Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2010 01 07, 17:07)
ačiū, nematot todėl, kad pirma masė nuplėšta, tortas iš naujo išlygintas ir uždengta iš naujo  4u.gif  mirksiukas.gif ir tai dar iki Cipciuko mokėjimo išlygint toli kaip iki mėnulio  doh.gif


Tau bent pavyksta uždėti blush2.gif o man net neužsideda doh.gif biggrin.gif nors imk ir kriok doh.gif
Atsakyti
Pradėjau verst senas temas, vienoje radau rusaičių nuorodą, ten atrodo labai aiškiai parodyta kaip daryt rožes smile.gif
Gal kas pamiršot biggrin.gif
http://kuking.net/my...7...sc&start=30
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 07, 16:21)
Pradėjau verst senas temas, vienoje radau rusaičių nuorodą, ten atrodo labai aiškiai parodyta kaip daryt rožes  smile.gif
Gal kas pamiršot  biggrin.gif



oi geras puslapiukas...ne tik rozes ,bet ir figureles kokios fainos..... thumbup.gif
Atsakyti
zimale ... esi nuteista už pasakiškų kvarbatkų darymą ....superinės wub.gif ant stringiukų ir tai tokių nėra tongue.gif .

Olesta user posted image....va per pakaušį už mėnulį , tortas dailus wub.gif ir kaip nulietas bigsmile.gif ....nesikabinėk prie ko nereikia , o kiek ten kartų nuėmiai man nė nesvarbu , tylėk topsecret.gif ir niekas nė nesužinos irnesakyk.gif.....

---------------------------------------------------------------------------------------

Pavargau ir pikta esu mad.gif , virtuvėj kaip savartyne buvo vos išsikuopiau user posted image....gi vestuvinę suknę siuvau doh.gif ....

Medutis su aguonom , pastilažas , kondūrinas .....tortas mergytei unsure.gif ....mažai unsure.gif , o jau nuotaka nori būtį ....

user posted image

user posted image

user posted image


Yra darymo eiga , ar kelti ??????????


Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2010 01 07, 16:31)

Yra darymo eiga , ar kelti ??????????
[/i][/b]

Būtinai thumbup.gif
O jau superinė lėlytė, tikrai nepasakyčiau, kad čia tortas, nerealus wub.gif

Tiesa, mergaitės, gal man patarsit, kai tortus apjuosia tokia juostele, ar ji valgoma? Gal galima paprasta medžiagine juostele juosti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2010 01 07, 17:21)
Pradėjau verst senas temas, vienoje radau rusaičių nuorodą, ten atrodo labai aiškiai parodyta kaip daryt rožes  smile.gif
Gal kas pamiršot  biggrin.gif
http://kuking.net/my...7...sc&start=30


Geras thumbup.gif įdėkite kur nors kad nepasimestų, nes aš niekur nemačiau šito puslapuko nuorodos į rožių darymo eigą g.gif

Cipciuk wub.gif labai daili suknelė wub.gif tik prie altoriaus ir žengti thumbup.gif pasirodo ir siuvėja esate thumbup.gif
Atsakyti
Cipciuko, visos mažos princesės svajoja apie vestuvinę suknę ir princą wub.gif wub.gif wub.gif

Bet tortas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Kažkas nerealaus. Kelk eigą būtinai. Radau senuose puslapiuose šiokią tokią eigą, bet ten tokia nupezus ta barbė, kai žiūri į jūsų wub.gif
Papildyta:
QUOTE(*monikute* @ 2010 01 07, 16:36)
Geras  thumbup.gif  įdėkite kur nors kad nepasimestų, nes aš niekur nemačiau šito puslapuko nuorodos į rožių darymo eigą  g.gif




Tam aš ir skaitau senai perskaittas temas, kad surinkt viską rolleyes.gif
Atsakyti
Cipciuk,dar laukiu atsakymo apie padeklus..... blush2.gif
Atsakyti
Nupezus laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(kirbe @ 2010 01 07, 17:41)
Cipciuk,dar laukiu atsakymo apie padeklus..... blush2.gif


sprendžiant iš dvejetuko torto padėklo, čia apjuosta popieriumi, nes aš turiu tokio dovanų vyniavimo popieriaus biggrin.gif
Atsakyti
joooo cipciukas kaip visada mus stebina smile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Padėklų kaip ir kai kam , man pora negražino , turiu telefoną , bet laukiu , kada žmogaus sąžinė prabils ....mėnesį jau rolleyes.gif .

O šitus darau pati , po apačia kietas kardonas , popierių perku brangesnį po 4-5 litus už 1m .....ir aptraukiu , galima spalvas paderinti , bet pagrindinai sidabro ar aukso ....galiu parodyti , kaip darau blush2.gif ....





Atsakyti
Cipciuk, tai pati gražiausia kada nors regėta barbė first.gif PASAKIŠKA suknia wub.gif Keliam viską ką turim ir apie kartonus irgi plyyyyyyz blush2.gif

Vaidullka, žinau žinau šitą psl. čia yra vienos šaunuolės rusaitės išversta visa vokiška Tortų papuošimų knyga 1-am psl. yra didelis nuorodų sąrašas, kas toje knygoje yra - paknisus visokio lobio galima rast mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 07 sausio 2010 - 16:52