Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka bažnyčioje-

QUOTE(Akvilchikas @ 2011 04 06, 10:35)
Baznycioje nesituokem, tiesiog buvom nusprende, kad po kokiu 5metu, deja, po 5m issiskyreme doh.gif
Na, siai dienai labai dziaugiuosi, kad to nepadareme lotuliukas.gif

Manyčiau, kad tokio gero dalyko, kaip palaiminimas, atidėliojimas penkmečiams, reiškia, kad visiškai netikima, jog tas palaiminimas gali turėti bent kokios teigiamos įtakos tarpusavio santykiams. Jei naudos iš jo jokios, tai aišku - kam ta "kilpa ant kaklo", vien draudžianti skyrybas.
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2011 04 03, 11:35)
As asmeniskai noreciau baznycioje tuoktis ne del mados, o del tikejimo. Tas tikejimas nera toks, kad kiekviena sekmadieni baznycioje bunu, meldziuosi kas valanda ar panasiai... Turiu toki vidini tikejima aukstesne jega, tikiu, kad ji mane lydi ir noreciau, kad jos akivaizdoje butu sudaryta mano laiminga santuoka smile.gif kvailokai galbut skamba wink.gif

Ne nekvailokai, man tai irgi labai svarbu drinks_cheers.gif
Atsakyti
O as kitokios santuokos ir neisivaizduoju.. Tik baznycioje, jei tvirtai esu apsisprendusi del busimo vyro, kad noriu pragyventi su juo visa gyvenima, tai ir norisi prisiekti tai pries Dieva. Nors i baznycia sekmadieniais neinu, ir netgi per sventes ne visad nueinu, bet kazkoks tikejimas viduje yra. Pradejau tiketi, kai gyvenime buvo labai sunku, ir nebuvo kam pasiguosti, tada eidavau i baznycia, kai ji budavo tuscia, pasisemdavau ten jegu, issiverkdavau, "pakalbedavau mintyse" su Dievuliu, ir man padejo. Todel niekad nebeburnoju ant baznycios ir tikejimu. Jie padeda zmonems. Reikia tik iki to "daaugti".
Atsakyti
Aš tikiu, kad Dievas yra visur. Ir tikiu, kad Jam, norinčiam palaiminti šeimą, nereikalingas tarpininkas kunigėlis... Mano tėvai, ačiū Dievui, nugyveno gražius 30 metų tvirtoje šeimoje be bažnyčios palaiminimo, ir duos Dievas nugyvens gražiai dar tiek pat... wub.gif
Tiesą sakant, niekada nejutau, kad mano tėvų šeimoje kažko trūktų, atvirkščiai - tėvai man visada buvo darnos, ramybės ir meilės pavyzdys. O kiek aplink tų, kurie tuokėsi bažnyčioje, bet po metų ar kelių išsidrasko su baisiausiais prakeiksmais vienas kitam...
Pati taip pat netekėjau bažnyčioje, bet nuolat jaučiu Dievo buvimą su mumis, ir žinau, kad Jis mūsų šeimą palaimino tiek vestuvių dieną, tiek kiekvieną mūsų pragyventą dieną wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta rožė: 23 gegužės 2011 - 15:10
kai kurem santuoka, as norejau tik baznytines ir vyras sutiko - buvo visos misios. Sukvieteme jog visi dalyvautu - labai nuostabu buvo - pilna baznycia zmoniu, gelemis visur ispuosta.... tikra svente jautesi.
O civiline nuejom ir pasirasem po keliu dienu
Atsakyti
Neuzilgo ruosiames tuoktis ir tai darysime baznycioje, nes abu esame krikscionys ir santuoka be baznycios butu nepilnaverte santuoka
Atsakyti
QUOTE(Drąsi mergaitė @ 2011 03 15, 17:25)
Viena vertus negražu meluoti bažnyčiai, kita vertus, kai esi netikintis, tai tau bažnyčia yra niekuo neypatinga institucija/pastatas... o kai dauguma mūsų visgi užauginti kaip katalikai, krikštyti, priėmę pirmąją komuniją, tai nematau problemos, kad žmonės ir nebūdami labai tikintys (t.y. būdami abejingi) susituokia bažnyčioje. Ir beje, tuo dažnai nudžiugina senelius, tėvus ar kitus artimuosius.

Aš pati asmeniškai tuokčiausi bažnyčioje, nebent jei mano vyras to tikrai norėtų (nors labai abejotina, kad susirasčiau tokį vyrą)

Faktas yra tas, kad Lietuvoje nuo mažumės vaikams yra atsiprašant p****** protas, kad debesy sėdi dėdė dievas, kuris viską mato, viską žino, visus teisia. Nėra leidžiama pasirinkti nori būti krikštytas ar ne, tai daroma kai tu dar akių deramai vartyt nemoki. Apie pirmąją komuniją galima tą patį pasakyti. Eik arba dėdė iš debesies žaibais užmėtys. Ir tik po 10 ar 15 metų kai žmogus subręsta ir susidaro savo pasaulėžiūrą gali nuspręsti, tikintis jis ar ne. Katalikas jis, ar pagonis.

Ką daryti tokiu atveju, kai pvz jaunoji yra tikinti, bet jaunikis - ne. Ar tam, kad jaunoji ir visos giminės būtų laimingi, jaunikis turi klauptis prieš tai į ką jis netiki, ar jaunikis turi laikytis savo pozicijų.

Ar reikia sureikšminti tai, kad klaupimasis yra vizualus parodymas to, kad esi kažkam atsidavęs ištikimas, ir besalygiškai paklūstantis.

Ką daryti jaunikiui, kuris klaupiasi prieš savo nuotaką, bet nenori klauptis prieš jokį dievą? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eSminis: 16 birželio 2011 - 19:30
Kam tuoktis toj baznycioj jai paskui meiles nebus ir issirs santuoka,o per ceremonija sakai kad mylesi iki mirtis. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita freimontiene @ 2011 06 18, 14:35)
Kam tuoktis toj baznycioj jai paskui meiles nebus ir issirs santuoka,o per ceremonija sakai kad mylesi iki mirtis. wink.gif

na, o is kur zinoti, kad butinai paskui isirs santuoka? g.gif cia toks dalykas, kad nenumatysi. Baznytine santuoka tikrai ne puolantiems stacia galva schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita freimontiene @ 2011 06 18, 14:35)
Kam tuoktis toj baznycioj jai paskui meiles nebus ir issirs santuoka,o per ceremonija sakai kad mylesi iki mirtis. wink.gif

o, aiškiaregystės dovana bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita freimontiene @ 2011 06 18, 12:35)
Kam tuoktis toj baznycioj jai paskui meiles nebus ir issirs santuoka,o per ceremonija sakai kad mylesi iki mirtis. wink.gif

TAI KAM TUOKTIS APLAMAI, JEI ZINAI, KAD VELIAU MEILES NEBUS.........?IR ISIRS SANTUOKA???Siandien as myliu, tikiu, ir todel prisiekiu Dievui... O kas bus rytoj as nezinau.....
Atsakyti
QUOTE(dyendy @ 2011 06 18, 23:37)
TAI KAM TUOKTIS APLAMAI, JEI ZINAI, KAD VELIAU MEILES NEBUS.........?IR ISIRS SANTUOKA???Siandien as myliu, tikiu, ir todel prisiekiu Dievui... O kas bus rytoj as nezinau.....

Tam, kad kai ateis metas skirtis viskas būtų padalinta po lygiai. Kitu atveju vienas gali būti labai nuskriaustas.
Atsakyti