Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

QUOTE(Mimika118 @ 2011 02 03, 23:15)
O gal žinote kas kiek reikia daryti plauku laminavima po pirmos proceduros ?


cia turbut nuo laminato brand'o priklauso g.gif man laminavo su Sebastian priemonemis, rekomendavo ne dazniau nei kas 6 savaites
Atsakyti
Na tai artimiausiu metu neteks pakartoti smile.gifO jus naudojate specialių šampūną po plaukų laminavimo ar paprastą?
Atsakyti
QUOTE(Mimika118 @ 2011 02 03, 23:25)
Na tai artimiausiu metu neteks pakartoti smile.gifO jus naudojate specialių šampūną po plaukų laminavimo ar paprastą?


naudoju ta pati sapuna kur ir naudojau visa laika (Redken), specialaus neperku
Atsakyti
iki temos 20 psl skačiau išsižiojusi ir buvau įsitikinusi kad "laminuotis' reikia tik kirpykloje.
nuo 20 iki 30 psl supratau kad galima tai daryti ir namie.
nuo 30 psl. buvau galutinai įsitikinusi, kad: 1. mano kirpėja neprgresyvi, nes mano sruogomis dažytiems plaukams nesiūlo nieko panašaus apie ką čia diskutuojama; 2. kad noriu tų "laminatų", plaukų atstatymo ar nesvarbu kaip ten tai pavadonti ir 3. svarbiausia - nebesupratu nei ką, nei kur, nei kaip užsisakyti ar nusipirkti, nes pavadinimų aibė, galimybių įsigyti irgi (tik ne LT o www. psl.nz smile.gif

Žodžiu summary - baltas pavydas kas suprato kur už kiek ir kaip "laminuotis". aš pvz - tik pasimečiau. Greičiausiai belieka nuvažiuoti į VCUP ir paprašyti "laminato" smile.gif ten man apipudrins smegenis ir kažką gal gausiu. na, dar viltis - gauti AŽ kur galiu užsisakyti konkrečią priemonę ir iš konkretaus tarpininko, priemonių, kurias galima užsitepti, be specialių šildymų, o namų sąlygomis.
smile.gif
Atsakyti
http://www.kiauletau...alone-Ana-Bella

Įdedu akcijos nuorodą gal kas pasinaudosite... tik vis galvoju ar verta ten eiti darytis gal teko girdėti ką nors apie tą saloną?
Parduotuvėje perkant galima nusipirkti priemones už 30 lt, o čia jei be akcijos kokia kaina...
Atsakyti
QUOTE(pozityvi @ 2011 02 04, 09:22)
http://www.kiauletau...alone-Ana-Bella

Įdedu akcijos nuorodą gal kas pasinaudosite... tik vis galvoju ar verta ten eiti darytis gal teko girdėti ką nors apie tą saloną?
Parduotuvėje perkant galima nusipirkti priemones už 30 lt, o čia jei be akcijos kokia kaina...


Va as irgi mastau ar verta, nes radau tokia pat priemone:
Salerm Sensation
http://www.beautyfor...d=414&pid=15208

Manau jei zinoti visa eiga, galima paciai pasidaryti ax.gif
Atsakyti
Ačiū, pozityvi, už nuorodą į akciją - nusipirkau šią akiciją, bandysiu pirmą kartą salone, o po to jau ir namie smile.gif
aplankiau ir http://www.beautyfor...d=414&pid=15208 ačiū, moss, užsiregistravau ir jei viskas bus ciki piki - nusipirksiu šią priemonę, kai kirpykloje išsiklausinėsiu kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriuska: 04 vasario 2011 - 10:03
Prašom smile.gif bus įdomu išgirsti Jūsų atsiliepimus po procedūros smile.gif
Atsakyti
As manau, kad nera uz ka cia moketi tiek, visiska apgaule. ta priemone kainuoja 30lt, o ta akcija skelbia,kad nuo 90lt nuolaida iki 39lt. uz ka cia tiek moket, uz tai kad tau profesionaliai uzteps? briedas:) suprasciau jeigu su kitom priemonem, kuriu didesne savikaina,o su Salerm gali lengvai pats pasidaryt ir uzteks ne vienam ir ne dviem kartam(nuo plauku priklauso dar aisku), bet cia jau plaukai iki grindu turi buti,kad puse litro reiktu to laminato biggrin.gif JEI KA, CIA TIK MANO NUOMONE, nesu profesionale! 4u.gif
Atsakyti
nusipirkau akciją, bet ir nusipirkau priemonių, kad namie galėčiau tą atlikt.. ech sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesugausi @ 2011 02 04, 14:29)
nusipirkau akciją, bet ir nusipirkau priemonių, kad namie galėčiau tą atlikt.. ech sad.gif

Jei galesite po proceduros, pakomentuokite visa eiga ax.gif jau labai daug noriciu yra tai darytis namie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darela @ 2011 02 03, 20:19)
Vakar buvau pas savo kirpeja, tai ji man ir uzsiminė apie šią procedurą. Tik ji pirma patarė pasidaryti procedurą su keratinu, o tik veliau laminatą. Pasak jos, išpradžių plauką reikia pamaitinti keratinu. Po šios procedūros, plaukų laminavimas turi žymiai didesnį efektą.



Procedura su keratinu istiesina plauka, garbanems, kurios nenori atsisakyti garbanu netinka ;/ ir kaina sio malonumo kosmine..
Laminavimas - manau reikalingas keleta kartu, kad rezultatas butu akivaizdziai matomas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(carela @ 2011 02 04, 00:17)
Idealiausia arba po dazymo arba tarp dazymu mirksiukas.gif



kas menesi, bent jau mane taip informavo kirpeja..smile.gif
Atsakyti