Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

Aš sapnuoju sapnus kurie netiesiogiai perspeja, bet nemoku ju issifruot. Mano sapnai tradiciniais simboliais niekaip nepaaiškinami, jie turi tiesiogine prasme. Kazkiek jau suprantu ka vienas ar kitas dalykas mano sapnuose reiks realiame gyvenime. Blogiausia, kad sapnai perspeja apie blogus dalykus, tik is kart nemoku as ju perprast. O viskas kas nutinka realybej, tai mano jau buna susapnuota.
Atsakyti
Reiškia turi mokytis suprasti savo pačios sapnų simbolius.
Jie gali būti kiekvienam šiek tiek kitokie. Bandyk galvoti, ką tie simboliai reiškia, asocijuojasi realybėje.
Jei sapnas labai "užstrigo", bet niekaip negali suprasti jo, pabandyk savęs paprašyti kitame sapne parodyti aiškesnius simbolius.
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2011 03 31, 13:17)
Reiškia turi mokytis suprasti savo pačios sapnų simbolius.
Jie gali būti kiekvienam šiek tiek kitokie. Bandyk galvoti, ką tie simboliai reiškia, asocijuojasi realybėje.
Jei sapnas labai "užstrigo", bet niekaip negali suprasti jo, pabandyk savęs paprašyti kitame sapne parodyti aiškesnius simbolius.


Ačiū 4u.gif Reiks pabandyti ax.gif
Atsakyti
Sapnuoju beveik kas nakti ir jau zinau kad laukia geras ar blogas ivykis, liga ar asaros ax.gif Tiesa pasakius kartais tai vargina, ypac kai susapnuoji nelabai gera pranasaujanti sapna ax.gif
Atsakyti
Sveiki, labai prašau pagalbos, šiandien sapnavau sapną, po kurio pabudau ir viską labai ryškiai atsimenu, tačiau pačiam jo reikšmės suprasti nepavyksta: Važiuodamas su mama pamatau jau įvykusią avariją, kurioje nukentėjo du žmonės: vienas guli ir bando atsistoti, bet jam neleidžiama, kitas kabo medyje. Mama bando padėti gulinčiam žmogui, o aš su dar keliais žmonėmis įlipu į medį (virve, kurią turėjo žmonės) ir ištraukiu ant šakų pakibusi žmogų. Kadangi labai ilgai neatvažiuoja greitoji vėl skambinu aiškintis kur ji. Greitoji neatvažiuoja labai ilgai, aplinkui yra kažkokia įstaiga, kur vaikšto daug policininkų ir medikų.
Būsiu labai dėkingas, jeigu padėsite.
Atsakyti
QUOTE(Jauniteveliai26 @ 2011 04 25, 13:39)
Sveiki, labai prašau pagalbos, šiandien sapnavau sapną, po kurio pabudau ir viską labai ryškiai atsimenu, tačiau pačiam jo reikšmės suprasti nepavyksta: Važiuodamas su mama pamatau jau įvykusią avariją, kurioje nukentėjo du žmonės: vienas guli ir bando atsistoti, bet jam neleidžiama, kitas kabo medyje. Mama bando padėti gulinčiam žmogui, o aš su dar keliais žmonėmis įlipu į medį (virve, kurią turėjo žmonės)  ir ištraukiu ant šakų pakibusi žmogų. Kadangi labai ilgai neatvažiuoja greitoji vėl skambinu aiškintis kur ji. Greitoji neatvažiuoja labai ilgai, aplinkui yra kažkokia įstaiga, kur vaikšto daug policininkų ir medikų.
Būsiu labai dėkingas, jeigu padėsite.


Ar neišgyveni šiuo metu stresinės situacijos?
Atsakyti
Nesapnuoju jokiu pranasingu sapnu. Vaizgante uzdave labai taiklu klausima, nes tarkim kai stresuoju visuomet pasirodo mazi kosmareliai.
Atsakyti
Mano MB laabai retai sapnuoja, o gal neatsimena sapnu. Bet visai nesenai susapnavo, kad yra nescias lotuliukas.gif ir pagimde dukryte. Sake, jaute, kad tai mano ir jo vaikas, tokiais plaukais kaip mano smile.gif
Ka galetu reiksti toks vyro sapnas?
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2011 04 26, 15:32)
Mano MB laabai retai sapnuoja, o gal neatsimena sapnu. Bet visai nesenai susapnavo, kad yra nescias  lotuliukas.gif  ir pagimde dukryte. Sake, jaute, kad tai mano ir jo vaikas, tokiais plaukais kaip mano smile.gif
Ka galetu reiksti toks vyro sapnas?


Gal darbe kokį projektą ar kažką panašaus daro?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 26, 16:42)
Gal darbe kokį projektą ar kažką panašaus daro?


hmmm gal galima butu ir projektais vadinti...na bet siuo metu nedaro nieko ipatingesnio nei visada..
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 04 26, 14:53)
Ar neišgyveni šiuo metu stresinės situacijos?


Šiuo metu yra labai intensyvus darbo režimas, tačiau jis tęsiasi jau ilgai, tad negalėčiau pasakyti, kad tai stresinė situacija. Tuo labiau sapnas buvo labai ryškus ir dar dabar jį visą puikiai atsimenu.
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2011 04 26, 17:06)
hmmm gal galima butu ir projektais vadinti...na bet siuo metu nedaro nieko ipatingesnio nei visada..


g.gif atsiminiau, si savaitgali dalyvaus MB vienam kastinge..gal tai kaip susije...
Atsakyti