Įkraunama...
Įkraunama...

Javinės Diskusijos

man tai duoniukai liuks thumbup.gif , perkam ir javinukus, skanu ir beigialiukai
Atsakyti
Oi mes taip pat javines gerbejai thumbup.gif ,mazyle jau nuo 6men.juos kramsnoja,jie mums labiau tiko nei visos tos barankytes,ir dabar kai mergina saukia kru kru,tai iduodu duoniuka,vaikas patenkintas nulekia toliau uzsiimti savais reikaliukais,riestainius beje taip pat labai megsta 4u.gif ,o as javinukais pasmaliziauju prie kavos ar arbatos puodelio rolleyes.gif
Atsakyti
Dukra labiausiai mego bananinius duoniukus, o ju kazkodel labai retai rasdavau parduotuvese g.gif
Atsakyti
"Javinės" produktai - liuks thumbup.gif labiausiai mūsų šeimyna mėgsta javinukus. Jau susipažinom ir su naujuosju produktu "Smaližiams" - laaaaaaabai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2009 12 28, 21:25)
mums ir ju gaminukai  thumbup.gif

sveikos,mes irgi perkames restainius,javinukus,ir šemet kučiukus paragavom ,labai patiko :s drinks_cheers.gif uper ,man nestuke.gif tai dabar pastoviai duoniuku truksta sumuštiniams,ir į darbą patogu pasiimti mirksiukas.gif
Atsakyti
na, gal ir nebūčiau šitam forume diskutavus, bet, kad jau atkėlė čia mane, tai smile.gif
javinės produktai tikrai pas mus pirmoje vietoje. Vaikams labai tinka javainiukai su skoniais (ypač šokolado), meduoliai, tėvams-naujieji smaližiams skirti gaminukai (vaikai jų nepamėgo). o kai buvo mažiukai-visai tiko duoniukus pagraužt-dabar ja netinka-nesaldu tongue.gif lotuliukas.gif
Nesu kažkokio gamintojo gerbėja, bet, kai ieškau 'pakramtymų' tikrai perku Javinės produkciją.
Atsakyti
Mūsų šeima labiausiai mėgsta įvairių skonių javainius, riestainius. Išmėginome ir naujuosius smaližiams- labai patiko. Artimiausius kelis mėnesius kasdien reiks juos pirkti, kol atsivalgysime biggrin.gif
Atsakyti
Javaines produkcija perkam jau senokai, ant duoniuku tikrai labai skanu sumustiniai, sunelis budamas mazas labai mego bananinius duoniukus t.y. pries 5 metus. O dabar perkam avizinius sausainius, bandem ir ta nuajiena Smaliziams rudeni, kai tik atsirado parduotuviu lentynose, su cinamonu labai patiko ir man ir vaikams thumbup.gif bet sausi. Javinukai labai liuks uzkandziai kelioneje arba vaikams vasara bunant lauke.
Atsakyti
mums irgi patinka Javines produkcija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Musu seima taip pat Javines produkcijos gerbeja, visad perkam javinukus, duoniukus mazoji megsta, beje jie buvo pirmieji pakramtymai. o ir naujiena skani ypac prie kavos tie sokoladiniai mmmm. ir dukrytei patiko nes siaip saldesiu stengiames duot kuo maziau, o sitie javines gaminiai ir skanus ir sveiki ir saldus. thumbup.gif
Atsakyti
Mums ir labai patinka ypač pusryčiams 4u.gif
Atsakyti
Patys megstamiausi bigsmile.gif thumbup.gif Niekuomet pro sali nepraeiname 4u.gif
Atsakyti