Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos vyrams -3

Praeitais metais, nezinojau ka padovanoti vyrui Valentino proga, sugalvojau padaryti Padekos rasta. Toks patenkintas buvo, ant sienos pakabino. Iki siol visiems giriasi, ka gavo. biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Saldzioji18 @ 2010 01 10, 01:22)
Merginos gal galit patarti blush2.gif
jau visiskai issisemiau tiek progu visokiu buivo kad nebezinau ka ir bedovanot savo brangiausiam (jam 19 sueis) Ideja lyg ir turiu  smile.gif  o ji tokia;
nupirksiu dvi taures vyno arba sampano o ant ju noriu ka nors isgraviruot o cia ir beda nzn ka graviruot ir kaip taures pateikti ar dovanot abi ir viena sau pasilikti kaip simboli ar viena neuzrasyta padovanot ir palikt rasteli kad oats gales isgraviruot veliau  g.gif  ir dar sampano arba vyno pridesiu kad abiem isgerti  ax.gif  ai nu dar kaspinukus uzrisiu ant vienos taures rozini ant kitos melyna  bigsmile.gif  ai nors galvoju gal is vis tik viena taure dovanot?  g.gif  bet tada prie jos butelio nereiks... tai tokia ta mano beda gimtadienis jau neuzilgo...
o gal galit ka is savo patirties patart  blush2.gif  papuosalu jam nereik turi kvepalu taip pat  ax.gif  dovana turetu buti iki 80lt mazdaug visgi esu mokine doh.gif


Virsuliskese Madoj antrame aukste graviruoja, 1 raide 1 lt kainuoja. Pirmame aukste, pasidaryk pats, rodos, parduotuveje yra labai graziu metaliniu tauriu. Mes vestuviu proga dovanojom. Tuoj paieskosiu nuotrauka.
Radau. P.S. tauriu kainuos apie 70 lt, kitur brangiau.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B M W: 28 sausio 2010 - 13:51
As turiu "auksini vyra" smile.gif kuriam tos dovanos, kaip sakant, paziurejau patiko ir padejau, gal panaudosiu kada. Ziauru nu zmogus neisreiskia visai emocijo, vieninteli daikta kuri naudoja ir nesioja tai per pirmaji gimtadieni kada dar tik draugavom padovanota grandinele. Odini dirza kur puse dienos ieskojau taip ir tebera spintoje niekart neuzdetas, o kvepalus irgi taupei kvepina (turejo tokius anksciau tai zinau kad patiko tas kvapas) nu zodziu, tai dabar sumasciau dovanoti tokias dovanas kurias nori nenori tures panaudoti biggrin.gif
Praitais metais merskinelius su uzrasu "geriausiam teciui" ir nedidele jo ir dukrytes nuotrauka. tai beabejo vasara nesiojo, siemet vis masciau kazka su hobiu ( zvejoje, medzioja) desiu sakiua soviniu pora dezuciu biggrin.gif
Bet dabar jau gime mintis, isirengeme pirti tai truksta jei dar sio to tai dovanosiu keleta kepuriu i pirti ir kokiu kvapu ar alieju.
Labai grazios tos jusu idejos su daug lapeliu su uzrasais ir visokie padekos rastai, bet kazkaip mano zmogus to nevertina, padovanojau paveiksla savo siuvineta taip ir teberiokso nepakabytas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzenete: 28 sausio 2010 - 14:18
ir as suku galvele g.gif
turiu toki, kaip ir kolega, mes dirbame tose paciose patalpose, bet skirtingose istaigose, tai kaip ir nekolegos smile.gif zodziu esme, kad santykiai tokie mieli wub.gif na zodziu.. clap_1.gif
kita savaite jo gimtadienis, bet nezinau, kaip su dovana.. nelabai ka sugalvoju.. wacko.gif
gal koki tusinuka dezuteje, bet ar nenuvalkiota? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(justuke @ 2010 01 28, 20:56)

gal koki tusinuka dezuteje, bet ar nenuvalkiota?  unsure.gif

man patiktu drinks_cheers.gif praktiska ir naudinga thumbup.gif Aplamai, jei ne tusinuka, tai kazka darbui bigsmile.gif
Atsakyti
akiniai labai asmeniškas dalykas g.gif be žmogaus nenupirksi, juk gali netikti prie veido ar pačiam žmogui nepatiks vaizdas veidrodyje...
Atsakyti
o as noriu padovanot pizama, bet niekur nerandu graziu, gal ka patartumet?
Atsakyti
O man irgi galvos skausmas, artėja mano dėdės 60-metis, bet bėda ta, kad žmogus prie bapkių kaip sakoma, visko turi, niekuom jo nenustebinsi... Vat ką tokiam padovanoti doh.gif Ir visgi ne eilinis gimtadienis, o jubiliejus, noris kažką tokio įsimintino...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 03 vasario 2010 - 17:55
vyresniam zogui tiktu kasnors sentimentlaus is vaikystes, jaunystes..pvz sendinta jaunystes nuotrauka graziai ireminta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rciukas @ 2010 02 05, 00:13)
Va čia tai vargas sugalvot tokiem žmonėm dovanas, kurie visko turi  doh.gif Teks rimtai galvele pasukt  rolleyes.gif
Saldainiu medelis galėtų būti vienas iš variantų  mirksiukas.gif


Na saldumynus mėgsta, tai gal tikrai nustebintų žmogų toks pateikimas, kreipsiuos jei ką 4u.gif
Atsakyti
As dovanojau savo mylimajam 35-mecio proga dovana is linksmadieniai.lt.
O viskas buvo taip:
mano vyriskis grizo po darbo namo ir iejes i vidu ant savo sofutes pamate sedinti Kafka ir dainuojanti jam gimtadienio daina thumbup.gif Buvo nerealus vaizdas. Vyras nesupranta, kas vyksta, draugas filmuoja slapta, o visi draugai antram aukste slepiasi ir luzta is juoko tongue.gif

Aisku, paskui vyras priekaistavo, kodel ne kokia Yva, o Kafka, na... bet gal 40-meciui ir apie Yva pagalvosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 02 03, 18:53)
O man irgi galvos skausmas, artėja mano dėdės 60-metis, bet bėda ta, kad žmogus prie bapkių kaip sakoma, visko turi, niekuom jo nenustebinsi... Vat ką tokiam padovanoti doh.gif Ir visgi ne eilinis gimtadienis, o jubiliejus, noris kažką tokio įsimintino...

Sekamdienio peitūs Norveliškių pilyje.
Atsakyti
As savo vaikinu ne per seniausiai nupirkau dovanu dezute is www.dreaminbox.lt ... yra paslaugu viduje tiek vyrams tiek moterims is kuriu galima pasirinkti. O smagiausia yra tai, kad puse is siu paslaugu yra skirtos dviems!!! tai pliusas tas, kad padovanoju ir sau blush2.gif ir kazka naujo isbandyti galima... ax.gif
Atsakyti