Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir ne tik

QUOTE(elva @ 2010 01 13, 12:06)
ar tik ne sios virtuves ieskojot? smile.gif
user posted image


beja, labai grazi virtuve, kazin koks cia stalvirsis neiziuriu? O brangiai gaunasi tokios stiklines raizytos spinteles?
Atsakyti
QUOTE(elva @ 2010 01 13, 10:58)
Tai kad ne apie stiliu ir kalbejau mirksiukas.gif As irgi savo megstamo stiliaus neatsisakau, tik sakau kad savo megstamas spalvas galiu nebutinai balduose panaudot  mirksiukas.gif


tongue.gif Aš norėjau paskyti, kad jei užsimanysiu kažkokios tai spalvos baldų, sienų, lubų ar grindų tokią ir dėsiu, negalvoju, kad kažkada atsibos, reiks keisti ir pan. Kai atsibos tada bus matyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 01 13, 12:15)
paaiskinkite prasau kas tai yra  4u.gif

Tai kai rozetes ne ant sienos, o ileidziamosi i spintele, cia nuotraukoj tas blokas istrauktas,ojei nereikia,tai jis nusileidzia ir susilygina su stalvirsiu.Apibreziau kur tas blokas..
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo indruciukas: 13 sausio 2010 - 11:23
QUOTE(indruciukas @ 2010 01 13, 12:21)
Tai kai rozetes ne ant sienos, o ileidziamosi spintele, cia nuotraukoj tas blokas istrauktas,ojei nereikia,tai jis nusileidzia ir susilygina su stalvirsiu.Apibreziau kur tas blokas..



AUKSTASIS PILOTAZAS CIA JAU smile.gif pas mus razetes jau sienoje cool.gif

aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lineta*: 13 sausio 2010 - 11:23
QUOTE(Lineta* @ 2010 01 13, 12:23)
AUKSTASIS PILOTAZAS CIA JAU  smile.gif  pas mus razetes jau sienoje  cool.gif

aciu uz info  4u.gif


as dar laiku apie jas suzinojau... mums tik vedzioja elektra.. smile.gif noriu margo tapeto ant sienos virtuvej, o rozeciu spalva sunku butu priderinti, tai butu iseitis tokios rozetes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lineta* @ 2010 01 13, 11:15)
paaiskinkite prasau kas tai yra  4u.gif


jau paaiskino.

siklo kvadrato kaina buvau minejusi anksciau.

o sis rozeciu blokas - sakyciau brangus malonumas. pameciau kataloga is akiu. bet kai pamaciau kaina - noras iskart praejo doh.gif blush2.gif (apie 600lt) pries gera pusmeti buvo ...
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 01 13, 12:30)
jau paaiskino.

siklo kvadrato kaina buvau minejusi anksciau.

o sis rozeciu blokas - sakyciau brangus malonumas. pameciau kataloga is akiu. bet kai pamaciau kaina - noras iskart praejo  doh.gif  blush2.gif  (apie 600lt) pries gera pusmeti buvo ...


gal galetumete pakartoti? 4u.gif
Atsakyti
Lineta, kartoju mirksiukas.gif biggrin.gif

QUOTE(janna @ 2010 01 12, 09:10)
kiek sis kainuoja nepasakysiu, bet labai panasus i ji ir nei kiek neprastesnis (gal uzsiliko mano ikeltas paveiksliukas kokias kelias temas pries  g.gif , ten ta topine virtuve buvo, kur stalvirsyje buvo imontuotos istraukiamos rozeciu blokas ir siuksledeze, o gal kas ja issisaugojo pas save  g.gif ) rastas ant stiklo sukurtas kaip supratau ir "uzpatentuotas" tos imones kurioje gaminausi baldus. jo kaina buvo apie 200lt/kv.


kaip tik apie sia virtuve, ir siuos stiklus kalbejau.
Atsakyti
QUOTE(Interdiz @ 2010 01 13, 10:06)

o gal vistik galima likti prie taip mėgstamos rudos ( baldų, grindų) ir žaisti su spalvomis dekoruojant ( užuolaidos, pagalvėlės, paveikslai ir kt. mažmožiai), t.y. tais dalykais, kuriems atsibodus galima be didelio širdagraužio ir pakeisti wink.gif .

QUOTE(janna @ 2010 01 13, 10:13)
vat ir man idomu pasidare...
visi sitie "saloniniai" groziai be abejo dziugina aki. bet kaip ji toki islaikyti namuose, kuriuose be seimininkes sukiojasi keli mazi vaikai ir vienas didelis?

reikia išmokti, čia rimtai mirksiukas.gif Pati mokiausi iš draugės ( nes įgytas mamos pavyzdys šiems laikams nebetiko blush2.gif ), vyrą pripratinau, o dabar ir vaikas jau žino taisykles ir, kad po savęs reikia susitvarkyti wink.gif

QUOTE(Upokšnis @ 2010 01 13, 10:18)
Apsikrauna, nes žmogui patogu, kai darant valgyti dažniai naudojami daiktai būtų ranka pasiekimi  4u.gif Man kolks pavyksta gyventi neapsikrovus  biggrin.gif

bet tie daiktai gali būti ir spintelėse, nebūtinai ant stalviršių wink.gif
Atsakyti
O gal kas nors rinkosi tarp dujinės ir elektrinės kaitlentės? Kažin kokie argumentai lėmė apsisprendimą? Estetinis aspektas savaime suprantamas, gal yra dar kažkas?
Dujinės, kiek matau, baigia išnykti g.gif
Atsakyti
Mano sesuo turi elektrine kaitlente, vargsta ir vargsta, sake valymas baisus kai kas isbega, prisvyla... Pas mus bus dujine 4u.gif Be to elektra brangsta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(456123 @ 2010 01 13, 13:24)
O gal kas nors rinkosi tarp dujinės ir elektrinės kaitlentės? Kažin kokie argumentai  lėmė apsisprendimą? Estetinis aspektas savaime suprantamas, gal yra dar kažkas?
Dujinės, kiek matau, baigia išnykti  g.gif


Aš rinkausi elektrinę dėl kelių prižasčių, pirma virtuvėje neturiu kur dujų baliono įkišti, o antra elektrinę pasistačius elektra pigiau, kas mums aktualu. Bet šiaip mieliau su dujomis gaminčiau ax.gif
Atsakyti