Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų "prisiuvimas"

tai gi vienąkart pasidarai, paskaui visos metodikos aiškios ir draugės gali pakartot po 3 savaičių.. pirmą kartą pavargs ilgiau paskui išmoks... nemanau, kad sudėtingiau nei nagų priauginimas.. tai tikrai išeitų... mirksiukas.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Tai visdelto,kas zino kur vilniuj tai daromaaaaaaaaaa?????????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tabonita @ 2005 11 12, 15:24)
Tai visdelto,kas zino kur vilniuj tai daromaaaaaaaaaa?????????? g.gif



kur vilniui nezinau, tik kaune zinoma vieta,kol kas smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos biggrin.gif
stai ir as su naujienomis tongue.gif Buvau Kaune ir maciau tuos tresus,tie kur brangus yra jie parduodami Savanoriu pr.192 bet jie tikrai yra kokybiski ir ju nereikia taip daznai perpinti,pardaveja sake,kad po 6-8sav.nes juk plaukai po 2 sav. neatauga tiek jau daug,kad matytusi. g.gif
Buvau ir bazeje maciau ten uz tuos 300lt.ten tas tresas yra 1m. ilgio, bet jis toks baisus,toks nusiures ir plauku ilgis visiskai trumpas.tai geriau jau sumoketi 450lt.ir turesi tikrai gera preke biggrin.gif ir ilgis iki 60-70cm.
Siaip tiems plaukams reikia specelaus sampuno jis kainuoja 25lt.ir balzamo ir gi kainuoja 25lt.,specialio sukos 17lt. ir yra kazkoks purskiklis kur neleidzia plaukams veltis.Ant nakties butinai reikia susipinti smile.gif
Bet dabar zinau dar naujasni varianta,bet jis yra tik Vilniu ir nezinau tiksliai, kaip tai daroma.tai tresas kurio nereikia nei prisiuti nei priauginti,ji galima paciai prisideti.Vienas zmogus nusipirko ir issiunte i uzsieni savo dukrai.tai kai konkreciai suzinosiu parasysiu ax.gif
Atsakyti
oi kaip idomu laukiuam naujausios naujoves tongue.gif

o del pripinimo kas 3 savaites man kirpeja seke, net nemaciusi tu tresu tai net nezinau g.gif butu fain, kad kas pusantro men
Atsakyti
Pasidalinkite merginos patirtimi, ar Lietuvoje jau ispopuliarejo sitas budas prisiauginti plaukus?
Atsakyti
Renata Kl kur dingai, mes taip laukiam tavo naujienu 4u.gif

beja gal kuri matete sekmadieni per "Balto katino svetaine" reklamavo kazkokius plaukus, bet per velai isisjungiau ir nelabai supratau kas ten per daiktas
Atsakyti
[beja gal kuri matete sekmadieni per "Balto katino svetaine" reklamavo kazkokius plaukus, bet per velai isisjungiau ir nelabai supratau kas ten per daiktas
[/quote]


Maciau ta laida, tai ten tie plaukai atrodo Double Hair vadinasi. smile.gif Tipo, ji greit juos prisiaugino, bet jei nori ne atskiru sruogu, o daugiau, tai ir pasedeti teks. Minejo, kad labai didelis pasirinkimas. Atrodo tiek.
Ir kazkaip man atrodo, kad ji prie Europos stovejo. Tai gal kazkur ten ir daro kokiam salone, o gal cia tik sutapimas.. g.gif

Va, dar ir nuoroda radau:
http://www.doublehai.../INT/index.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samsara: 05 gruodžio 2005 - 15:01
Na ka, pati jau turbut nebusiu nei vieno budo plaukams priauginti neisbandzius, tai galiu palyginti:
1. Great lenghts yra ilgesnis variantas - plaukai laiko apie 3 menesius (ir tik meistres ispute akis aiskina, kad ilgiau, bet man nei velnio puses metu, kaip pazadeta, nelaike). Taciau ir brangiau. Zymiau brangiau. Nezinau koks jus plauku ilgis domina, bet mane 30 cm toli grazu nepakanka, o 100 vnt. 45 cm sruogu kainuoja 16x100=1600 Lt, ir tai gaunasi skystokai, reiktu daugiau sruogeliu.
2. Prisiuvami plaukai - idealiai laiko apie menesi, paskui reik perpint. Kaina kokius tris kartus mazesne, plaukai koki 1,5 karto ilgesni. Prisiuvimo procedura nesudetinga - galit prasyti, kad drauges ar seserys padetu - truputi pasitreniravus ir atkalus sistema, visai neblogai gaunas smile.gif Nemanau, kad Lietuvoj salonai dar tiek nera pazenge, kad pasiulytu kazka zymiai profesionaliau. Deja, Lietuvoj to neteko daryti.
3. Prisegamos plauku sruogos. Nevadinciau to naujesniu variantu, nes siap jau pasaulyje naujausias metodas - prisiuvimas, o plauku kuokstus segdavo ir anksciau. Prisisegt galima vakarui, dviem. Persegt uztrunka kelias minutes. Nereikia nei drauges nei kirpejos - ras dva, ir pati prisiseget. Kaina kaip ir prisiuvamu variantu, zala plaukams apytiksliai lygi nuliui. Manau, pats geriausias variantas.
Beja, Dauguma merginu bijosi, kad prisegti issitrauks isslis, ar juos kas nors gali nupest - ne velnio smile.gif Kiek pati save tasiau uz plauku - laiko fantastiskai thumbup.gif

Plauku sruogu zinau, kad galima nusipirkt "plauku magijoje", Kaune. Pati perku Londone, ir pigiau gaunasi, ir uz ta pacia kaina - ilgesni pluostai.

Kam 3 numeriu pazymeta sistema vis dar naujove, galit daugiau pasiskaityti cia ir cia.
Atsakyti
Beja, neisivaizduojantiems, kaip tie plauku pluostai atrodo:
user posted image
user posted image
O cia - kaip jie prisegami (jeigu ka iziuresit):
user posted image
Cia- kaip prisiuvami:
user posted image

Man tik vis idomu, kas Lietuvoje ta prisiuvima daro, kokios kainos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kachiukai: 05 gruodžio 2005 - 22:15
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 05, 22:13)
Beja, neisivaizduojantiems, kaip tie plauku pluostai atrodo:
user posted image
user posted image
O cia - kaip jie prisegami (jeigu ka iziuresit):
user posted image
Cia- kaip prisiuvami:
user posted image

Man tik vis idomu, kas Lietuvoje ta prisiuvima daro, kokios kainos?  g.gif



kaip faina, ir as tokiu noreciau!!! Bet LT turbut nera? Kachiukai, o kiek pas jus kainuoja? Ir kur buna pirkt? Paprasciau daruges, gal atveztu ant svenciu- Najiems metams butu visai smagu pasikeist bigsmile.gif

Atsakyti
Kachiukai, labai aciu uz toki issamu pasakojima, tikrai daug suzinojau, o dar kai kalba zmogus viska isbandes visai thumbup.gif . asva irgi noreciauisbandyti ta 3 varianta tik kur kaune gauti tu prisegamu? g.gif
Atsakyti