Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka bažnyčioje-

QUOTE(dyendy @ 2011 06 21, 22:37)
todel, kad pasirasiusi jog is vidurio kaimo, kiekvienas turim savo nuomone, bet nebutinai apie tokius dalykus kalbeti su keiksmazodziais.... kas galbut kazkam yra sventa.... g.gif

Dėl keiksmažodžių atsiprašau. Pavartojau juos tik todėl, kad kiekvienas geriausiai supranta savo gimtąją kalbą, kadangi pašnekovo kalba skambėjo būtent taip, tai ir atsakiau jo kalba.
Atsakyti
QUOTE(Vikne @ 2011 06 22, 00:33)
Joo tikra kaimiete, ir kalba kaip muziko rolleyes.gif

Turite ką nors prieš kaimą bigsmile.gif ?

O aš skaitau apie miestą:
Ankstesniu tyrimu nustatyta, kad miestuose gyvenančius žmones nerimo sutrikimai ištinka 21 proc. dažniau, o nuotaikos sutrikimai – 39 proc. dažniau. Be to, gimusieji ir augę mieste šizofrenija suserga dukart dažniau. g.gif
Visas straipsnis čia.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2011 06 23, 12:24)
Turite ką nors prieš kaimą bigsmile.gif ?

O aš skaitau apie miestą:
Ankstesniu tyrimu nustatyta, kad miestuose gyvenančius žmones nerimo sutrikimai ištinka 21 proc. dažniau, o nuotaikos sutrikimai – 39 proc. dažniau. Be to, gimusieji ir augę mieste šizofrenija suserga dukart dažniau. g.gif
Visas straipsnis čia.

Jus pasiraset, kad is vidurio kaimo, tai skamba kaip is viduramziu lotuliukas.gif
Is tikruju nieko blogo neturiu pries kaima biggrin.gif
Atsakyti
Mes nusprendeme nesituokti bznycioje. Pabandysiu paaiskinti kodel, nors nemanau, kad daug kas mane supras. Nei as nei mano isrinktasis nesam visu pirma tikintys taip stipriai. Neissizadam savo tikejimo, bet pasirinkom patys ''kokiu Dievu'' tiketi. Asmeniskai man baznycia yr didziulis melas. Pirmas atstumiantis faktas tuoktis, kad uz tai reikia moketi. Tam kad prisiekti meile pries Dieva, baznyciai reikia duoti pinigu! Ir kai kurie kunigai visiskai nesigedyjant uzsipraso ir nemazu sumeliu!
Neskaitau saves bedieve ar issizadejusia tikejimo, vien todel kad netikiu i baznycios ''siuloma Dieva''.
Gal kas gali man paaiskinti, uz ka reikia moketi norint baznycioj susituokti? (tiesa, juk tai ''duokle'', kurios tikrai neakivaizdziai paprasoma). Juk baznycia turetu buti Dievo namai! Ir kodel as negaliu tiesiog bet kur prisiekti meile isrinktajam, ir tai nebus Dievo akivaizdoje? Nes Dievas tik baznycioje? Juk biblija skelbia, kad Dievas mumyse, aplink mus, jis musu tikejime, tai kam ta baznycia? Baznycia yra verslas ir niekas daugiau. Cia mano nuomone.
Atsakyti
200lt moki uz kunigo sugaista laika,popiereli,kuri jie isduoda,na viskas taip kaip zakse,tik kad istaiga gal grazesne architekturiskai...nes tai toks pat biznis ir tiek

Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2011 06 25, 12:28)
200lt moki uz kunigo sugaista laika,popiereli,kuri jie isduoda,na viskas taip kaip zakse,tik kad istaiga gal grazesne architekturiskai...nes tai toks pat biznis ir tiek


Tai ka as ir sakau, baznycia yra verslas. Tai kokia cia priesaika pries Dieva? Santuoku rumuose lygiai taip pat prisieki amzinai mylet ir t.t. ir dar maziau pinigo moket reikia.
Dabar norejau sakyt, kodel tada uz misias nemokam, nes kunigas tada irgi gaista laika taip iseina,bet prisiminiau, kad per jas irgi rinkliava daro. Kazkodel baznycios dievas visada myli labiau tuos, kurie daugiau pinigu paaukoja. Tai koks cia po paraliais tikejimas? Apgavyste ir smegeneliu pudrinimas
Atsakyti
QUOTE(Puksht @ 2011 06 25, 11:46)
Tai ka as ir sakau, baznycia yra verslas. Tai kokia cia priesaika pries Dieva? Santuoku rumuose lygiai taip pat prisieki amzinai mylet ir t.t. ir dar maziau pinigo moket reikia.
Dabar norejau sakyt, kodel tada uz misias nemokam, nes kunigas tada irgi gaista laika taip iseina,bet prisiminiau, kad per jas irgi rinkliava daro. Kazkodel baznycios dievas visada myli labiau tuos, kurie daugiau pinigu paaukoja. Tai koks cia po paraliais tikejimas? Apgavyste ir smegeneliu pudrinimas

Uz misias irgi mokam. Preita menesi ejau pas kuniga ir ant stalo padejau 100 litu, nes pries eidama pasiklausiau kitu zmoniu, kiek duot ar neduot, bet pasielgiau taip kaip visi daugumoj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikne: 25 birželio 2011 - 12:30
QUOTE(Vikne @ 2011 06 25, 13:28)
Uz misias irgi mokam. Preita menesi ejau pas kuniga ir ant stalo padejau 100 litu, nes pries eidama pasiklausiau kitu zmoniu, kiek duot ar neduot, bet pasielgiau taip kaip visi daugumoj  mirksiukas.gif


Ir jus cia skaitot normalu? Cia normalus musu ''tikejimas''?
Atsakyti
QUOTE(Puksht @ 2011 06 25, 13:36)
Ir jus cia skaitot normalu? Cia normalus musu ''tikejimas''?

Jūs ne tuo galu galvojat. Bažnyčia yra kaip dantistas ar policininkas, už jo paslaugas reik mokėti vienokiu ar kitokiu būdu. Nenorit nemokat, bet ir paslaugų negausit. O į dievą tikėti ar netikėti galit tiek bažnyčioj tiek santuokų rūmuose tiek namuose.
Atsakyti
QUOTE(eSminis @ 2011 06 25, 13:44)
Jūs ne tuo galu galvojat. Bažnyčia yra kaip dantistas ar policininkas, už jo paslaugas reik mokėti vienokiu ar kitokiu būdu. Nenorit nemokat, bet ir paslaugų negausit. O į dievą tikėti ar netikėti galit tiek bažnyčioj tiek santuokų rūmuose tiek namuose.


Policija ir dantistas man apciuopiama nauda duoda, o kokia nauda baznycia duoda? Papudrina smegenis ir as jiem uz tai moketi turiu? Dar pasakykit kad dvasios ramybe baznycia suteikia, ir uz tai reikia moket?

Jus labai teisingai pasakete, i Dieva as tiketi galiu bet kur, tai kam ta baznycia apskritai reikalinga? Pasakysiu kam - kad dedes stovintys uz ju galetu grazesnius namus ir brangesnes masinas nusipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Puksht @ 2011 06 25, 12:46)
Santuoku rumuose lygiai taip pat prisieki amzinai mylet ir t.t.

Dabar norejau sakyt, kodel tada uz misias nemokam, nes kunigas tada irgi gaista laika taip iseina,bet prisiminiau, kad per jas irgi rinkliava daro. Kazkodel baznycios dievas visada myli labiau tuos, kurie daugiau pinigu paaukoja. Tai koks cia po paraliais tikejimas? Apgavyste ir smegeneliu pudrinimas


Kaip susituokusi santuokų rūmuose atsakingai pareiškiu - niekam ten nieko nei aš, nei mano vyras neprisiekėm.

Bažnyčia išlaikoma tikinčiųjų aukomis. Niekas Jūsų neverčia aukoti, jei nenorit. Na, bent jau manęs dar niekas nevertė kiek esu ten buvusi. O apie tai, ką labiau myli Dievas... nu neikit Jūs į tą Bažnyčią, niekas gi neverčia. Nesuprantu kame problema? Jei jau remiantis tikėjimo tiesomis, tai Dievas myli visus vienodai rolleyes.gif Akivaizdu, kad Jūs nesate tikinti ir nesate tikinčiųjų bendruomenės dalis, tai kam viskuom piktintis? smile.gif Niekas gi į Bažnyčią varu nevaro biggrin.gif

QUOTE(eSminis @ 2011 06 25, 13:44)
Nenorit nemokat, bet ir paslaugų negausit.


Jūs esate neteisus. Absoliučią daugumą paslaugų tikintis Bažnyčios narys turi teisę gauti nemokamai. Aukoti už atitinkamos paslaugos suteikimą ar ne, kiekvieno tikinčiojo sąžinės reikalas. Tiesa, jei Jums būtinai reikia susituokti/krikštyti/dar kažką daryti pačioj populiariausioj bažnyčioj, su pačiu "brangiausiai apmokamu" kunigu, tai susimokėsit kad maža nepasirodys rolleyes.gif Bet tikro tikėjimo ir Dievo tuose procesuose mažai.

Kaip sakant, kas ko ieško, tas tą ir randa smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Puksht @ 2011 06 25, 14:00)
Policija ir dantistas man apciuopiama nauda duoda, o kokia nauda baznycia duoda?


Žmonės, užduodantys tokius klausimus, paprastai į Bažnyčią neina ir nieko ten neieško. Niekaip nesuprantu, kodėl Jus taip piktina Jums svetimos bendruomenės taisyklės ar minusai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 25 birželio 2011 - 13:05
QUOTE(Hmmm... @ 2011 06 25, 14:07)
Kaip susituokusi santuokų rūmuose atsakingai pareiškiu - niekam ten nieko nei aš, nei mano vyras neprisiekėm.

Bažnyčia išlaikoma tikinčiųjų aukomis. Niekas Jūsų neverčia aukoti, jei nenorit. Na, bent jau manęs dar niekas nevertė kiek esu ten buvusi. O apie tai, ką labiau myli Dievas... nu neikit Jūs į tą Bažnyčią, niekas gi neverčia. Nesuprantu kame problema? Jei jau remiantis tikėjimo tiesomis, tai Dievas myli visus vienodai rolleyes.gif Akivaizdu, kad Jūs nesate tikinti ir nesate tikinčiųjų bendruomenės dalis, tai kam viskuom piktintis? smile.gif Niekas gi į Bažnyčią varu nevaro biggrin.gif
Jūs esate neteisus. Absoliučią daugumą paslaugų tikintis Bažnyčios narys turi teisę gauti nemokamai. Aukoti už atitinkamos paslaugos suteikimą ar ne, kiekvieno tikinčiojo sąžinės reikalas. Tiesa, jei Jums būtinai reikia susituokti/krikštyti/dar kažką daryti pačioj populiariausioj bažnyčioj, su pačiu "brangiausiai apmokamu" kunigu, tai susimokėsit kad maža nepasirodys rolleyes.gif Bet tikro tikėjimo ir Dievo  tuose procesuose mažai.

Kaip sakant, kas ko ieško, tas tą ir randa smile.gif
Papildyta:
Žmonės, užduodantys tokius klausimus, paprastai į Bažnyčią neina ir nieko ten neieško. Niekaip nesuprantu, kodėl Jus taip piktina Jums svetimos bendruomenės taisyklės ar minusai biggrin.gif

Teko girdėti, jog kai kuriose valstybėse (konkrečiai Vokietijoje) yra mokami vadinami bažnyčios mokesčiai. Ty nuo asmuo, deklaravusio save tam tikros religinės bendruomenės nariu, nuskaičiuojamas tam tikras pajamų procentas mokesčio pavidalu. Įdomu, ar nepasikeistų save vadinančių katalikais saičius Lietuvoje, jei toks mokestis būtų įvestas pas mus g.gif bigsmile.gif
Atsakyti