Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 nėštumo mėnesiai

QUOTE(omsone @ 2010 09 19, 18:17)
Na nera taip kad nieztetu istisai bet kartais uzeina tai net buti ramiai neina  doh.gif
Papildyta:

Na as pati esu svarstykles ir mano mergaite svarstykles, tai nesiskundziu siuo zenklu  blush2.gif Gal dar nesam tokios visapusiskos svarstykles, kurioms labai reikia viska apsvarstyti, nes 23 diena dar tik pradzia, tai esu tokia pusiau. Man tai nieko jei gims ir svarstykliukas, bet kazkaip jau labai daug pas mus tu svarstykliu seimoje  doh.gif , noretusi kazko kito, tai tikiuosi dar gal ir spes i mergeles zenkla  ax.gif

blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(-barsyle- @ 2010 09 19, 18:37)
visa kuna,na man buvo nustate lengvos stadijos nesciuju cholestaze,bet turbut ant nestumo galo ji suaktyvejo doh.gif ,tai kasausi vos ne istisa para,bet ryt zadu jau keliaut iki gines,nu nebegaliu tverti verysad.gif

Tai aisku nedelsk ir nueik pas gine,paciai bus nuo to tik ramiai 4u.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 19, 19:34)
Pranešiu būtinai rytoj, kas ir kaip 4u.gif
Nea, nieko nejaučiu doh.gif Lialius tai duodasi kaip ir anksčiau, ypač man užvalgius saldumynų lotuliukas.gif
Miegot ir aš nemiegu, tik skirtumas tas, kad ir dienom nemiegu, nes visiškai nenoriu rolleyes.gif
Šiandien ir vėl visą dieną sode prabuvom - oras pasakiškas, nors ir nešiltas bigsmile.gif Vėl prisifotkinau - reikia gi paskutinėm dienom banginiukui įsiamžinti lotuliukas.gif

Ciotkai tau thumbup.gif Tai lauksim ziniu ir ziurek kad butu geros ax.gif drinks_cheers.gif As tai kazkaip nenoriu fotkintis schmoll.gif , nes labai jau ne kaip atrodau. Jauciuosi kaip juru veplys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 19, 20:29)
Ciotkai tau thumbup.gif  Tai lauksim ziniu ir ziurek kad butu geros ax.gif  drinks_cheers.gif As tai kazkaip nenoriu fotkintis schmoll.gif , nes labai jau ne kaip atrodau. Jauciuosi kaip juru veplys lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif
Ojej, aš tai fotkinčiausi ir fotkinčiausi - nerealiai tai mėgstu thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 19, 23:19)
drinks_cheers.gif
Ojej, aš tai fotkinčiausi ir fotkinčiausi - nerealiai tai mėgstu thumbup.gif  lotuliukas.gif

As ir megau pakol tilpau i kadra lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 20, 08:07)
As ir megau pakol tilpau i kadra lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Toliau fotiką reik pasistatyti - tada tilpsi hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 20, 09:19)
Toliau fotiką reik pasistatyti  - tada tilpsi hihihi.gif


thumbup.gif butent
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 20, 09:19)
Toliau fotiką reik pasistatyti  - tada tilpsi hihihi.gif

Gal tiek jau to. Pataupysiu savo grozi ir pozuosiu su mazuoju zirniuku lotuliukas.gif tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Sirvita @ 2010 09 20, 09:32)

ax.gif tongue.gif
Atsakyti
Man iki vakar vakaro viskas buvo gerai, kol nesumasciau iki savo tevu pesti nueiti apie 3 km. Tai vakar, nakti ir dabar tokius skausmelius jauciu doh.gif . Dabar sedziu ir galvoju kada cia reikes vaziuoti jau i GN. Ir kaip suprasti kad jau tikrai gimdymas ir tie saremiai tikrieji jau? Nes vakar nakti tai praejo jie. g.gif Dabar vel uzeidineja, tai galvoju gal vel netikri, tai taip ir laukiu pasimetusi unsure.gif . Iki siol nebuvo man dar jokiu paruosiamuju saremiu. O pilvukas tai taip pat aukstokai mano, bet daktare sake kad kitoms ir nenusileidzia, tik pacio gimdymo proceso metu jis nusileidzia.
Papildyta:
QUOTE(maskanyte @ 2010 09 20, 09:07)
As ir megau pakol tilpau i kadra lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Man lygiai tas pats
Papildyta:
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 20, 09:19)
Toliau fotiką reik pasistatyti  - tada tilpsi hihihi.gif

Bet po to neina ziureti i tokias savo nuotraukas blush2.gif Bent jau man doh.gif
Atsakyti
Niu, mamkos, aš jau iš GN tongue.gif Sakė, gimda jau pasiruošusi, klausė, ar noriu laukti, ar noriu greičiau gimdyti... 4u.gif
Ryt iš pat ryto guldo jau mus bigsmile.gif Nuleis vandenis, kaip suprantu g.gif (matot, pirmąkart gimdysiu, tai nelabai dar nutuokiu apie tuos procesus) blush2.gif
Aj, gal taip ir geriau - nereiks laukti sąrėmių namie, skaičiuoti, kas kiek jie laiko ir pan. .... ax.gif

Taigi labai tikiuosi jau rytoj turėti lėlytę ant rankų wub.gif
Tikiuosi, neužsitęs viskas ilgiau, t.y. iki trečiadienio doh.gif blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 20 rugsėjo 2010 - 12:43
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 20, 13:42)
Niu, mamkos, aš jau iš GN tongue.gif Sakė, gimda jau pasiruošusi, klausė, ar noriu laukti, ar noriu greičiau gimdyti... 4u.gif
Ryt iš pat ryto guldo jau mus bigsmile.gif Nuleis vandenis, kaip suprantu g.gif (matot, pirmąkart gimdysiu, tai nelabai dar nutuokiu apie tuos procesus) blush2.gif
Aj, gal taip ir geriau - nereiks laukti sąrėmių namie, skaičiuoti, kas kiek jie laiko ir pan. .... ax.gif

Taigi labai tikiuosi jau rytoj turėti lėlytę ant rankų wub.gif
Tikiuosi, neužsitęs viskas ilgiau, t.y. iki trečiadienio doh.gif  blink.gif

drinks_cheers.gif Smagu, jau tikrai laikysi savo lelyte ant ranku. Isivaizduoju kaip jau tau smagu kai zinai kad jau rytoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(omsone @ 2010 09 20, 12:46)
drinks_cheers.gif Smagu, jau tikrai laikysi savo lelyte ant ranku. Isivaizduoju kaip jau tau smagu kai zinai kad jau rytoj  thumbup.gif

Tikrai smagu bigsmile.gif
Kaaaip tikiuosi, kad viskas vyks greitai ir lengvai... mastau.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 20 rugsėjo 2010 - 12:56
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 20, 13:49)
Tikrai smagu bigsmile.gif
Kaaaip tikiuosi, kad viskas vyks greitai ir lengvai... mastau.gif wub.gif

Taip ir bus drinks_cheers.gif . Linkiu tau greitai ir neskausmingo gimdymo drinks_cheers.gif . Ir sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 09 20, 13:49)
Tikrai smagu bigsmile.gif
Kaaaip tikiuosi, kad viskas vyks greitai ir lengvai... mastau.gif wub.gif

Taip nusiteik taip ir bus 4u.gif Vaje vaje kaip as tiau pavydziu(tik suprask jog tai geraja prasme),tu juk supuosi savo mazaji dziaugsmeli wub.gif

Papildyta:
OMSONE 4u.gif tu nors kazkoke veikla jauti, o as nieko schmoll.gif As mat namie pupsau kaip tortas lovoj, o snd da i pykino, vos spejau iki vonios nulekt doh.gif Jauciu sultys netiko g.gif ,tai i apetito neturiu. Kazkaip liudna man siandien,atrodo toks jausmas jog liksiu nestuke.gif amzinai ax.gif
Atsakyti