Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 12, 17:12)
o ,,atsikandai" dėl valymo ar dėl spalvos?

dėl valymo biggrin.gif Pas mane durelės kažkas panašaus į provanso ar klasikinį stilių, ne lygios, o dar ir su medienos reljefu doh.gif doh.gif doh.gif Keikiuos kiekvieną kartą valydama doh.gif ir pamačius nešvarumus taip pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 01 12, 17:28)
Na, man galima sakyti sumontavo virtuvę. Penktadienį žadėjo atvežti stalviršį. Jei neapgaus ir nebus nesklandumą tokio didumo ir svorio akmens gabalą sumontuoti, visoms laukiančioms savaitgalį įkelsiu nuotraukas, kad galėtumėt pamatyti, kaip "popierinė" vizualizacija skiriasi nuo realaus vaizdo. negaliu sakyti, kad esu nepatenkinta, bet iš džiaugsmo taip pat nešokinėju bigsmile.gif




laukiam rezultato wink.gif

o kodel nesokineji is dziaugsmo-kazkas ne taip? nebegrazu, nepatogu ar kt? smalsu labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 01 12, 17:30)
dėl valymo  biggrin.gif Pas mane durelės kažkas panašaus į provanso ar klasikinį stilių, ne lygios, o dar ir su medienos reljefu  doh.gif  doh.gif  doh.gif Keikiuos kiekvieną kartą valydama  doh.gif ir pamačius nešvarumus taip pat  biggrin.gif


Aš išsirinkau baltas su gilia tekstūra, tai kaip suprantu, reiktų apsigalvot blink.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 12, 18:29)
Aš išsirinkau baltas su gilia tekstūra, tai kaip suprantu, reiktų apsigalvot blink.gif  g.gif


Kaip manot, kas lengviau : baldus rinktis pagal sienų spalvą, ar sienas, pagal baldų spalvą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 12, 17:31)
Aš išsirinkau baltas su gilia tekstūra, tai kaip suprantu, reiktų apsigalvot blink.gif  g.gif
Papildyta:
Kaip manot, kas lengviau : baldus rinktis pagal sienų spalvą, ar sienas, pagal baldų spalvą? smile.gif


Čia turbūt kaip kam su tuo lengvumu. Aš dabar laukiu kol nudažys sienas, o tada jau baldų spalvą galvosiu ax.gif Nežinau ar lengviau ar ne, tiesiog taip jau sumąsčiau ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 12, 17:31)
Kaip manot, kas lengviau : baldus rinktis pagal sienų spalvą, ar sienas, pagal baldų spalvą? smile.gif

pagal savo patirtį, tai reikia visas smulkmenas į priekį apgalvot, net kokios bus užuolaidos ar kt. dalykai, skirti langams, kokie papildomi daigčiukai ant stalviršių, pvz.: cukrinė, druskinė, valgomasis stalas, kėdės, paveikslai ir t.t. Čia jei virtuvė yra virtuvė, o ne kartu su vadinamuoju salonu būna wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2010 01 12, 17:28)
Na, man galima sakyti sumontavo virtuvę. Penktadienį žadėjo atvežti stalviršį. Jei neapgaus ir nebus nesklandumą tokio didumo ir svorio akmens gabalą sumontuoti, visoms laukiančioms savaitgalį įkelsiu nuotraukas, kad galėtumėt pamatyti, kaip "popierinė" vizualizacija skiriasi nuo realaus vaizdo. negaliu sakyti, kad esu nepatenkinta, bet iš džiaugsmo taip pat nešokinėju bigsmile.gif


as irgi maniau, kad toooki akmens gabala sumontuoti ,tai ohoho... atveze atskirus gabalus, uzdejo, suklijavo kazkuo, kas ieina i jo sudeti, po kiek laiko paslifavo ir vualia bigsmile.gif siuliu nei kvapo bigsmile.gif biggrin.gif net nemaniau, kad taip blink.gif o jie ir sako, kaipgi tokiu dydziu stalvirsius transportuoti smile.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 12, 18:31)
Aš išsirinkau baltas su gilia tekstūra, tai kaip suprantu, reiktų apsigalvot blink.gif  g.gif
Papildyta:
Kaip manot, kas lengviau : baldus rinktis pagal sienų spalvą, ar sienas, pagal baldų spalvą? smile.gif


as paskaiciavau taip- kas pigiau kainuoja bigsmile.gif sienas dazyt, ar baldus gamint g.gif tongue.gif kadangi sienas perdazyt pigiau, o ir dazniau teks, nei baldus keist, tai atsakymas atsirado savaime 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milaaa: 12 sausio 2010 - 19:32
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 01 12, 19:12)
pagal savo patirtį, tai reikia visas smulkmenas į priekį apgalvot


Ne tik reikia , bet ir būtina ax.gif Bet ne visada išeina doh.gif
O neapgalvojimo rezultatai būna nelabai linksmi, ne tik su spalvomis,va mes savo virtuvėje jau perdarinėjome elektros įvadus (teko griauti, perdėti, tada užtaisinėti) bet čia dar nieko tokio palyginus ką dabar sugalvojo patvarkyti doh.gif Ogis mūsų virtuvėje iki lango aukštis aipie 80cm ( tai po stalviršiu indaplovė net netelpa), tai vis dėl to MB sumąstė, kad reikia kelti langą, o visi atkosai jau padaryti, sutvarkyti. O dabar reiks išimti langą, nupjauti viršuje blokelius, dadėti apačioje ir sutvarkyti, o jau dažymui viskas buvo paruošta doh.gif Žodžiu unsure.gif
Atsakyti
O as,mergytes,koki stebukla atradau plyteliu tarpams valyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ziauriai nervindavo tie pajuode sviesiu plyteliu tarpai doh.gif Tikrai nenoriu cia piktumu sulaukti,tad jei ka domina rekomenduosiu per AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaidejos @ 2010 01 12, 17:11)
laukiam rezultato wink.gif

o kodel nesokineji is dziaugsmo-kazkas ne taip? nebegrazu, nepatogu ar kt? smalsu labai  ax.gif

Na kad nepatogu, tai pamačiau jau kai korpusą sumontavo. O tas grožis...Na nežinau. Na, sakykim kad neverti tokios kainos baldai. Jei tektų rinktis iš naujo - rinkčiaus paprasčiausią plokštę ir lygiai taip pat sėkmingai naudočiau.
Papildyta:
QUOTE(milaaa @ 2010 01 12, 19:31)
as irgi maniau, kad toooki akmens gabala sumontuoti ,tai ohoho... atveze atskirus gabalus, uzdejo, suklijavo kazkuo, kas ieina i jo sudeti, po kiek laiko paslifavo ir vualia bigsmile.gif siuliu nei kvapo bigsmile.gif  biggrin.gif  net nemaniau, kad taip blink.gif  o jie ir sako, kaipgi tokiu dydziu stalvirsius transportuoti smile.gif  lotuliukas.gif

Milaaa, gal pas Jus dirbtinio akmens , taip vadinamos akmens masės stalviršis. Nes natūralaus granito nei sulituosi, nei sušlifuosi, nei iš gabalų sulipdysi.
Atsakyti
QUOTE(Hoffnung @ 2010 01 12, 19:53)
O as,mergytes,koki stebukla atradau plyteliu tarpams valyti  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Ziauriai nervindavo tie pajuode sviesiu plyteliu tarpai  doh.gif  Tikrai nenoriu cia piktumu sulaukti,tad jei ka domina rekomenduosiu per AZ  4u.gif

jei tai nėra nauda sau, tai drąsiai galima reklamuoti ar bent jau iliustraciją čia pateikt, kad žinotume apie ką kalbame mirksiukas.gif
Atsakyti
labas vakaras, nu laaabaaai seniai buvau namų temoj biggrin.gif

QUOTE(Pupytukas @ 2010 01 12, 17:31)
Kaip manot, kas lengviau : baldus rinktis pagal sienų spalvą, ar sienas, pagal baldų spalvą? smile.gif

atsakau vienareikšmiškai - pradžiai baldus, paskui sienas derinti. tačiau, jei baldams renkatės mdf medžiagą, tada jokio skirtumo. jei pvz plytelės ant sienų, tai tikrai lengviau nuo jų pradėti. bet jei medis ar kokia gatava plokštė - tai pirmiau baldai.

QUOTE(Temidė @ 2010 01 12, 21:21)
Milaaa, gal pas Jus dirbtinio akmens , taip vadinamos akmens masės stalviršis. Nes natūralaus granito nei sulituosi, nei sušlifuosi, nei iš gabalų sulipdysi.

na, man natūralų granitą "klijavo". kadangi raštas margas, tai beveik nesimato.
Atsakyti
Gražūs Interdiz įkelti plokščių pavyzdėliai- toje diskusijoje abi pusės kaip ir teisios- kiekvienas žmogus renkasi kas jam gražu ir patogu. Aš būsiu kaip statistinė lietuvė- blush2.gif doh.gif nes man žemės spalvos iš vis patinka, o esame nusipirkę nuomotame bute virtuvines spinteles na tokio žalumo kad net pavyzdžiuose jums neradau biggrin.gif parodyti biggrin.gif su marmuriniu stalviršiu biggrin.gif doh.gif bet čia jau rėkiančios spalvos. Kad ir šitam puslapyje yra įdomių kad ir koks Kalifornijos Riešutas.

.
Atsakyti