Įkraunama...
Įkraunama...

Echoskopo tyrimas 15 savaite

Man jau taip pat nestumas 15 savaiciu. Ir kaip noriu greiciau nueiti issitirti echoskopu... ax.gif Tiesiog nekantrauju, gal jau galetu pasakyti kas bus ax.gif Neisivaizduoju kai kitos mamytes visai nenori suzinoti kas gims ir islaukia iki pat gimdymo nezinioje. As tai jau labai nekantri. Pirmaja turiu mergaite, tai dabar noreciau labiau berniukio, kazkaip jau labai norisi auginti porele blush2.gif . Aisku ir mergaite antra nepamaisytu smile.gif . Tad jau labai nekantrauju suzinoti, gal kartais jau ir pavyktu pamatyti kas tame pilvukyje gyvena ax.gif
Atsakyti
18 sav negarantavo kad mergaitė,bet pasakė kad berniuo neranda lotuliukas.gif 22sav kita gyd pareiškė garantuotai kad berniukas lotuliukas.gif 26 sav pasakė taip "iš viršaus mergaitė,o iš šono žiūrint berniukas" lotuliukas.gif žiūrėsim ką pasakys rytoj wub.gif
Atsakyti
Kai nestuke.gif buvo 4,5 men. tai dariau echo ir pamatem kas ten auga berniukas ar mergaite. Dabar 28 sav nestuke.gif vel dare echo, tai vaikelis atsisuke ir neparode nieko. Tikiuosi dar tiksliai pamatysim. Buna kad ir klysta tie daktarai. Nors ir retai. ax.gif
Atsakyti
man 15 sav. genetike pasake ir pataikė tongue.gif
Atsakyti
15 -16 sav genetikai pasake kad berniukas, bet pasirode ne ishkarto, tik jau i echo pabaiga atsisuko kad viska pamate. Ryt einu pakartotinai echoskopijai, manau kad patvirtins ta pati.. bigsmile.gif
Atsakyti
Dazniausiai ir lengviausiai (anksti) nustatomi bahuriukai:) Tik aiksu priklauso nuo padeties. Man sunu parode 14 sav.
Atsakyti
QUOTE(farinelli @ 2009 12 22, 12:16)
Seikutes mamytes 4u.gif
Norejau paklausti...gal kuri daretes echoskopo tyrima kai jums buvo 15-16 savaiciu?labai noriu suzinoti ka turesiu...tad tuo laiku gydytojas pamato lyti ar dar anksti?

Sveikute! man 16savaite pasake,kad berniukas..paskui kai 20savaite dare tai pasake mergaite smile.gif kai buwo 33savaites,tai berniukas pasake,kad bus smile.gif niu ziuresim,ziuresim..
Atsakyti
man lytį pasakė 14 sav. ax.gif
Atsakyti
man 15 savaiciu nemate dar verysad.gif dabar eisiu treciadieni, busim 21savaite pradeja, tai manau jau matys jei nesisleps bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
na mums 23 savaites,ir dar nzn kas bus , nes kaip ziurejo sako dar per mazas,apsiriksiu,tai manau 15 savaiciu dar per anksti matyti kas bus... kai pirmojo laukiau tik 30 savaite suzinojau kad bus berniuks smile.gif nors labai knieti suzinoti kas pilvelyje gyvena tad kantriai laukiu kada matysis 4u.gif
Atsakyti
man 16 savaitę genetikė pasakė, jog bus berniukas,net vyrui parodė kas kur,o aš ten nieko nesupratau blush2.gif pažiūrėsim ar 28 savaitę mano ginė patvirtins biggrin.gif
Atsakyti
man beveik 17 savaiciu ir mazylio kampas negeras, todel nepamate ka turi tarp kojyciu 2.gif Be to 13 savaiciu taip pat dare echo, bet tada mazius is vis neiko nenorejo demonstruoti, tik lakste visur nuo bangu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kursuotoja: 31 gegužės 2010 - 12:05