Įkraunama...
Įkraunama...

Sveikinimai SMS būdu

as mobiliame irgi turiu issaugojusi keleta idomiu pasveikinimu. Bet ten ne tekstas, ten paveiksliukas judantis, jei jau esate tokius gave, tai zinosite apie ka as.
O kaip tokius padaryti? arba kas zino saitus su tokiais judanciais bajeriukais?
Atsakyti
kai dabar paplitęs būdas rašyti žinutesar siųsti paveikslėlius į mobilius telefonus, siųsti elektroninius laiškus, atvirutes arba tiesiog paskambinti, turbūt dauguma artimųjų ir nebesveikinam popierinėm atvirutėm, nebent užsienį gyvenančius g.gif .
Ir į dovanas anksčiau atvirutes dėdavo, o dabar kažkaip niekas nededa g.gif , nors būtų neblogai, kai buvo dukros gimtadienis, nespėjom žiūrėt, kas ką atnešė, o atviručių nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
prie dovanos stengiuosi prideti atvirute,nes ieshkant (darant) dovana idedu daug meiles ir noriu,kad gaudamas zhmogus zhinotu,kaip ji myliu heart.gif
Atsakyti
kai noriu pasveikinti vilniuje gyvenanti zmogu su gimtadieniu,vardadieniu,kaledomis ar naujaku butent ta diena kada tai yra siunciu sms, draugams gyveanaties ne vilniuje-siunciu anvirutes,jei turi maila-el atvirutes.o jei esu pakviesta i svente-tai tas zmogus gauna ir sms ir atvirute(popierine) wink.gif taigi,tavo apklausoj pasisakyti negaliu sad.gif
Atsakyti
Atvirukais sveikinam mano mamą - ji labai juos mėgsta ir brangina, visus laiko dėžutėje. Kitiems jau siunčiu SMS arba e-meilus. smile.gif
Atsakyti
paprasta atvirute siunciau nebepamenu kada, nes jau vien nuejimas iki spaudos kiosko, voko ismetimas man doh.gif dazniausia sms, jei turi zmogus interneta - e-atvirukus nusiunciu ir parasau ka nors smile.gif
dovanojant dazniausia dedu atvirute, bet ne visiems, dazniausia perku "prikolnas" (nezinau kaip issireiksti kitaip) atvirutes, niekada nerasau eiliu, rasau is sirdies.. arba jei kokio zymaus zmogaus minti kur galiu pritaikyt tai irgi parasau smile.gif
Atsakyti
Prabalsavau, kad siunciu SMS-us, nors is tikruju, ir atvirutes dovanoju.
Labai jas megstu, maza budama net taupiau, pilna deze turejau rolleyes.gif
O dabar ypac megstu mazytes atvirutes, prie kiekvienos dovanos jas pridedu.
Labai man grazu ir miela, ir zodzius irgi tik pati rasau, tai, ka galvoju, ko isties tam zmogui linkiu.
O eiles man kazkaip dry.gif , formalu labai
Atsakyti
užknisa...Gauni tokį sveikinimą, persiunčiamą ir lyg tai įpareigoja siųsti atgal, tik dar įdomesnį ir t.t. Jei noriu žmogų pasveikinti - skambinu ir sveikinu arba savo sukuriu ir siunčiu. Manau, kad tas persiuntinėjimas yra niekam vertas...
Atsakyti
As siunciu, bet ne visada, tik tiems kurie mane prisimena biggrin.gif . Visgi, net ir sms ne visi sugeba issiust, kad pasveikintu, ka cia jau kalbeti apie skambuti, ar atvirute. Nors smsu prisimena smile.gif, bet siemet kaip nekeista prisimine ta drauge, su kuria visus metus nebuvom susisiekusios biggrin.gif , o ne tos, su kuriom karts nuo karto susirasom biggrin.gif
Atsakyti
Kartais tokią dieną tikrai nepalankiai nuteikia žinučių gausa. Kad ir šiais metais: sėdime būrys žmonių prie kalėdinio stalo, o iš visų pusių tik pypsi mobilieji telefonai bash.gif...
Atsakyti
Atsibosta, kai siunčia tokias pat žinutes.
Atsakyti
QUOTE
Atsibosta, kai siunčia tokias pat žinutes.


Taip drinks_cheers.gif
O dar tokios "nei penki, nei devyni" tai isvis...Pati siunciu savais zodziais rasytas, kurtas butent Tam zmogui sms, bet, zinoma, daug maloniau gauti pastu atviruka, rasyta ranka. Manau, "atviruku metai " vel greit ateis- zmones nori siltumo, o ne salto banalaus teksto, kuri gauna vos ne kasmet( bent jau as dazna sveikinima moku mintinai- metai is metu tie patys... doh.gif )
Atsakyti