Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

ir man neviena karta teko susapnuot toki sapna,nedaznai jie buna.Vienas is paskutiniu pries metus kazkur laiko,sapnuoju toki zmogeli, kaimynas is to paties kaimo.Sapnuoju,kad labai tvarkosi,skalbiasi savo rubus dziaustosi juos i krupine krauna,zodziu kazkokiai kaip ir kelionei.Na ir ka jus manot..... grubiai po savaites jis mire (jaunas 38 matu vyras) verysad.gif
Atsakyti
Visą gyvenimą kartojau visiems, kad niekada nesimokysiu italų kalbos.Sakiau kad negraži ir kad nepatinka man šita kalba.Vieną naktį susapnavau, kad mokausi italų kalbą, kad negaliu net atsitraukt nuo jos ir kad rašau, kad rašau itališkai vardą EROS.Po mėnesio visiškai netikėtai pradėjau mokytis italų biggrin.gif dabar negaliu atsitraukt nuo šios kalbos,dieną naktį mokausi! Jau baigiu kursą ir jau galiu kalbėti šia nuostabiausia kalba pasaulyje biggrin.gif , be to, buvau EROS Ramazzotti koncerte, nors iki to sapno net nežinojau tokio dainininko unsure.gif blush2.gif ai ir dar sapnavau, kad tas pats EROS palietė mano ranką ir man pasidarė taip gera, tarsi kažkokia šilumos ir švelnumo banga perbėgo per kūną, ir kad jis mane iškėlė ant rankų į viršų ir nusinešė pas save...Kaži ką tai galėtų reikšti g.gif
Atsakyti
Sveikos,
uztruko nemazai laiko kol perskaiciau visus jusu komentarus,bet skaiciau ne seip, o todel kad sapnai neduoda ramybes. Nuo paauglystes jauciau kad sapnai visada kazkuria prasme pildosi.Buvo tikrai nemazai sapnu kurie issipilde,bet dabar ne apie tai...
Noreciau Jusu nuomones. Jau daugiau nei puse metu su dabartiniu vaikinu planuojam vestuves, bendra ateiti,bet jau kokiu puse metu ypac tada kai miegam kartu, as sapnuoju kitus vyrus. Savo buvusius ar seip visokius,kuriu dar nesu maciusi. Sapnuose jauciuosi labai laiminga, pakileta, o pabudus visada uzplusta liudesio banga.Niekaip negaliu suprasti ka sie sapnai galetu reiksti,bet jie kartojasi labai daznai,net per daug daznai,todel pradejau nerimauti,kad kazkas bando kazka man pasakyti ar parodyti. O savojo vaikino dar niekada nesapnavau.
Kaip manote ka tai galetu reiksti?
Atsakyti
QUOTE(Glen @ 2010 04 17, 07:18)
ir man neviena karta teko susapnuot toki sapna,nedaznai jie buna.Vienas is paskutiniu pries metus kazkur laiko,sapnuoju toki zmogeli, kaimynas is to paties kaimo.Sapnuoju,kad labai tvarkosi,skalbiasi savo rubus dziaustosi juos i krupine krauna,zodziu kazkokiai kaip ir kelionei.Na ir ka jus manot..... grubiai po savaites jis mire (jaunas 38 matu vyras)  verysad.gif

Bet kaip idomiai ir kaip keistai man, kai sako, "ruosiasi i kelione" ir numirsta. Na taip, girdejau ir as ne karta taip sakant, bet. Po mirties juk nieko nereikia.. Tai kaip susiejamas tavrkymasisi, ruosimasis ten, kur nieko nereikia?
QUOTE(Auura @ 2010 12 10, 14:36)
O savojo vaikino dar niekada nesapnavau.
Kaip manote ka tai galetu reiksti?

Savo logika interpretuociau, jog nuolatos kankinantys tokie sapnai yra tavo vidine baime, kad gal salia esantis vaikinas nera tau skirtas, kad susituokus su juo, prarasi galimybe susitikt "galbut tikraji".. g.gif
Atsakyti
Sveikos,
niekada pernelyg netikedavau sapnais, tiesiog nekreipdavau didelio demesio. Bet karta sapnavau kad draugui raunu danti. Sapnas labai ryskus ir baisus buvo, kraujais taskiausi. Atsikelusi paskaitau - zinia apie artimo mirti... nesmagiai pasijauciau, paskambinau mociutei, apie ja pirmiausia pagalvojau, viskas gerai. Draugas, kuriam sapne roviau danti, kazkaip vis klausinedavo kaip mano broliui sveikata... po savaites kitos zinia kad jis negyvas...
Baisus zenklas tas sapnas, kitaip nepavadinsi... Reikia buti atidesniem ryskiems sapnams. Tiesiog pasidometi daugiau ar visiem viskas gerai, gal tik pasikalbeti kazkam truksta, pasiteirauti, neuzmirsti artimu ir mums svarbiu zmoniu.. Nes kai jau atrodo nori tai padaryti, pasirodo- jau per velu...
Atsakyti
Mano mama turėjo sapną, kuris visada vienareikšmiškai ir neklysdamai įspėdavo apie artimųjų ligą.

Aš ištekėjau ir.... taip pat pradėjau sapnuoti analogiškos prasmės sapną, kuris įspėja apie artimųjų ligą. Ir nieko negali pakeisti. Susapnuoji sapną ir žinai, kad vėliausiai po savaitės (o šiaip jau po poros dienų) susirgs tavo artimas žmogus (vyras arba vaikas). doh.gif
Susimąsčiau kam to reikia... tik papildomas jaudulys kelias dienas belaukiant neišvengiamo. unsure.gif Nenoriu būti "ragana" schmoll.gif ```
Atsakyti
Nei vienas mano sapnas nera issipildes ir tuo dziaugiuosi smile.gif Kokiu nesamoniu zmogus tik neprisapnuoji biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dovila @ 2010 05 08, 17:22)
Visą gyvenimą kartojau visiems, kad niekada nesimokysiu italų kalbos.Sakiau kad negraži ir kad nepatinka man šita kalba.Vieną naktį susapnavau, kad mokausi italų kalbą, kad negaliu net atsitraukt nuo jos ir kad rašau, kad rašau itališkai vardą EROS.Po mėnesio visiškai netikėtai pradėjau mokytis italų  biggrin.gif dabar negaliu atsitraukt nuo šios kalbos,dieną naktį mokausi! Jau baigiu kursą ir jau galiu kalbėti šia nuostabiausia kalba pasaulyje biggrin.gif , be to, buvau EROS Ramazzotti koncerte, nors iki to sapno net nežinojau tokio dainininko  unsure.gif  blush2.gif  ai ir dar sapnavau, kad tas pats EROS palietė mano ranką ir man pasidarė taip gera, tarsi kažkokia šilumos ir švelnumo banga perbėgo per kūną, ir kad jis mane iškėlė ant rankų į viršų ir nusinešė pas save...Kaži ką tai galėtų reikšti g.gif


As interpretuociau, kad taves galbut toje salyje laukia laime, karjera arba meile. Ruoskis kelionei mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Beveik kiekviena nakti sapnuoju savo buvusi (issiskyrem pries 4 men., del to labai pergyvenau), sapnai tokie is liudnuju, kuriuose jis tarsi nori sugrizti pas mane, bet tarsi ir nenori...sianakt sapnavau, kad jis meilinasi, bet po to nueina prie savo dabartines drauges ir jai meilinasi, o as tada pradedu verkti net pasikukciodama ir atsibudau visa apsiverkus. Ka tai galetu reiksti? Jau pavargau nuo tu sapnu...
Atsakyti
QUOTE(sirdu-te @ 2011 03 15, 13:27)
Sveiki,

Beveik kiekviena nakti sapnuoju savo buvusi (issiskyrem pries 4 men., del to labai pergyvenau), sapnai tokie is liudnuju, kuriuose jis tarsi nori sugrizti pas mane, bet tarsi ir nenori...sianakt sapnavau, kad jis meilinasi, bet po to nueina prie savo dabartines drauges ir jai meilinasi, o as tada pradedu verkti net pasikukciodama ir atsibudau visa apsiverkus. Ka tai galetu reiksti? Jau pavargau nuo tu sapnu...


Turbūt neišverktas emocijas. ax.gif
Atsakyti
Pildosi mano sapnai...aišku neigiami. Ypač jei sapnuoju,kad dantis iškrenta, su krauju ar be jo. Labai nemalonus jausmas žinot,kad mirs kažkas. Vieną karta net susapnavau kaip man paskambino ir pranešė, kad mirė mano teta, nes jai širdis sustojo. Na ji vėžiu sirgo, paskutine stadija. Po to sapno ji mirė po kelių mėnesių. Dar susapnavau,kad drauge su vaikinu išsiskyrė, tai maždaug po poros savaičių tai ir įvyko.
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Labai man neramu - šiąnakt mama sapnavo save su nuotakos suknele, tačiau vestuvės taip ir neįvyko. sapne ji labai labai verkė. Dar sapnuose dalyvavo mano tėtis (buvęs jos vyras) ir buvęs draugas (apie kurį jokių žinių neturime, ir manom, kad jis miręs).... O dar ta pilnatis.. Labai, labai bijau... Gal galite ką pakomentuoti? schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
esu aspnavus ir ne karta ir ne syk issipilde biggrin.gif aisku buvo ir blogu sapnu kurie isipilde verysad.gif tas kas susiije su dantu traukimu bet esu sapnavsu ir sudu kruva tai gavau pinigu kuriu visai nesitikejau ax.gif taip kad kartais pildosi dar ir kaip smile.gif 4u.gif
Atsakyti