Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

na merginos, gal kas zinot? smile.gif
Atsakyti
Man irgi labai idomu apie ta plauku prisiuvima.... ax.gif
Atsakyti
smile.gif laukiam zinanciu plauku siuvimo ypatybes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2005 11 10, 09:31)
smile.gif  laukiam zinanciu plauku siuvimo ypatybes  tongue.gif

Sveikos,
dar viena idomybe del plauku,juos persiuti riekia kas du ,tris men,tai kainuoja po 100lt. ax.gif
ir sake kad labai galva pasidaro sunki,kartais ja gali skaudeti. g.gif
bet del grozio reikia aukotis.As apie tuos plaukus jau seniai svajoju. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RenataKl @ 2005 11 10, 09:42)
Sveikos,
dar viena idomybe del plauku,juos persiuti riekia kas du ,tris men,tai kainuoja po 100lt. ax.gif
ir sake kad labai galva pasidaro sunki,kartais ja gali skaudeti. g.gif
bet del grozio reikia aukotis.As apie tuos plaukus jau seniai svajoju. biggrin.gif



na ziurek jeitie plaukai kur as maciau 300 lt ir siuvimas 100 tai jau netaip ir daug, bet vis kirpejos nerandu doh.gif , o po 3 men kainuos tik 100 uz darba, manau visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2005 11 10, 10:59)
na ziurek jeitie plaukai kur as maciau 300 lt ir siuvimas 100 tai jau netaip ir daug, bet vis kirpejos nerandu  doh.gif , o po 3 men kainuos tik 100 uz darba, manau visai nieko smile.gif

o kur tu tuos po 300lt. matei???????? Ar jie is naturaliu plauku??? g.gif ,nes jei nenaturalus, tai tada nelabai grazu bus,nes matysis ax.gif
Atsakyti
juk sakiau bazeje raudonam pasaze, parasyta ant pakuotes, kad 100 proc tikrai, gal rimtai? as ten viena sinjona pries tai pirkau tai buvo geras, tikiuosi ir sitie bus vyke, gavau vienos kirpejos nr paskambinsiu ir paklausiu kiek kainuos
Atsakyti
na zinok mane kirpeja baisiai nuliudino cry.gif , ji paske kad tie plaukai ant kasytes laikykis tik 2-3 savaites o po to reikia vel perpinti sad.gif , o pats pinimas nuo 50 lt ir dar butinai reikia spec kauke nusipirkti, kad tie plaukiciai nesiveltu o jo kaina apie 60 lt, siaip viskas lyg ir gerai bet tos 3 savaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2005 11 10, 14:30)
na zinok mane kirpeja baisiai nuliudino  cry.gif , ji paske kad tie plaukai ant kasytes laikykis tik 2-3 savaites o po to reikia vel perpinti  sad.gif , o pats pinimas nuo 50 lt ir dar butinai reikia spec kauke nusipirkti, kad tie plaukiciai nesiveltu o jo kaina apie 60 lt, siaip viskas lyg ir gerai bet tos 3 savaites  doh.gif


Jei 3 savaites tai labai jau trumpai pasilaiko tas grozis,po to vel moketi,perpinti ir t.t. daug vargelio... bet plaukuciu graziu norisi... blush2.gif
Atsakyti
na va as irgi sakau trumpoka tie "tresai" laikosi

reikia paklaust Renata KL sake kazkur lankysis ir pasiklaus apie dar

kazkoki buda, gal ten ilgiau laikysis?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
zinau kad tie tresao kur bazei yra tikrai prasti
prisiut ilgu labai irgi neiseina nes skiriasi savu ir svetimu plauku ilgis

siaip tai patarciau geriau savus lepint nes dabar esu prisiauginus ir daugiau manau to nedarysiu sad.gif
Atsakyti