Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų laminavimas

QUOTE(Saldi1 @ 2011 02 04, 15:19)
As manau, kad nera uz ka cia moketi tiek, visiska apgaule. ta priemone kainuoja 30lt, o ta akcija skelbia,kad nuo 90lt nuolaida iki 39lt. uz ka cia tiek moket, uz tai kad tau profesionaliai uzteps? briedas:) suprasciau jeigu su kitom priemonem, kuriu didesne savikaina,o su Salerm gali lengvai pats pasidaryt ir uzteks ne vienam ir ne dviem kartam(nuo plauku priklauso dar aisku), bet cia jau plaukai iki grindu turi buti,kad puse litro reiktu to laminato biggrin.gif JEI KA, CIA TIK MANO NUOMONE, nesu profesionale!  4u.gif

O jus darba neskaiciuojat?

Kiek matau dazai kainuoja 19lt + SENSATION - emulsija 34lt g.gif

Pas mane problema, kai atostogavom buvom kalnuose o ten vanduo rudas rudas ir nudaze mano plaukus geltonai. Galvojau atsiplaus, nifiga, net dazai nepadejo tik saknys susidaze blink.gif
Galvoju nueisiu i salona ispradziu gal isplaus man su stipresniu sampunu ir padarysiu laminavima, o jei patiks nupirksiu priemoniu darysiu namuose.

Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 02 05, 00:19)
O jus darba neskaiciuojat?

Kiek matau dazai kainuoja 19lt + SENSATION - emulsija 34lt  g.gif

Pas mane problema, kai atostogavom buvom kalnuose o ten vanduo rudas rudas ir nudaze mano plaukus geltonai. Galvojau atsiplaus, nifiga, net dazai nepadejo tik saknys susidaze blink.gif
Galvoju nueisiu i salona ispradziu gal isplaus man su stipresniu sampunu ir padarysiu laminavima, o jei patiks nupirksiu priemoniu darysiu namuose.


Jei esate šviesiaplauke tai gal tuomet tiktu toks laminatas, kuris suteikia atspalvi, na arba tiesiog nenorima atspalvio paslepia, toks pasirinkimas dėl spalvų ar atspalvių yra salermo, tačiau įdomu gal ir kitų firmų yra... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pozityvi @ 2011 02 05, 01:41)
Jei esate šviesiaplauke tai gal tuomet tiktu toks laminatas, kuris suteikia atspalvi, na arba tiesiog nenorima atspalvio paslepia, toks pasirinkimas dėl spalvų ar atspalvių  yra salermo, tačiau įdomu gal ir kitų firmų yra... smile.gif

Taip sviesiaplauke, todel ir nusidaze taip lengvai nuo vandens. doh.gif
Tikuosi kad atspalvis pades unsure.gif
Atsakyti
Dar iskilo man toks klausimas, kirptis geriau po laminavimo ar pries. g.gif Nes kirptis i kita salona eisiu.
Atsakyti
Na net nežinau kaip geriau būtų, aš sakiau palauksiu dar keletą savaičių ir eisiu i kirpyklą kirptis ir dažytis, o tuomet po kokių poros savaičių pasidarysiu procedūrą su keratinu, o dar po poros savaičių laminatą, tikiuosi viskas gerai pavyks smile.gif Laminato ir keratino procedūroms galvoju pabandyti salermo firmos siūlomas prekes.
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 02 05, 01:19)
Dar iskilo man toks klausimas, kirptis geriau  po laminavimo ar pries.  g.gif Nes kirptis i kita salona eisiu.


ziurint kiek zadate kirpti smile.gif jeigu daug, tai geriau pirma nusikirpt, paskui laminuot, nes maziau laminato reikes lotuliukas.gif o siaip vis tiek betkokiu atveju manau pirma apsikirpkit, o tik paskui laminuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 02 05, 01:19)
O jus darba neskaiciuojat?

Kiek matau dazai kainuoja 19lt + SENSATION - emulsija 34lt  g.gif

Pas mane problema, kai atostogavom buvom kalnuose o ten vanduo rudas rudas ir nudaze mano plaukus geltonai. Galvojau atsiplaus, nifiga, net dazai nepadejo tik saknys susidaze blink.gif
Galvoju nueisiu i salona ispradziu gal isplaus man su stipresniu sampunu ir padarysiu laminavima, o jei patiks nupirksiu priemoniu darysiu namuose.

TAI AS IR SAKAU, kad cia toks darbas,kuri gali kiekviena pati pasidaryt. Pvz to brazilisko tiesinimo su keratinu as niekad nesidaryciau pati, manau ten darba turi profesionalas atlikt,o kas cia? susitepi ir po 15 min nusiplauni, uz ka cia moket nelabai suprantu... bet taip sneku matyt todel, kad pati pirma kart sau pasidariau laminavima ir pamaciau, kad nieko cia sunkaus ,o svarsciau i kirpykla eiti.
Atsakyti
QUOTE(Saldi1 @ 2011 02 05, 12:30)
TAI  AS IR SAKAU, kad cia toks darbas,kuri gali kiekviena pati pasidaryt. Pvz to brazilisko tiesinimo su keratinu as niekad nesidaryciau pati, manau ten darba turi profesionalas atlikt,o kas cia? susitepi ir po 15 min nusiplauni, uz ka cia moket nelabai suprantu... bet taip sneku matyt todel, kad pati pirma kart sau pasidariau laminavima ir pamaciau, kad nieko cia sunkaus ,o svarsciau i kirpykla eiti.

Nu as ir plaukus pati dazau, bet va laminavima nekarto nedariau ir nezinau kaip atspalviai realiai atrodo, todel pirma nueisiu i kirpykla. Nes kiek skaiciau kiti uz ilgo plauko laminavima mokejo 80-100lt, o cia per akcija tik 39lt. Nors aiku kaina ir nuo naudojamu priemoniu priklauso.
Atsakyti
QUOTE(chiki-piki @ 2011 02 04, 23:19)
Pas mane problema, kai atostogavom buvom kalnuose o ten vanduo rudas rudas ir nudaze mano plaukus geltonai. Galvojau atsiplaus, nifiga, net dazai nepadejo tik saknys susidaze blink.gif
Galvoju nueisiu i salona ispradziu gal isplaus man su stipresniu sampunu ir padarysiu laminavima, o jei patiks nupirksiu priemoniu darysiu namuose.


off topic, bet ma buvo analogiska situacija, namuose amzinos bedos su vamzdynu, tai mano plaukai pradejo zaliuot doh.gif atsirado zalios sruogos ir plemai zali, tokie murzini plaukai, tai man kirpykloje issiminejo spalva su tam skirtom spec priemonem, o tik tada daze ir laminavo...
Atsakyti
na ka, mano komentaras po sestadieninio plauku laminavimo namuose - tepliones nelabai malonios, mat sutepus plaukus laminatu, sukti ju ar rtist nepatartina, tai vaiksciojau tiesiom, varvanciom sruogom, o be to, tepant ir sukuojant sukom, kad geriau pasiskirstytu, issiroviau nemazai plauku. Rezultatas - MV sake, kad plaukai labai blizka, bet nieko kito nepastebejau nei as, nei kiti, tad nezinau ar labai jau superine procedura.
Atsakyti
QUOTE(Nesugausi @ 2011 02 07, 12:30)
na ka, mano komentaras po sestadieninio plauku laminavimo namuose - tepliones nelabai malonios, mat sutepus plaukus laminatu, sukti ju ar rtist nepatartina, tai vaiksciojau tiesiom, varvanciom sruogom, o be to, tepant ir sukuojant sukom, kad geriau pasiskirstytu, issiroviau nemazai plauku. Rezultatas - MV sake, kad plaukai labai blizka, bet nieko kito nepastebejau nei as, nei kiti, tad nezinau ar labai jau superine procedura.

pas mane irgi labai blizgejo ir slidus buvo, tai lengvai issukuoti galejau. Po pirmo plovimo su silpnu sampunu liko tik blizgesys, o plaukai susivele kaip ir anksciau... Sunaudosiu iki galo, bet turbut nebepirksiu daugiau schmoll.gif
Atsakyti
eisiu siandien laminuotis - papasakosiu kaip rezultatas bent jau po poros plovimų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tindiriuska: 08 vasario 2011 - 11:27