Įkraunama...
Įkraunama...

Adatinės, biscornu ir kiti smulkūs grožiai (2tema)

vikija, pamėginsiu paieškot schemučių daugiau laiko turėdama, bet tai bus ne ansčiau kaip po Velykų 4u.gif

Murku-Burku, Dvi, kokių gražių darbelių prisiuvinėjot wub.gif Be galo dailu thumbup.gif

Mano biscorniukas pavirtęs raktų pakabuku
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Wasara @ 2010 03 13, 19:11)
vikija, pamėginsiu paieškot schemučių daugiau laiko turėdama, bet tai bus ne ansčiau kaip po Velykų 4u.gif

Murku-Burku, Dvi, kokių gražių darbelių prisiuvinėjot wub.gif Be galo dailu thumbup.gif

Mano biscorniukas pavirtęs raktų pakabuku
user posted image

Vistiek lauksiu, nes dar neatkapsčiau... blush2.gif
O dėl raktų pakabuko, tai gera mintis! bigsmile.gif
Atsakyti
berots ieškojot šito pakabučio : http://lepesto4ex.ga...eature=mainlist 4u.gif
Atsakyti
štai mano antras biscornius, nusižiūrėjau mintį kažkur internete, bet nesigavo toks gražus kaip originalas. nors man tai mielas, bus draugei dovanu smile.gif
man biscornuose sunkiausiai sagą įsiūti, net išprakaituoju, o vyrui užtai labai jukingos būna tokios kūrybinės kančios biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Oi kokios gražios aguonėlės wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 03 24, 10:05)


thumbup.gif labai grazus biskorniukas:)) su auksinem juostelem,trupuciu karoliuku -nerealu!!!!!
beje laikrodis fone irgi grazus:)

aguonu tema atrode tokia nuvalkiota, bet taviski pamacius seile nutyso..labai grazus darbelis:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo corrie: 24 kovo 2010 - 17:34
QUOTE(corrie @ 2010 03 24, 18:33)
thumbup.gif labai grazus biskorniukas:)) su auksinem juostelem,trupuciu karoliuku -nerealu!!!!!
beje laikrodis fone irgi grazus:)

aguonu tema atrode tokia nuvalkiota, bet taviski pamacius seile nutyso..labai grazus darbelis:)



na čia tik antras mano siuvinėjimo darbas, tai net nepagalvojau, kad kaikurie motyvai nuvalkioti lotuliukas.gif ištiesų man siuvinėjimas netgi nelabai patinka, kelis metus ignoravau siuvimo, siuvinėjimo sekciją aplamai, kol bežioplinėdama užtikau biscornu temą ir labai jais susižavėjau bigsmile.gif pirmą biscorniuką labai atsainiai išsimatavau tai toks šleivas gavosi doh.gif dabar guli ant stalo vargsiukas invalidukas kaip priekaistas man kokia aš "puiki" darbininkė.

o laikrodį man vyras per gimimo dieną padovanojo, pirko panoramoje, visokių niekučių parduotuvėje, kuri yra antrame aukšte tik užkilus laiptais per pagrindinį įėjimą po dešinei smile.gif laikrodis dar ir žadintuvas , bet jo nenaudoju nes pradeda žviegti taip, kad net numirelis antrą kartą galėtų infarktą gauti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tilili @ 2010 03 23, 11:31)
berots ieškojot šito pakabučio : http://lepesto4ex.ga...eature=mainlist  4u.gif

O tai kur čia yra schema?... blush2.gif
Atsakyti
Štai kokį neseniai padariau:
user posted image
Norėčiau dar padaryti, bet nerandu mažų schemyčių tam tinkamų...
Atsakyti
Na ir as savo biskorniukus parodysiu biggrin.gif

Niu va biggrin.gif
Turiu savininkes leidima, tai rodau adatine tongue.gif
Su inicialais wub.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ir dar tokia vat pasidariau

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu labai labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
antrasis biscornas nerealiai gražus... wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti