Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

QUOTE(sunsetheat @ 2009 12 25, 14:37)
Bet as labai skeptiskai ziuriu i tai

QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 25, 15:00)
as irgi nesuprantu, parduotuveje ziurejau, kazkokia nesamones pasirode

4u.gif Jau buvau bepradedanti manyt, kad aš viena tokia, kuri nesupranta to vibracijos "fynto" biggrin.gif
Atsakyti
Aš dedu patįįį didžiausią pliusą Masterpice Max thumbup.gif
Atsakyti
Gal butu kokiu atsiliepimu apie L'oreal paris Extra volume collagen tusa? Gavau dovanu,tai dabar labai idomu kokiu nuomoniu apie ji butu rolleyes.gif
Atsakyti
Pradejo dziut mano HR 'lash queen feather collection', tai pradeda darytis padorus tusas - graziai atskiria blakstienas, nelipina, tokios lengvos buna (kasdienai pats tas), tik visdar vargstu su tuo uzlinkimu blakstienu virsuje - tenka kitu tusu gale perbraukt, kad nebutu jokiu uzluzimu.... ax.gif

QUOTE(diamondness @ 2009 12 25, 21:21)
Gal butu kokiu atsiliepimu apie L'oreal paris    Extra volume collagen tusa? Gavau dovanu,tai dabar labai idomu kokiu nuomoniu apie ji butu rolleyes.gif


Tikrai yra tmeoje - pasinaudokit paieska ir rasit. wink.gif Pati ji vakar nusipirkau, nes noriu pati isbandyt. Atsiliepimu teko ir geru, ir blogu apie ji skaityt....

Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 12 25, 22:54)
 
Tikrai yra tmeoje - pasinaudokit paieska ir rasit. wink.gif Pati ji vakar nusipirkau, nes noriu pati isbandyt. Atsiliepimu teko ir geru, ir blogu apie ji skaityt....

Tai cia apie kiekviena tusa apie kuri kiekviena forumo dalyve klausia galima rasti pavarcius kokius 100 psl atgal,tai cia niekas tada nerasytu. Kai pavartau ta tema,tai vis apie tuos pacius ir tuos pacius tusus eina kalba,o apie ta kuris mane domina radau senojoj temoj gal 2 pasisakymus,bet butu gerai daugiau nuomoniu isgirsti,jei kas naudoja ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 25 gruodžio 2009 - 21:19
QUOTE(diamondness @ 2009 12 25, 22:18)
Tai cia apie kiekviena tusa apie kuri kiekviena forumo dalyve klausia galima rasti pavarcius kokius 100 psl atgal,tai cia niekas tada nerasytu. Kai pavartau ta tema,tai vis apie tuos pacius ir tuos pacius tusus eina kalba,o apie ta kuris mane domina radau senojoj temoj gal 2 pasisakymus,bet butu gerai daugiau nuomoniu isgirsti,jei kas naudoja ir viskas smile.gif


Na butent apie si yra visai neseniai kalbeta - man atrodo net sioje temoje, tai uztai pasiuliau paieska panaudot. Na o senose temose tai labai daug tusu aptarta, bet kai seniai kalbeta, tai galima ir vel priminimui parasyt atsiliepima, na o kai katik aptarti, tai bereikalinga kartotis. wink.gif

Suklydau - kalbeta praeitoje temoje, bet paskutiniuose puslapiuose. Kaip rasiau, vienoms jis labai patinka, kitoms labai nepatinka. Man yra isimines komentaras, kad ilgai nenudziusta. O siaip jau turit ji, tai nera kito kelio - reikes bandyt ir cia paciai komentuot wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 25 gruodžio 2009 - 21:36
QUOTE(shopingas @ 2009 12 25, 23:34)
Na butent apie si yra visai neseniai kalbeta - man atrodo net sioje temoje, tai uztai pasiuliau paieska panaudot. Na o senose temose tai labai daug tusu aptarta, bet kai seniai kalbeta, tai galima ir vel priminimui parasyt atsiliepima, na o kai katik aptarti, tai bereikalinga kartotis. wink.gif

Suklydau - kalbeta praeitoje temoje, bet paskutiniuose puslapiuose. Kaip rasiau, vienoms jis labai patinka, kitoms labai nepatinka. Man yra isimines komentaras, kad ilgai nenudziusta. O siaip jau turit ji, tai nera kito kelio - reikes bandyt ir cia paciai komentuot wink.gif

Visa praeita tema skaiciau,maciau kad biski kazkas buvo,bet nepamenu kurioj vietoj tik,gal kaip sakot gale smile.gif Na bet vistiek idomu daugiau nuomoniu,nes matau,kad ten tik neigiamos beveik visos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladux @ 2009 12 22, 22:14)
As taip pat nusivylusi siuo tusu HR tigriniu lash queen, prisiskaiciau puikiu atsiliepimu, tai sakau nusipirksiu, pabandysiu. Bet deje, deje toli grazu jam iki tobulojo tuso: tepa paakius, trupa,o blakstienas -  ne  ka pastorina, ne patankina. Pasidaziau kokius 3 kartus ir atgule amzino poilsio. Sakyciau, vienas is labiausiai nepavykusiu pirkiniu  schmoll.gif


aš irgi,kaip jau kažkas rašė,manau, kad gal tiesiog pasenęs kliuvo g.gif nes jis - vienas geriausių tušų, o bandžius aš jų.....daugiau,nei norėčiau būti biggrin.gif jis nelabai ilgina, nes skirtas būtent tankinimui. Niekas netrupa schmoll.gif

tiesa, nežinau, kur klausti, ar kuribandėte naująjį Loreal serumą blakstienytėms tankinti? Ar patiko? g.gif nežinau, ar gali būti paveikus toks daiktas apskritai g.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 25, 21:21)
Gal butu kokiu atsiliepimu apie L'oreal paris    Extra volume collagen tusa? Gavau dovanu,tai dabar labai idomu kokiu nuomoniu apie ji butu rolleyes.gif

Tiesa pasakius man jis labai nepatiko, ilgai as su juo mucinausi kol uzbaigiau doh.gif
Papildyta:
[quote=shopingas,2009 12 25, 21:54]
Pradejo dziut mano HR 'lash queen feather collection', tai pradeda darytis padorus tusas - graziai atskiria blakstienas, nelipina, tokios lengvos buna (kasdienai pats tas), tik visdar vargstu su tuo uzlinkimu blakstienu virsuje - tenka kitu tusu gale perbraukt, kad nebutu jokiu uzluzimu.... ax.gif
Ar apie sita kalbate? Nes man irgi labai knieti ji isbandyti smile.gif Gal galetumet palyginti su tigriniu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2009 12 26, 14:54)
Ar apie sita kalbate? Nes man irgi labai knieti ji isbandyti  smile.gif Gal galetumet palyginti su tigriniu?


Taip, apie si - bet cia pirmas ir paskutinis HR tusas pas mane.... Jis blakstienas padaro kaip plunksnas: tankina, issukuoja ir ilgina, nors man realiai tankumo daugiau noretusi. Pradzioj ziauriai ant galu tie uzlinkimai susidarydavo ir sulipindavo blakstienas, dabar paziuves gereja, issukuoja graziai, bet uzlinkimai lieka, tai kitu tenka dar perbraukt. Bet jauciu gali greit uzdziut, nes cia per savaite ar dvi taip ziauriai pasikeite...
Atsakyti
O man mergaites,nepatiko HR tusas.Sepetelis didelis,sulipina man tas blakstienas. 4u.gif Nusipirkau jau n-aji,is Ardeco Lash Designer.Nu fainuolis jis man,ir nesulipina,ir uzriecia,ir ilgina,ir tankina.Nu zodziu, viskas viename.Pirksiu dar nekarta tikrai.Su YSL vienas prie vieno.Dar vis noreciau isbandyti kada Chanel tusus kokius nors,esu girdejus geru atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Zadejau parasyti atsiliepimus apie Pulse Perfection. Isbandziau ir su vibracija, ir be jos, tai padariau isvada, kad is jos nieko gero, apart to visai smagaus kutenimo biggrin.gif Bet pats tusas, kaip uz tokia kaina, labai neblogas. Blakstienas padaro ryskias, neblogai pailgina, uzriecia gan. Tik ne itin tankina, nors man to ir nereikia. Taip kad patiko, turbut pirksiu dar viena rolleyes.gif
Atsakyti