Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Choreografijos Mokykla

Labas. Kaip tik stojimai buvo, mano berniukas pateko į Noriu šokti grupę.
Gal kas lankys drauge?
Atsakyti
sveiki,nuo keliu cia metu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2013 07 31, 21:05)
sveiki,nuo keliu cia metu? g.gif

Nuo 4 metukų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal zinot kokiu metu bus uzsiemimai siemet 4-6 metu vaikams? Kokia menesio kaina?
Atsakyti
QUOTE(WM1 @ 2013 08 19, 14:17)
Sveikos, gal zinot kokiu metu bus uzsiemimai siemet 4-6 metu vaikams? Kokia menesio kaina?


s. m. rugsejo 4 diena bus susirinkimas Noriu sokti grupems, Aktu saleje 18 val.

del tvarkarastciu, cituoju is ju saito:

"Laikinas tvarkaraštis skelbiamas nuo rugpjūčio 30d.

Pastovus tvarkaraštis nuo rugsėjo 23d".

Menesio kaina, jei nepakeis, bus 50 lt + 10 lt uz papildoma pasirenkamaji dalyka.

Siaip ju puslapyje gan issamiai pateikiama informacija del einamu dalyku, sekite wink.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, mes mokomės klasikinio šokio 1 klasėje, gal yra kartu besimokančių ir galinčių atsakyti man į šiuos klausimukus? 4u.gif
Kokios aprangos ir avalynės reikalauja baleto mokytoja ir gal žinote tvarkaraštį, nes internete, kažkokia nesąmonė paskelbta? doh.gif
Labai lauksiu atsakymų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaneta6556 @ 2013 09 10, 14:33)
Sveikos mamytės, mes mokomės klasikinio šokio 1 klasėje, gal yra kartu besimokančių ir galinčių atsakyti man į šiuos klausimukus?  4u.gif
Kokios aprangos ir avalynės reikalauja baleto mokytoja ir gal žinote tvarkaraštį, nes internete, kažkokia nesąmonė paskelbta?  doh.gif
Labai lauksiu atsakymų blush2.gif


Balete reikia juodo triko, baltų pėdkelnių be dryžių ant užpakaliuko ir specialių baleto tapkučių. Plaukučiai surišti į kuoduką. Bent jau reikėjo taip pas Mokytoją Albiną praeitais metais. Manau niekas nepasikeitė.
Pas Godą šiuolaikiniame aprangos kodo nėra, kad būtų patogu ir aptemta.
Dėl tverkaraščio klausk administracijos, nes mes iš šiuolaikinio gr. žinau kad jums pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį atrodo reikia eiti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylenyte: 28 rugsėjo 2013 - 20:27
Mano dukra lanko trečius metus. Dabar - 2 klasikinio šokio klasėje.
Čia, jei įdomu, tarpinės peržiūros vienas šokis:
http://www.youtube.c...h?v=oHC1dDft1dk
Papildyta:
QUOTE(Rasytce @ 2012 09 06, 10:44)
suabejojau del pasirenkamojo vaidybos dalyko. gal kas lanket, galit pakomentuot, nes asmeniskai paklausus destytojo (vyriskis jau visai amziuje) kad placiau smulkiau aiskiau man apibudintu kaip ten viskas atrodys, ko mokoma, kazkaip labai neaiskiai pasake keliais trumpais sakiniais, aukstom frazem - as deja nieko nesupratau ko ten bus mokoma. taigi gal kas lanket, tai labai lauksiu atsiliepimu, nes gal reiktu vistik pakeist pasirenkamaji dalyka  smile.gif

Mes pradžioj irgi keistai žiūrėjom į tą mokytoją, bet po bandomosios pamokos visi vaikai užsirašė pas jį. O kai dalyvavau atvirose pamokose - iš vis likau sužavėta. Labai faina veikla! Labai svarbūs dalykai jo pamokose mokomi. Šiemet rinkomės fizinį pasirengimą, vien dėl to, kad tokios rekomendacijos - keisti pasirenkamą dalyką. Bet vaidyba likom labai patenkintos! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgytė: 02 spalio 2013 - 09:44
QUOTE(Jurgytė @ 2013 10 02, 10:48)
Mano dukra lanko trečius metus. Dabar - 2 klasikinio šokio klasėje.
Čia, jei įdomu, tarpinės peržiūros vienas šokis:
http://www.youtube.c...h?v=oHC1dDft1dk
Papildyta:

Mes pradžioj irgi keistai žiūrėjom į tą mokytoją, bet po bandomosios pamokos visi vaikai užsirašė pas jį. O kai dalyvavau atvirose pamokose - iš vis likau sužavėta. Labai faina veikla! Labai svarbūs dalykai jo pamokose mokomi. Šiemet rinkomės fizinį pasirengimą, vien dėl to, kad tokios rekomendacijos - keisti pasirenkamą dalyką. Bet vaidyba likom labai patenkintos! thumbup.gif

Mums vaidyba ir labai patiko ir p
atinka...
Atsakyti
Uoj, vaidyba tai kažkas tooookioa mano sūnui. Jam tas mokytojas yra autoritetas! Jam labai labai patinka smile.gif Buvome atvirose pamokose, turiu vaizdinės medžiagos. Mes patenkinti.
Atsakyti
Ankstyvojo ugdymo programos NORIU ŠOKTI vaikučių tėvelius kviečiame jungtis socialiniame tinkle Facebook. Grupė NORIU ŠOKTI 2014 M. (KAUNO CHOREOGRAFIJOS M-KLA).
Atsakyti
Arba, jei nerandate grupės, rašykite Sandrai Janušonienei smile.gif
Atsakyti