Įkraunama...
Įkraunama...

Buto planai

Prašau padėti perplanuoti 3 kambarių senos statybos butą. Galbūt kas nors turite tokį patį butą ir keitėte ką nors jame. Butu labai malonu, kad pasidalintumėte savo patirtimi ir vaizdine informacija.

user posted image
Papildyta:
Labiausiai domina klausimas ventiliacijos siena virtuvėje? g.gif

Atsakyti
O kokia konkreciai problema? Kas jus kamuoja del plano?
Palyginus su kitu butu isplanavimais -sis labai geras.
Atsakyti
Virtuves viduryje yra ventiliacijos siena, kurios negalima nugriauti, o norisi kazkaip padaryti daugiau erdves. Norisi isversti siena is koridoriaus i svetaine, taip pat padaryti vonia kartu su toletu. Gal but susjungti svetaine su virtuve. Norim pabegti nuo sovietinio buto isplanavimo smile.gif


Ir dar idomu ar galima bute isirengti zidini, jei butas yra 3 aukste ir galinis?
Atsakyti
Na galima sugalvot pora varijantu, bet tam reikia tiksliu matmenu( nes cia jau ir keletas cm gali vaidint svarbia role) ir pabraizyt keleta valandeliu ( jei labai reikia)
smile.gif
Atsakyti
Pas mus toks pats, tik balkonas ne svetainej, o miegamajame kitoj buto pusej.

Ventiliacijos griauti negalima, nebent gyventumet 1 aukste.
Mes griovem ta sandeline spinta, virtuves iejimo siena ir svetaines sienos dali.
Noriu ideti paveiksliuka, bet gal veliau, nes neieinu i photobucket.com patalpinti failo...
Atsakyti
Labai butu idomu pamatyti realiai kaip ir ka galima padaryti. O ismatavimu buto tai neturiu ir pamatuoti negaliu, nes dar jame negyvename doh.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Imetu paveiksliuka ka koregave.
Kur raudona, tas isgriauta. Atrodo nieko per daug nekeitem, bet labai dziaugiuosi, kad neliko siauro koridoriaus, virtuve kaip sakant beveik kartu su tuo koridorium, tai irgi paplatejus be tos sandelines spintos. O salionas be duru, placiu iejimu.
Dar grubiai papaisiau baldus: svetainej - komplektas 3+2 sofos, staliukas, TV ant sienos, zema spintele, pora palmiu, virtuvej - stalas su kedem, baldai, saldytuvas prie lango. Koridoriuj spinta iki lubu striukem ir siaip daiktam susideti.

Ir pagrindinius matmenis sumetu is savo plano. Matmenys - vidiniu buto sienu. Jei dar kokiu matmenu reikes, galiu pamatuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KriuKriu: 17 spalio 2010 - 23:28
QUOTE(linosska @ 2010 07 16, 22:35)
Labas, gal kas bandete jungti kambari su balkonu? Ar reikia kokiu leidimu? Kokia darbu seka?

reikia. valakita nereali. reik gaut planavimo salygas, kaimynu sutikimus ir t.t. mes tam reikalui nusisamdem architekta. kainuos daug, nes pasirodo tokiu sudadarbiu niekas imtis nenori. daug knistis, o rezultatas mizernas.
Atsakyti
Labai aciu uz atsakyma, mes taip pat galvojome butent apie tu paciu sienu griovima smile.gif
Atsakyti
Esu macius toki buta isgriauta, zmones gyvena 3 aukste, tai jie ir tos ventiliacijos nugriove puse, nes ne per visa eina kaminas, o tik per kazkuria vieta, graziai atrodo iejus, tokia erdve, tik va man nepatiko kad isgriauta pati pirma siena kuri atskiria kolidoriu nuo virtuves, gaunasi, kad papuoli iskart i virtuve ir prieskambaris gaunasi virtuvej, tai ir batai ir rubai geria visus kvapus, bet cia tik mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2010 11 21, 16:01)
... tik va man nepatiko kad isgriauta pati pirma siena kuri atskiria kolidoriu nuo virtuves, gaunasi, kad papuoli iskart i virtuve ir prieskambaris gaunasi virtuvej, tai ir batai ir rubai geria visus kvapus, bet cia tik mano nuomone  ax.gif


siaip tai taip - papuoli pusiau i virtuve. Ir jei palikta neplautu puodu, leksciu - viska ateje pastebi. Reik tvarkingai gyvent smile.gif
Del kvapu nieko blogo nepastebejau, nes naudojam gartrauki ar vedinima per langa. O is kitu butu irgi buna pasijaucia ka kepa, nors nieko nebuna issigriove.
Bet jei neisgriauta, tada prieskambaris yra siauras tamsus koridoriukas ir nusirengt nera kur prasisukt ar praeiti.
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2010 11 21, 16:34)
siaip tai taip - papuoli pusiau i virtuve. Ir jei palikta neplautu puodu, leksciu - viska ateje pastebi. Reik tvarkingai gyvent smile.gif
Del kvapu nieko blogo nepastebejau, nes naudojam gartrauki ar vedinima per langa. O is kitu butu irgi buna pasijaucia ka kepa, nors nieko nebuna issigriove.
Bet jei neisgriauta, tada prieskambaris yra siauras tamsus koridoriukas ir nusirengt nera kur prasisukt ar praeiti.


Nesigincinu, kvapu problema galima ispresti, tik va as pati tokiam bute gyvenu, tik 2 kambariu, bet man patinka ta siena, ir tikrai negriauciau jos, bet cia mano nuomone. Esu macius nuotraukas, kai vietoj virtuves padaro miegamaji, o i svetaine perkialia virtuve, ir taip gauna papildomai kambari, bet cia daro tie kurie gyvena 2 kambariu bute, nes 3 kambariu bute gali plesti erdves, ir dar lieka 2 miegamieji thumbup.gif
Atsakyti