Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

labukas
Pagaliau sutvarke mums interneta doh.gif po elektros dingimo pastoteje kazkas sugedo ir visas sias dienas nebuvo interneto.. o pasirodo jau esu priklausoma nuo jo doh.gif
mano gimtadienio tortas "Juodas miškas"
user posted image

cia vidus:
user posted image

o cia tureje but ant virsaus kaspineliai doh.gif
user posted image

pirma karta bandytas Olestos sokoladinis apjuosimas, bet kadangi interneto nebuvo, o as issisaugojus tik favorituose, tai dariau is atminties blush2.gif kita karta zinosiu, ka daryti kitaip. kadangi likusius papuosimus kai kas "sutvarke", tai paimprovizavau blush2.gif
Atsakyti
ligita33 o kaip čia taip įdomiai užlenktas šokoladinio tinklelio viršus g.gif ar mano akys jau nusišneka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 12 28, 13:34)
jei dzibavimui, nedaryk, jisai prie snikers torto recepto  4u.gif  tik nuorodos po ranka neturiu  blush2.gif  jei pertepimui, tai tiks  4u.gif  ruošiuosi šiandien atlikti vieną eksperimentą tuo klausimu, jei man gausis, pasidalinsiu su Jumis  4u.gif

jau gavau nuoroda i AZ thumbup.gif
vat dzibavimui noreciau - o kodel nedaryt? g.gif kemsasi antgalis?
lauksiu eksperimento rezultatu ax.gif 4u.gif

o as irgi dariau sokoladine tvora - gavosi liuks, nors vos pradejus atrode, kad bus nelabai, nelabai blush2.gif bet paskui isivaziavau ir visai neblogai sutvarkiau, o anta galo dar gelyciu prigaminau su vysniomis viduriuke biggrin.gif ant juodojo misko buvo pats tas smile.gif kai turesiu fotkes, imesiu parodyt savo pirmablynini dzibavima ir "tvoravima" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 12 28, 12:34)
jei dzibavimui, nedaryk, jisai prie snikers torto recepto  4u.gif  tik nuorodos po ranka neturiu  blush2.gif  jei pertepimui, tai tiks  4u.gif ruošiuosi šiandien atlikti vieną eksperimentą tuo klausimu, jei man gausis, pasidalinsiu su Jumis  4u.gif

Greičiau daryk tą eksperimentą,nes aš ir snikersą ruošiuosi šiandien tept lotuliukas.gif

olesta,kažkada tu rašei,kad ant užtepto,pastovėjusio torto dengei pastiliažu,ar aš klystu???? Noriu ir aš dengt tortą mase,jei ką ,galiu ir bulvyte prieš tai aptept.

visų tortai tiesiog nuostabūssssssssssssss 4u.gif 4u.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
labas visoms smile.gif
medutis su bananais ir želė, dengta MMG ir grietinėle:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 12 28, 13:52)
ligita33 o kaip čia taip įdomiai užlenktas šokoladinio tinklelio viršus  g.gif  ar mano akys jau nusišneka  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif cia zinok taip neturejo but... bet pas mane nebuvo interneto, tai neatsiminiau, kur ta Olesta vandeni liepe pilt, i saldainiu mase, ar i ta tinkleli... tai ipyliau 2 saukstus vandens ir dar sudejau likuti sokoladinio glajaus + parsinesiau per anksti , dar mazai buvo sustinges, bet bijojau susivelint + MB sugalvojo padaryt gera darba ir padet, tai ten kur prisiliete, ten liko skyle tinklelyje... tai kai tas tinklelis pradejo linkt, as paemiau ir suguldziau ji visa.. tada dejau grietinele su svirkstu virsuj, bet ir jos pritruko, o nusipirkt nulis sansu pas mus doh.gif nu tai pati viduri pribarsciau buruliuku, o krastuose sokolado drozliu (parsiveziau is Vok tokiu gatavu jau ir labai pigios jos ten)... tai va...
o gavos, kas gavos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2009 12 28, 14:03)
Greičiau daryk tą eksperimentą,nes aš ir snikersą ruošiuosi šiandien tept lotuliukas.gif

man tai ketvirtadieniui reik, tai puosiu treciadieni, tai dar sulauksiu eksperimento rezultatu biggrin.gif
Atsakyti
zuliaska kokia fainuolė boružėlė wub.gif


QUOTE(ligita33 @ 2009 12 28, 14:10)

o gavos, kas gavos  blush2.gif


bet gavosi labai gerai thumbup.gif aš tai kažkaip galvoju, kad ir norėdama nepadaryčiau tokių užlenkimų, o tau pavyko smile.gif man asmeniškai labai gražiai žiūrisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2009 12 28, 11:08)
labas visoms smile.gif
medutis su bananais ir želė, dengta MMG ir grietinėle:

Labai linksma boruze good.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2009 12 28, 14:22)
zuliaska kokia fainuolė boružėlė  wub.gif
bet gavosi labai gerai  thumbup.gif  aš tai kažkaip galvoju, kad ir norėdama nepadaryčiau tokių užlenkimų, o tau pavyko  smile.gif  man asmeniškai labai gražiai žiūrisi  smile.gif


aciu kad labai neispeikei blush2.gif tai toki rezultata galima pasiekt vadinasi ipylus vandens i ant garu lydoma sokolada... mirksiukas.gif tinklelis nesustingsta taip, kaip reikia istikruju, bet ant torto puikiai laikosi mirksiukas.gif aij, man svarbu, kad sveciai liko suzaveti blush2.gif nera man dar ko lygintis prie visu jusu sedevru, bet stengiuosi nors kazkiek neatsilikti ...
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 12 28, 14:39)
tai toki rezultata galima pasiekt vadinasi ipylus vandens i ant garu lydoma sokolada... 

as kazkaip nenuziurejau, kaip ta sokolada "tvorai" reik daryt, tai tiesiog 200 g. konditerinio sokolado (block sidabrinej pakuotej) susmulkinau, apslaksciau sauksteliu gero alyvuogiu aliejaus ir pakaitinau mikrobanginej - "tvora" ir geles gavosi superiniai ir labai gerai sustingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 12 28, 14:42)
as kazkaip nenuziurejau, kaip ta sokolada "tvorai" reik daryt, tai tiesiog 200 g. konditerinio sokolado (block sidabrinej pakuotej) susmulkinau, apslaksciau sauksteliu gero alyvuogiu aliejaus ir pakaitinau mikrobanginej - "tvora" ir geles gavosi superiniai ir labai gerai sustingo  thumbup.gif

as karta buvau sugalvojus, kad man reik zalios tvros, tai paemiau balta sokolada "PRINCAS", ikisau ji i mikrobange, pradejo tirpt, istraukiu, ziuriu: sausainio trupiniukai... doh.gif paskaitau ant popieriaus, o ten parasyta atrodo buvo: gali pasitaikyti trupiniuku doh.gif doh.gif doh.gif tai stovi dabar lekstej sudziuves,... dar neapsisprendziau, ar ismest, ar bandyt kazkur panaudot... labiausiai gaila zaliu dazu blush2.gif
Atsakyti