Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

QUOTE(scared @ 2009 12 20, 21:17)
pries pora savaiciu nusipirkau Yves Saint Laurent tusa, nes parfum express buvo su nuolaida. Tik dar nespejau isbandyti smile.gif Gal bandete kuri nors?

turejau as irgi ji kazkada, tikrai nieko blogo negaliu pasakyti, buvau patenkinta, tik minusas kad greit man jis sudziuvo ax.gif
dabar jau kuris laikas naudoju Dioro Diorshow Iconic thumbup.gif uztenka uztepti pora sluoksniu, o jei daugiau - tai padaro barbiskas leliskas blakstienas thumbup.gif
Atsakyti
as po ilgu forumo nagrinejimu nusprendziau vel pirkti boujois volume glamour ax.gif mf tusai man pernelyg greitai dziusta, o loreal trupa.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif Reikia patarimo iš tų, kurios bandė clinique tušus. Gavau dovanų rinkinėlį (tokį kaip foto). Šiandien žadu vieną iš tušų pradėti naudoti, tai norėčiau šventiniam laikotarpiui ryškiausiai, storiausiai, labiausiai ilginantį pasirinkti. Tad žinančios gal patars, kuris iš šių keturių tinkamiausias blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Man blogiausiai tusas koki esu bandziusi yra Oriflame... kazkada gavau dovanu is vienos pazistamos. Pasidaziau viena karteli ir nusviedziau kuo toliau...Fui schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas bandėt vibruojantį blakstienų tušą - Pulse Perfection? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 12 24, 13:49)
Sveikos merginos  4u.gif  Reikia patarimo iš tų, kurios bandė clinique tušus. Gavau dovanų rinkinėlį (tokį kaip foto). Šiandien žadu vieną iš tušų pradėti naudoti, tai norėčiau šventiniam laikotarpiui ryškiausiai, storiausiai, labiausiai ilginantį pasirinkti. Tad žinančios gal patars, kuris iš šių keturių tinkamiausias  blush2.gif

user posted image

as turiu si rinkinuka, bet dar nespejau visu isbandyti. Ta sviesu su lenktu sepeteliu padovanojau, nes nemegstu tokiu, o pati dabar naudoju su sepeteliu/sukutem - high definition lashes. Tai galiu pasakyti, kad neblogas, gana skystas, bet norint dramatisku blakstienu reikia labai nemazai pritepti. Turiu itarima, kad clinique tusai isvis nebus tokie super tankinantys, ilginantys g.gif man jie kazkaip naturalias blakstienas duoda...
Atsakyti
QUOTE(Elziukas1984 @ 2009 12 24, 15:09)
Man blogiausiai tusas koki esu bandziusi yra Oriflame... kazkada gavau dovanu is vienos pazistamos. Pasidaziau viena karteli ir nusviedziau kuo toliau...Fui  schmoll.gif


Koki bandei? biggrin.gif as is ju kelis bandziau, tai http://3.bp.blogspot...me mascara .jpg
sitas visai neblogas kaip uz tokia kaina biggrin.gif o kazkoki kita bandziau, efektas buvo lyg net nepasidazius buciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fraise @ 2009 12 25, 04:08)
Gal kas bandėt vibruojantį blakstienų tušą

Dar ir tokių būna bigsmile.gif Gal galima šiek tiek plačiau apie jį? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 12 25, 14:36)
Dar ir tokių būna bigsmile.gif Gal galima šiek tiek plačiau apie jį? ax.gif  4u.gif



As turiu vibruojanti tusa is Lancome,Man asmeniskai ta vibracija,tai tik de reklamos.Nes jis nieko nesudari,isskyrus garsa. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2009 12 25, 14:20)
As turiu vibruojanti tusa is Lancome
Man asmeniskai ta vibracija,tai tik de reklamos. Nes jis nieko nesudari,isskyrus garsa.

biggrin.gif Nelabai suprantu tos vibracijos esmės - na, kam ji reikalinga? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fraise @ 2009 12 25, 05:08)
Gal kas bandėt vibruojantį blakstienų tušą - Pulse Perfection? g.gif


Kaip tik gavau dovanu is tetos. Vakar patepliojau ant jau pazadytu blakstienu, tai visai nieko. Siandien vakare bandysiu ant svariu, parasysiu atsiliepimus rolleyes.gif


QUOTE(Borzika @ 2009 12 25, 15:25)
biggrin.gif Nelabai suprantu tos vibracijos esmės - na, kam ji reikalinga? blush2.gif


Atseit geriau "uzgirebia" sereliai blakstienas, vibruojant jas pazado geriau ir t.t. Bet as labai skeptiskai ziuriu i tai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 12 25, 15:25)
biggrin.gif Nelabai suprantu tos vibracijos esmės - na, kam ji reikalinga? blush2.gif


as irgi nesuprantu, parduotuveje ziurejau, kazkokia nesamones pasirode, tai kita issirinkau biggrin.gif
Atsakyti