Įkraunama...
Įkraunama...

Adatinės, biscornu ir kiti smulkūs grožiai (2tema)

Ačiu smile.gif man laaabai levandos patinka ax.gif
Atsakyti
corrie, Irinaa, labai gražūs biscorniukai wub.gif Tokį su levandom ir aš norėčiau išsisiuvinėt, bet reik pirma prancūziškus mazgelius išmokt siuvinėt
Atsakyti
QUOTE(Wasara @ 2010 01 28, 17:52)
Tokį su levandom ir aš norėčiau išsisiuvinėt, bet reik pirma prancūziškus mazgelius išmokt siuvinėt


Wasara, tai nesudetinga, tik atrodo kad sunku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes...
Man labai patiko biskorniukas is sitos temutes pirmo puslapio, wasaros surastas
user posted image
Taciau nerandu jo schemutes, gal kad rusiskai nemoku, ar negalit padeti?... ax.gif Buciau dekinga...
Atsakyti
Koooks gražus wub.gif wub.gif
Atsakyti
Tame esme, kad grazus, o kaip ji issiuvinet? smile.gif Be shemutes labai jau sunku butu knebinet... g.gif
Atsakyti

user posted image

fragmentas iš kažkurios prancūzų knygos, dviejų rūšių lino gabaliukai, DMC viena spalva, Mill Hill karoliukai ir juostelė

Borka (tas juodas pūkis nuotraukoje) nusprendė, kad adatinė skirta jam biggrin.gif taip jis ir papuolė į koliažą biggrin.gif
Atsakyti
Man gražu wub.gif Subtilu, neperkrauta.
Atsakyti
Truputėlis smulkmės. Trys maži maišeliai su antpirštukais. Lietuviškas linas, DMC muline
user posted image
Atsakyti
Dvi- kaip gražu wub.gif Labai originalu! Jei nebūtų padėti šalia antpirštukai, arba nebūtum parašius, niekada neatspėčiau, kas ten išsiuvinėta. Bet vistiek pagalvočiau-kaip dailiai siuvinėta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 03 05, 12:25)
Truputėlis smulkmės. Trys maži maišeliai su antpirštukais. Lietuviškas linas, DMC muline
user posted image

Niu lb grazu wub.gif bet ir kaip suspeji tokiu groziu prisiuvinet. nes kiek maciau cia tik dalis tavo darbeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Dvi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti