Įkraunama...
Įkraunama...

Modelinas

QUOTE(Margareta @ 2010 02 06, 14:53)
tai poliravimas yra blizginimas o slifavimas tai nelygumu pasalinimas.  smile.gif aisku, kad pirma slifuoju ir kai ju prieinu prie blizginimo tai uzsidedu ta minksta antgali ir pirmyn  mirksiukas.gif tik reik nespausti.

o ir slifuoti labai gerai krastelius su slifuokliu. tik bzikt bzikt ir grazu  biggrin.gif  va plokstumai slifuoti tai jis nelabai tinkams  g.gif


nu dabar viskas aiskiau, pas mane yra tokia gelyte nulipdyta is persvieciamo fimo, bet ji kai iskepe, tai atrodo kaip nugludintas stiklas o as noriu kad ji taptu labiau persvieciama ir blizgi, tai del to ir kankinuosi cia nesuprasdama kaip tai padaryti smile.gif
Atsakyti
zinok tas tipo permatomas modelinas iskepes nebuna permatomas ir kad ir kaip slifuotum ar poliruotum ji nuo to netaps skaidri schmoll.gif jis permatomas buna tik jei labai plonai atpjautas dedamas kazkur mirksiukas.gif
Atsakyti
Galu gale prisedau prie modelino blush2.gif Va, rezultatas ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 06, 17:25)
zinok tas tipo permatomas modelinas iskepes nebuna permatomas ir kad ir kaip slifuotum ar poliruotum ji nuo to netaps skaidri  schmoll.gif jis permatomas buna tik jei labai plonai atpjautas dedamas kazkur  mirksiukas.gif



aaaa, tada viskas aisku! 4u.gif nu va ir as sian kazka naujo suzinojau, aciukas smile.gif
Atsakyti
Puodziute, na va reiskaisi prasminga diena biggrin.gif gyveni ir mokaisi zmogus mirksiukas.gif

Bjauruska, labai super atrodo..man kazkaip primena pelesi doh.gif lotuliukas.gif

as ir siandien pagaliau kepu kazka ax.gif ziuresim, skias, kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margareta: 06 vasario 2010 - 17:21
user posted image

Tipo auskarai lotuliukas.gif
Atsakyti
kodel tipo? labai grazus bigsmile.gif

o va cia mano ax.gif
user posted image
Atsakyti
grazus auskarai smile.gif

sitagi pirmadieni per ltv laida" ideju metas" kalbins mergaite, kuri rankose modelina laike,tiek temaciau per anonsa,greit prisipazinkit katra filmavotes biggrin.gif
Atsakyti

manes tikrai niekas nefilmavo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2010 02 06, 18:20)
Bjauruska, labai super atrodo..man kazkaip primena pelesi  doh.gif  lotuliukas.gif


Pelesi????? blink.gif As giliai isizeidus, ten tipo agatas turejo buti!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
as suprantu kas turejo buti lotuliukas.gif bet kad jis taip prilipes ant tu indeliu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauruska @ 2010 02 07, 17:51)
Pelesi?????  blink.gif As giliai isizeidus, ten tipo agatas turejo buti!!!  lotuliukas.gif



nepergyvenk, as iskart pamaniau kad kristala darei, o ne pelesi wink.gif
Atsakyti