ? Man kazkaip keista labai jau ramus ir vangiai juda tas mano zirniukas doh.gif  Man nuo laukimo turbut jau paranoja doh.gif  verysad.gif
Sianakt nemiegojau beveik visa nakti spoksojau i lubas doh.gif ,nebezinau ne ramuneliu arbatele nebepadeda schmoll.gif  O va diena galiu snausti,i as kaip kudikis kiba diena su naktim sumaisiau doh.gif  lotuliukas.gif  blink.gif <...>

Pranešiu būtinai rytoj, kas ir kaip 4u.gif
Nea, nieko nejaučiu doh.gif Lialius tai duodasi kaip ir anksčiau, ypač man užvalgius saldumynų lotuliukas.gif
Miegot ir aš nemiegu, tik skirtumas tas, kad ir dienom nemiegu, nes visiškai nenoriu rolleyes.gif
Šiandien ir vėl visą dieną sode prabuvom - oras pasakiškas, nors ir nešiltas bigsmile.gif Vėl prisifotkinau - reikia gi paskutinėm dienom banginiukui įsiamžinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 19 rugsėjo 2010 - 18:41
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 19, 19:34)
Pranešiu būtinai rytoj, kas ir kaip 4u.gif
Nea, nieko nejaučiu doh.gif Lialius tai duodasi kaip ir anksčiau, ypač man užvalgius saldumynų lotuliukas.gif
Miegot ir aš nemiegu, tik skirtumas tas, kad ir dienom nemiegu, nes visiškai nenoriu rolleyes.gif
Šiandien ir vėl visą dieną sode prabuvom - oras pasakiškas, nors ir nešiltas bigsmile.gif Vėl prisifotkinau - reikia gi paskutinėm dienom banginiukui įsiamžinti lotuliukas.gif

Smagu kad pas tave tos energijos labai daug biggrin.gif
Atsakyti
buvom ir mes isvyke iki MB seneliu nuvaziavom, retai mes ten nuvaziuojam, manes su nestuke.gif nera mate blush2.gif tai sakau nors paskutinem dienom reikia pasirodyti ax.gif nes su leliuku tai is viso neaisku kada nuvaziuotumem.

Galvoju kad man irgi teks pernesioti ilgiau, nes nei saremiu netikru nera nei pilvas pasmuko, nors liko 2 savaites tik. Na pakieteja kartais pilvelis ir viskas.

Vonele ir sukeles siandien nupirkom wub.gif berods visa amuniciaj jau kaip ir yra, reiktu tasiuka susideti ir laukti.
Na dar svarstau, kad butu visai patogu rubelius leliaus po ranka tureti, tai reikia perkraustyti kazkur patalus ir ranksluoscius, kad atlaisvinti lentynas, tai vat rytoj siuo darbu meginsiu uzsiimti smile.gif
Atsakyti