Įkraunama...
Įkraunama...

Javinės Diskusijos

QUOTE(anastra @ 2010 01 07, 11:22)
Javinukai - sveikas skanėstas! Labiausiai mums patinkantys jogurto skonio.

Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2010 01 08, 23:02)
na, kur skanesnis gaminys, tai sudetis knibzdete knibzda visokiu dalykeliu, javinuku pieninio skonio sudetis is 11 ingredientu  blink.gif ...jei pastudijuoti kai kurias sudedamasias dalis, tai ne tokios jau jos ir ne kaltos, nors ir nemirga uzrasu E.
o taip noretusi kazkaip, kad viskas butu paprasciau, be to isganingojo lecitino ir kt dalyku. tas skonis jau toks nenaturalus.

tiesa apie duoniukus, tik labai retai uztaikom ant tokiu normalaus kietumo duoniuku. pries kelis metus jie tikrai minksteni budavo.

Laba diena,
Džiaugiamės, kad ragaujate mūsų gaminius.Pieninių javinukų sudėtyje tikrai 11 ingredientų, bet tik tam, kad išgauti subalansuotą produkto skonį (juk ir namie kepant ką nors skanaus, neapsieinama be įvairių komponentų).Manau, kad svarbiausia tai, kad javinukų sudėtyje nėra jokių konservantų.O lecitinas naudojamas dėl technologinių ypatumų ir yra tikrai nemodifikuotas.
Duoniukai yra sausas produktas.Siūlome paragauti naujų duoniukų 'Spelta".Turėtų Jums patikti
Pagarbiai,
Jūratė Godelienė
UAB"Javinė"
Vyr.technologė
Atsakyti
sveiki,
mes ragaujam daug ka: meduolius, avizinius sausainius, javainukus ( jau "isikale" pas mus sakyt "javainukai") , duoninukus....
aviziniai sausainukai bene vieninteliai is esamu parduotuvese - skanus smile.gif
duoninukus renkames ne tiek del skonio, kiek tada kai norim kazko sveikesnio ( na, tikiuosi taip ir yra) beje, kaip jau kazkas rashe - man jie irgi tokie lyg kietesni atrodo palyginus kokie budavo seniau g.gif ta prasme, anksciau tokie kaip trapesni, puresni man atrodo buvo unsure.gif
apie javainukus, kazkokiam tinklapyje yra teke skaityt kad ner jie ten visai nekaltuciai . be jokio "blogumo"; tik neatsimenu apie kurios rushies- gal apie shokoladinius g.gif mes visada renkames jogurtinius ax.gif
ka tik atsineshiau pokeli sudeti pasiziuret. Apie E - nieko schmoll.gif bet siaip tai pohoho kiek daug sudedamuju daliu.
pvz augalinis aliejus: tai reishkia kad dedamas saulegrazu ar kad rapsu aliejus? g.gif
kazkaip itariu kad rapsu... kur buna saulegrazu aliejus uzrashyta tai ir buna saulegrazu, o kur rapsu tai dazniausiai-augalinis biggrin.gif

siaip, vaikai pasilepint tikrai visada nori ir manau Javines gaminiai tikrai geriau ir sveikiau uz visokius Snikerius ar Marsus, 4u.gif

beje, uzvakar javainukus pirkau RIMI - jiems dabar nuolaida - pokelis 1,99 jei gerai atsimenu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 15 sausio 2010 - 20:33
aviziniai meduoliai wub.gif
Atsakyti
Sveiki,

visu pirma kaip jau ir klausimuose sakiau ir dar kartą galiu pasakyti, kad Jūsų produkcija man laaabai patinka smile.gif Ir džiugu ir gaila kad laimėjau Jūsų nuostabu ir didžiuly prizą. Gaila tik dėl to, kad nors ir buvau papietavus, bet meduoliai taip suviliojo kad iskart praplešiau ir likau baisiai nustebinta, tokie skanus kad neatsispyriau ir suvalgiau iškart net 4vnt. (o juk stengiuosi mažiau valgyt ir truputėli numest svorį doh.gif ) Na nieko o kitus visus produktus išragausiu ir dar šiandien išbandysiu fantastiškai gražią prijuostę.
Dekui už nuostabią dovanėlę. thumbup.gif
Atsakyti
Labai noriu padekoti JAVINEI uz labai skanu priza. siandien atveze tai su dukryte iskart praplesem deze paziuret , o jin tik saukia mamyte skanu, mamyte skanu, iskart kai ka ir paskanavo mano mergina.
Beje prijuoste tokios pavasariskos spalvos, taip maloniai nuteikianti. Aciu dar karta JAVINEI uz skanestus. Nesitikejau kad ju bus tiek daugi ax.gif Sekmes jums darbuose. smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Mes su šeimyna irgi labai mėgstam Javinės gaminius smile.gif
Atsakyti
[quote=Casual,2010 01 15, 20:28]
beje, kaip jau kazkas rashe - man jie irgi tokie lyg kietesni atrodo palyginus kokie budavo seniau g.gif ta prasme, anksciau tokie kaip trapesni, puresni man atrodo buvo unsure.gif

Va ir as jau kuris laikas suku galva kas cia su tais duoniukais pasidare. Pirma karta kai pastebejau kad kitokie, galvoju gal partija kokia nevykus pasitaike, bet dabar ziuriu kiek perkam - vis tas pats, kazkokie kietesni ir susitrauke. Skonis lyg ir tas pats..
Jus kazka pakeitet gamybos procese ar sudetyje?
Atsakyti
Mums labai patinka ekologiški duoniukai ir avižiniai sausainiai su moliūgų sėklomis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , gerai, kad yra tokių gaminių mūsų rinkoje smile.gif
Atsakyti
Mūsų šeimai labai patinka Javinės gaminiai wub.gif O naujieji kakavos ir cinamono skonio javainiai thumbup.gif Mano mažoji labai mėgsta javinukus, o ir pati neatsispiriu jiems blush2.gif
Atsakyti
pagrine valgom javainius, bet kartais ir avižinius sausainius, tikrai skanu 4u.gif
Atsakyti