Įkraunama...
Įkraunama...

Echoskopo tyrimas 15 savaite

Su pirmu nestumu man nebuvo jokio skirtumo kas gims, tai ir neklausiau. Su antru, 18 savaite kai dare echo sake, kad bus berniukas, kaip bus is tikruju pamatysim, bet manau jie jei jau mato tai ir mato mirksiukas.gif
Atsakyti
Mum 15 savaiciu pasake, kad gims berniukas. Padare ir nuotraukytes kur aiskiai matesi mazojo vyruko vyriski irodymai 4u.gif
Atsakyti
Dare atrodo 16 sav. bet nemate, tad kartojom dar 30 sav. nors buvo soniuku pasisukes daktare mate vyriska pasididziavima biggrin.gif , manau neapsiriko, juk kuo daugiau laiko tuo maziau apsirinka... 4u.gif
Atsakyti
Na mums 16 savaite, kai dare echo sake kad berniukas, db eisiu 20 savaite i echo gal pamatys "ryskiau" smile.gif
Atsakyti
Mums irgi pasake 16 sav., kad gims berniukas, tiksliau sakant, as jau pati pamaciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo OleRa: 17 sausio 2014 - 15:47
Darė 15 sav echo, bet kas gims nematė dar smile.gif Tikiuosi 20 savaitę gal pasirodys.
Atsakyti
Man su visais skirtingai pasakė ax.gif Priklauso ir nuo vaiko dar padeties. Manau profas nespelios jei nera tikras del lyties ax.gif
Atsakyti
O as buvau Santariskiu genetikos centre ir pasake kad nesimato kas t.y kokia lytis. Tai likau tiesa sakant apsalus, nes maniau, kad genetikai mato is bet kokios padeties ir pan. Buvo 13sav ir 4 dienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braskiautoja: 26 balandžio 2015 - 17:42
laba vakara kai pirmo leliuko laukiaus jauciau kad bus mergyte tai gime panelyte...bet siaip nestumo metu nerode visai kas bus... db antras nestumas ir jau 12sav pasake jog berniukas pakartotinai ejau 16sav tai patikslino jog pacaniukas labai gerai mates lytiniai organai. nestuke.gif rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti