Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vyrams -3

QUOTE(zuzla @ 2009 12 27, 22:35)
dovanojau, kaip minėjau, slidinėjimo akinius gimtadieniui (gimtadienis sausį, bet dovanos dabar reikėjo ax.gif), naujiems laukia supakuotas darbo kalendorius, na ir jei jau bus išversta, dovanosiu Deno Brauno naują knygą

koks knygos pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(Deresa @ 2009 12 30, 09:56)
koks knygos pavadinimas?


"lost simbol"
Atsakyti
trumpai apie dovaną mano brangiausiam:
kadangi pinigus šiais laikais reikia taupyti, tai ilgai galvojau, kaip čia man išsisukti... taigi, iš vakaro, kai jau jis užmigo, nu kabinėjau tas buto vietas, kuriose jis būna ryte, kai eina į darbą (vonia, prieškambaris, virtuvė), širdutės formos lipukais, su užrašais "tu eis pats mieliausias", "tu esi pats rūpestingiausias" ir t.t. tada masinoje taip pat paklijavau tokių lapelių, o ant vairo pakabinau mažą lininį maišelį su puzle dalelėmis, iš kurių susideda mūsų paskutinių atostogų nuotrauka (pasidariau COPY1), na o vakarui, kai jis griš namo, pasilikau dar dovanėlę (na kadangi jis mėgo jaunystėje paišyti, tai padovanojau jam įvairių kietumų pieštukų rinkinį) (jis dažnai apie jį svaigo). Na o vakare, vakarienė ir... smile.gif
Ryte jis buvo labai sužavėtas... jam nerealiai patiko...dar ilgai šnekėjo ir visiems draugams gyrėsi, koia aš pas jį nuostabi... biggrin.gif
Atsakyti
Merginos gal galit patarti blush2.gif
jau visiskai issisemiau tiek progu visokiu buivo kad nebezinau ka ir bedovanot savo brangiausiam (jam 19 sueis) Ideja lyg ir turiu smile.gif o ji tokia;
nupirksiu dvi taures vyno arba sampano o ant ju noriu ka nors isgraviruot o cia ir beda nzn ka graviruot ir kaip taures pateikti ar dovanot abi ir viena sau pasilikti kaip simboli ar viena neuzrasyta padovanot ir palikt rasteli kad oats gales isgraviruot veliau g.gif ir dar sampano arba vyno pridesiu kad abiem isgerti ax.gif ai nu dar kaspinukus uzrisiu ant vienos taures rozini ant kitos melyna bigsmile.gif ai nors galvoju gal is vis tik viena taure dovanot? g.gif bet tada prie jos butelio nereiks... tai tokia ta mano beda gimtadienis jau neuzilgo...
o gal galit ka is savo patirties patart blush2.gif papuosalu jam nereik turi kvepalu taip pat ax.gif dovana turetu buti iki 80lt mazdaug visgi esu mokine doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif man rodos tu geriau jam sokolado 20 plyteliu padovanok, nes kiek esu susidurus, tai nelabai vertina tie vyrai mums mielus dalykus, indus ir panasiai. nebent tos taures butu su nuogom moteriskem.
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 10, 01:42)
biggrin.gif  man rodos tu geriau jam sokolado 20 plyteliu padovanok, nes kiek esu susidurus, tai nelabai vertina tie vyrai mums mielus dalykus, indus ir panasiai. nebent tos taures butu su nuogom moteriskem.

kad nebevalgo jis sokoladu nes jam negalima del veido odos doh.gif labai beria verysad.gif be to saldainius jau dovanojau noriu kazko naujo smile.gif
Atsakyti
panos ka dovanot patarkit jau googlei beveik visas temas perskaiciau g.gif nieko kas man patiktu neranddu
Grandinele zieda apyranke jau turi laikrodi irgi kvepalu taip pat
nuotraukos kur esame kartu neturiu ir marskinelaii ar puodeliai nedomina doh.gif
Atsakyti
o aš nesugalvoju kokią mažą smuklmenėlę galėčiau padovanoti saviškiui, nes būsim išvykę į kelionę per jo gimtadienį, tai reikia kažko mažo ir mielo g.gif
labai patiko idėja su širdelės formos lapeliais užklijuotais, turbūt pasinaudosiu ax.gif, dar žadu nusivežti mažyti mažyti tortuką ir rytą nubudus atnešti į lovą su žvakute smile.gif
Atsakyti
Vyrui 30-meciui noreciau padovanoti ka nors neiprasto ir uz nedidele suma doh.gif gal kas ka patarsit blink.gif
Atsakyti
MB megsta kava lovoje gerti, tai dovanojau nesenai staleli i lova smile.gif
Atsakyti
vis nerandu ka dovanot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2010 01 01, 11:02)
trumpai apie dovaną mano brangiausiam:
kadangi pinigus šiais laikais reikia taupyti, tai ilgai galvojau, kaip čia man išsisukti... taigi, iš vakaro, kai jau jis užmigo, nu kabinėjau tas buto vietas, kuriose jis būna ryte, kai eina į darbą (vonia, prieškambaris, virtuvė), širdutės formos lipukais, su užrašais "tu eis pats  mieliausias", "tu esi pats rūpestingiausias" ir t.t. tada masinoje taip pat paklijavau tokių lapelių, o ant vairo pakabinau mažą lininį maišelį su puzle dalelėmis, iš kurių susideda mūsų paskutinių atostogų nuotrauka (pasidariau COPY1), na o vakarui, kai jis griš namo, pasilikau dar dovanėlę (na kadangi jis mėgo jaunystėje paišyti, tai padovanojau jam įvairių kietumų pieštukų rinkinį) (jis dažnai apie jį svaigo). Na o vakare, vakarienė ir... smile.gif
Ryte jis buvo labai sužavėtas... jam nerealiai patiko...dar ilgai šnekėjo ir visiems draugams gyrėsi, koia aš pas jį nuostabi... biggrin.gif


O kokia faina ideja. As jau pradejau sukt galva tik nuliudau ar neper velai nes jau sia savaite doh.gif taciau jam dovanele bus labai labai brangi nupirkti tad negalejau padaryt to staigmena tad galvoju kaip dar cia idomiau issisukti tongue.gif
Atsakyti