Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

sveikos mergaites,visos saunuoles tiek prikepet pripuoset kad ir neisvardinsiu visu nes tikrai tortukai fantastiski 4u.gif
senai esu radus internete kaip pasidaryti formeles gelytems lapeliams,tai nzn ar reikia,gal jau buvo ideta,bet as nepamenu,taigi vat idesiu nuotraukas pagal jas galima suprasti kaip daryti ir ko reikia.ir tuo paciu dar geliu ir lapeliu formos kaip jos atrodo.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
O didesniu nuotraukeliu nera? lens.gif
nors ir atsisiuntus pasididinus fotkes jos susilieja...
Atsakyti
yra vat nuotrauku nuorodos smile.gif
http://bohusl.multip...1...10#photo=13
http://bohusl.multip...1...10#photo=12
http://bohusl.multip...1...10#photo=11
dabar matosi gerai?
Atsakyti
Sveikutės visos po švenčių – smagumėlis - tortukai pilasi kaip iš gausybės rago bigsmile.gif bigsmile.gif visų be išimties tortukai, ką ten tortukai irnesakyk.gif tikri meno kūrinėliai wub.gif negaliu atsigrožėti Asseni „Kalėdine eglute“ nu ir sugalvok tu man taip bigsmile.gif neatsistebiu Olestos išradingumu – kenas-Kalėdų senelis bigsmile.gif nu liuksiškai čia sumastei thumbup.gif ir Mėnulis labai patiko thumbup.gif aguOnos tortas su puokšte – nerealus grožis wub.gif monikutės – labai šventiškas ir nuotraukytės labai gražios, migles, eglejk, Jones, adriu, Vaidosses, kirbes – tortukai iš koto verčiantys thumbup.gif smagu, kad jungiasi naujokai – Žaismingas stiklas, puikūs tavo tortai thumbup.gif taip ir toliau... o dar smagiau, kad po truputį grįžta senbuviai – zebra, sveikutė grįžus su nerealiai gražiais tortais bigsmile.gif jau rožyčių koks gražumas wub.gif

Kepiau ir aš 3 tortus – rodau vieną jų „Snaigių šokis“ hihihi.gif kažkada pamačiau internete tortuką su krentančiom snaigėm (jos ten krito nuo II-o aukšto ant I-ojo wub.gif ant ilgesnių vielučių buvo kai kurios ir dar matyt prilenktos kur reikia hihihi.gif) nu taaaaaaip mane užkabino ta idėja, kad pamėginau pati kažką panašaus padaryti blush2.gif viduje – Cipciuko medutis su riešutais ir aguonomis, snaigės ir gėlytės su lapeliais iš pastilažo lipdymui, puošta beze kremu, tortas gimtadieniui skirtas buvo. Realybėje snaigės ir gėlyčių puokštelės gražiai blizgėjo, tik nuotraukose to nesimato beveik unsure.gif nesugebėjau išrinkti gražiausios fotkės tai dedu net 3, tikiuosi nepyksit labai blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokie gražučiai šventiniai torčiukai, šaunuolės visos thumbup.gif
Ir aš atnešu du torčiukus, vieną nešiausi aš į mergvakarį, kitą - MB - bernvakarį, vyrai papulių norėjo, na kaip pirmam kartui, pusėtini gavosi, tik MMG masė man sunkiai dažėsi, trukinėjo, kol balta, viskas ok, bet va nudažau su milteliais, praskiestais degtine, ir viskas, trukinėja, nors tu ką, gal žinot, kas gali būti negerai g.gif Buvau kaspiną padarius, ale sutrūko perkeliant torčiuką, teko rožėmis slėpti skylę tongue.gif
Gal Migle nesupyks, bet vieną jos torčiuką pažingsniui nukopinau ax.gif

Medučiai, dengti MMG
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vaidulyteee Taip matosi puikiai,labai aciu bigsmile.gif

RiMami puikus ziemiskas tortukas thumbup.gif baltas ir dailutis wub.gif tik gaila kad Kaledos buvo ne tokios baltos o purvinos ir slapios... na bet nors i tortuka paziurejus nuotaikele pagerejo,ane? smile.gif

Neli niu galvoju is kur pas Neli Migles tortas lotuliukas.gif dbr aisku tongue.gif grazuu o biustas man labai patiko,ypac rozes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniuk@s: 27 gruodžio 2009 - 23:14
Sveikinu Jus su praejusiomis ir artejanciomis sventemis 4u.gif

O cia mano kaledinis tortas ax.gif
Viduje rafaelo biskvitai pertepti grietineles ir varskes kremu,bei onservuoti persikai,pirma kart isbandziau MMG mase thumbup.gif besmegenio kepure ir eglute is marcipanines mases,pabaizota aisingu ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 28 gruodžio 2009 - 00:32
RiMami wub.gif jau koks minkštas it sniego pusnis atrodo Tavo snaigių šokis wub.gif
Neli, labai kruopštūs darbeliai thumbup.gif tas su su elniukais labai žaismingas, tikrai Migle79 šaunuolė, atnešusi tokią puošimo idėją čia 4u.gif o (.)(.) kokie geruliai thumbup.gif ir rožės labai gražios.... aš vakar sau prisižadėjau, kad dabar kuris laikas nutolusi nuo tortų gamybos, pabandysiu pasimokyti pagaliau gaminti rožes blush2.gif nesigauna jos man tokios gražios, kaip Jums visoms 4u.gif

Eiwile
, šaunus tortukas thumbup.gif
Neramuole, Tu kiba iš miško dar negrįžai g.gif eik sukelk tortų foto, aš akis baigiu išvarvinti belaukdama lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 28 gruodžio 2009 - 08:59
RiMami, :nukritau : wub.gif

neli, šaunuolė wub.gif wub.gif wub.gif

Papildyta:
eiwile, koks fainuoliškas besmegenis bigsmile.gif

O aš savo torto su besmegeniais turbūt jau ir nebeparodysiu verysad.gif nes pati nusifotkinti nespėjau, o nuotraukų jaučiu nesulauksiu verysad.gif
Atsakyti
sveikos, mergaites - turiu klausimuka profesionalioms "dzibuotojoms" biggrin.gif
kaip dzibuojat apvalu torta - virsu nuo centro, sonus nuo virsaus zemyn, ar kaip?
bandau mokytis sita reikala daryt blush2.gif mano arkliukas buvo trupiniai ir glajai, sokolado tvoras ir ornamentus jau irgi isbandziau, rozes lipinau, vaisiais puosiau, net kazkuria mase bandziau, o dabar noriu dzibuot ismokt ax.gif
4u.gif
Atsakyti
tortus dzibuoju nuo apačios į viršų, tik tvorelę pinu nuo viršaus žemyn, o torto viršų visada nuo kraštų link centro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 12 28, 11:15)
tortus dzibuoju nuo apačios į viršų, tik tvorelę pinu nuo viršaus žemyn, o torto viršų visada nuo kraštų link centro  4u.gif

dekui 4u.gif tai as kaip vezys atvirksciai viska blush2.gif
uztai gal nelabai graziai ir gavosi rolleyes.gif apsimeciau, kad tiesiog praktikos truksta lotuliukas.gif
bet bent jau tortas buvo skanus - is 3,7 kg Juodojo misko (vysnios ir grietinele pagal Olestos instrukcijas) nieko neliko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 28 gruodžio 2009 - 10:19