Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

prieš abu savo nėštumus sapnavau vaikus. pirmą kartą tai apie taip ir neatėjusį vaikelį į mūsų giminę, o antrą kartą, kasd pati pagimdžiau. dar sapne prisimenu pagalvojau, net nesilaukiau, o va pagimdžiau. po dviejų dienų sužinojau, kad nestuke.gif . bet nenorėčiau susapnuoti bloga pranašaujantį sapną schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgele: 30 sausio 2006 - 09:04
Aš taip pat esu susapnavus tokį sapną. Tai buvo kaime. Sapnavau, kad susitikau su kaimynu (tokiu saneliu apie 80m). Aš kaip visada pasisveikinau, o jis man atsakė,kad nesisveikinčiau, nes jo jau nebėra jis išvykęs.
Kai ryte atsikėlus papasakojau močiutei, ji nuėjo pas kaimynus ir papasakojus to senelio dukrai sapną, ji labai apsiverkė. Ir pasakė, kad apie 5val ryto mirė senelis.

Štaikoks mano sapnas verysad.gif
Atsakyti
Labai daznai mano sapnai vienaip ar kitaip isipildo. Kai dar mokiausi mokykloje, po kiekvieno egzamino susapnuodavau, kiek is jo gausiu. Daznai susapnuoju senai matyta zmogu ir dar ta pacia diena ji sutinku. Karta susapnavau vieno zmogaus mirti. Dar abi su mama pasijuokem, kokius baisius sapnus sapnuoju. Lygiai po savaites sis sapnas issipilde.
Atsakyti
Mano sese pranasingus sapnus vis sapnuoja. Betjie,kaip cia kazkas jau rase, susije su liudnais ir tragiskais ivikiais... Kai pagalvoji, as taip nenoreciau - baimintis del kiekvieno nemalonesnio sapno g.gif
Atsakyti
As pries 7 metus susapnavau savo mirusi seneli verysad.gif tuo metu as draugavau su vienu vaikinu ir viskas ejo link vestuviu. Sapne senelis man pasake, kad ne jis mano likimas, o visai kitas vyras bus su manim. Tame sapne buvo daug detaliu, kuriu nenoriu pasakoti, bet parode man ir mano busima. Po metu as issiskiriu su savo buvusiu ir susipazinau su tuo kuri man rode senelis. Ir visos tos detales, vietoves, viskas viskas issipilde blink.gif smile.gif Mes iki siol kartu ir turim suneli.
p.s. mes susipazinome ta nakti kai jis mire, tik po 8 metu blink.gif
Atsakyti
Sveikos,
As dvi dienas is eiles sapnuoju savo vestuves, na tokios ten ir vestuves - kazkoks kratinys - svarbiausia, kad vaikstau sau viena su balta suknele. Mama sako kad negera reiskia - liga ar kazkas panasaus - tai dabar tokia slogi nuotaika. Gal kas zinot ka is tiesu tai reiskia???????? g.gif
Atsakyti
svarbiausia neisikalk sau i galva ,kad tai liga,o tai is tikruju susirgsi...taip galima ir uzsiprogramuoti.
Atsakyti
Dažnai sapnuoju,kad pasigimdau vaikelį,vieną kart net negriuką,tokį gražų,kaži ką galėtų reikšti?
O prieš operaciją sapnavau savo močiutę amžiną atilsį,ji vis kvietė važiuoti kartu atostogauti,bet aš vis išsisukinėdama atsisakiau...Sapne tiesiog juste jutau jos nenuoširdumą(močiutė buvo labai šviesus žmogus,be galo ją mylėjau),po to močiutė tik šyptelėjo ir sako važiuok viena,tik leisk lagaminus iki stoties padėsiu nunešt...Tai va matyt man dar ne laikas dangun,ar kaip čia suprast? g.gif
Atsakyti
aš prieš tetos nėštumus abu sapnavau kad laukiasi, nors jis dar nebuvo sakius.
paskui buvę yra tokių į domių sapnų, kur gyvenime viskas idealiai atitinka. net baisu būdavo prisimint blink.gif
Atsakyti
aš aną rudenį susapnavau draugę, netrukus sužinojau, kad ji išteka. Neseniai ją vėl sapnavau, tai sužinojau, kad laukiasi bigsmile.gif taip keista, atrodo jei ją susapnusoiu, apie ją ką nors sužinosiu ax.gif
Atsakyti
Sapnavau mažą mergytę, kad ją nešioju, nes ji su sugipsuota kojyte. O mano teta vis prašo ją duot panešiot. Aš nenorom bet duodu. Po dviejų dienų paskambina mama ir lyg tarp kitko pasako, kad ta teta, kurią sapnavau, susilaužė koją.. ax.gif Tikėk netikėk, bet nenorom patiki sapnais.
Ir visada prieš gaudama laišką (popierinį) visada jį susapnuoju ir ryte jau randu pašto dėžutėj.. biggrin.gif Tad iki pašto dėžutės šuoliuoju po tokio sapno biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai irgi susapnuoju artimųjų mirtį ar šiaip kažkokius mūsų šeimai atsitiksiančius įvykius.
Gruodžio mėnesį(čia prieš kelis metus) susapnavau,kad aš vaikštau savo puseserės namo kieme. Tamsu. Žinau,kad atsitiko kažkas baisaus. Nes name yra kunigas. Man per kūną eina šaltis, langai tamsūs,tik virtuvės lange dega šviesa.
Ir iškart pribudau...Ir taip neramu,net visiems papasakojau. O puseserė ateinančią vasarą buvo nunuodyta verysad.gif Ir daugiau tokių sapnų buvo g.gif Kartais nelabai supranti. Bet tik,kad iškart pabundi ir tą sapną labai gerai prisimeni doh.gif Ir toks negeras jausmas lydi...
O taip tai aš sapnuoju kiekvieną naktį,bet,kad atsibundi ir nelabai ką prisimeni rolleyes.gif
Atsakyti