Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(Irony @ 2016 01 29, 22:36)
Merginos, kaip jūs suprantate, kad sapnas buvo ne šiaip sapnas, o pranašingas? Ar tą suvokiate tik post factum?
Aš negaliu sakyt, kad nuolat sapnuoju pranašingus sapnus, tiesą sakant tuėjau jų vos keletą ir jie visi buvo susiję su vienu ir tuo pačiu žmogumi, situacija. Bet pastebėjau tokį dalyką, kad jei sapnas reikšmingas, aš vos jį susapnavus labai staigiai ir keistai nubundu. Nebūna jokio mieguistumo,  tingulio ar pan kaip dažniausiai būna nubudus. Atrodo, kad tiek akys automatiškai pačios plačiai atsimerkia, tiek visas organizmas automatiškai atsibunda ir neatrodo, kad ką tik miegojau.

Panašiai ir yra, teisingai mąstote smile.gif
Papildyta:
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 29, 22:59)
Aš nesuprantu ir nelabai tikiu pranašystėm, nes niekaip moksliškai šito neįmanoma pagrįsti. "Pranašingus" sapnus vadinu tam tikrom susiklosciusiom aplinkybėm, sutapimais.  smile.gif  Artimiausias variantas, kai savo mintimis, baimėmis, lūkesčiais "pritraukiame"  į realybę tai, ką susapnuojame.

o vat jūs rašote nesąmones. Norite pasakyti, kad ir kai gyvūnai nujaučia nelaimę, tai tik sutapimas? Prisišaukė mintimis? Man gaila jūsų, kad jūs taip trumparegiškai mąstote, tai jums gyvenime nepadės, o pakiš koją, jei nesikeisite, pamatysite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 30, 00:11)
Panašiai ir yra, teisingai mąstote smile.gif
Papildyta:

o vat jūs rašote nesąmones. Norite pasakyti, kad ir kai gyvūnai nujaučia nelaimę, tai tik sutapimas? Prisišaukė mintimis? Man gaila jūsų, kad jūs taip trumparegiškai mąstote, tai jums gyvenime nepadės, o pakiš koją, jei nesikeisite, pamatysite ax.gif

lotuliukas.gif ka jus sakot, pakis koja lotuliukas.gif gerai, kad nepakisa tiems, kurie tu pranasingu nesapnuoja ir ju net nesifruoja. ir prie ko cia gyvunai, mes apie zmones kalbam. ar jus ir gyvunu sapnus mokate sifruoti? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 29, 23:26)
lotuliukas.gif  ka jus sakot, pakis koja  lotuliukas.gif  gerai, kad nepakisa tiems, kurie tu pranasingu nesapnuoja ir ju net nesifruoja. ir prie ko cia gyvunai, mes apie zmones kalbam. ar jus ir gyvunu sapnus mokate sifruoti? hihihi.gif

Su kvailokais ir nedaaugusiais tam tikrose srityse - nešneku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 30, 01:17)
Su kvailokais ir nedaaugusiais tam tikrose srityse - nešneku smile.gif

Gelezinis argumentas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 01 29, 22:36)
Merginos, kaip jūs suprantate, kad sapnas buvo ne šiaip sapnas, o pranašingas? Ar tą suvokiate tik post factum?
Aš negaliu sakyt, kad nuolat sapnuoju pranašingus sapnus, tiesą sakant tuėjau jų vos keletą ir jie visi buvo susiję su vienu ir tuo pačiu žmogumi, situacija. Bet pastebėjau tokį dalyką, kad jei sapnas reikšmingas, aš vos jį susapnavus labai staigiai ir keistai nubundu. Nebūna jokio mieguistumo,  tingulio ar pan kaip dažniausiai būna nubudus. Atrodo, kad tiek akys automatiškai pačios plačiai atsimerkia, tiek visas organizmas automatiškai atsibunda ir neatrodo, kad ką tik miegojau.


Klausimas, kodel aiskiname kitiems ar tai pranasingas g.gif
Ar kada tai paciam biggrin.gif

Pranasingas sapnas nera niekaip pritraukiamas jokiomis baimemis 4u.gif Parodomas tarytum ant delno, su visomis detalemis, neuzsleptas jokia simbolika. 99.99 % atitinkamumas, irodymas post factum, irodyti galima pabudus ir papasakojus artimiausiam zmogui, kuris bus to sapno issipildymo liudininku taipogi 4u.gif
Taip kad irodymo budas vis tik yra mirksiukas.gif

QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 29, 22:59)
Aš nesuprantu ir nelabai tikiu pranašystėm, nes niekaip moksliškai šito neįmanoma pagrįsti. "Pranašingus" sapnus vadinu tam tikrom susiklosciusiom aplinkybėm, sutapimais.  smile.gif  Artimiausias variantas, kai savo mintimis, baimėmis, lūkesčiais "pritraukiame"  į realybę tai, ką susapnuojame.


Labai daug cia rasomu sapnu yra zmoniu isgyvenimu atspindys, sapnai labai daug pasako apie sapnuotojus, bet nera pranasystes.
O simbolika, tai yra simboliu pritraukimas ivykiams, pilnai jums pritariu 4u.gif

Cia neraso zmones , kurie sapnuoja pranasiskus sapnus, nes jiems nereikalinga jokia pagalba juos issiaiskinti victory.gif

O irodyti netikinciam paprasciausiai neimanoma , nes jie negaus irodymo, vien todel kad nelemta biggrin.gif Net jei save laikys, Dievu ,Shamanu, ragane ir t.t.t..... Jiems ir teliks tik pritraukineti simbolius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 01 30, 06:14)
Klausimas, kodel aiskiname kitiems ar tai pranasingas  g.gif
Ar kada tai paciam  biggrin.gif

Pranasingas sapnas nera niekaip pritraukiamas jokiomis baimemis  4u.gif  Parodomas tarytum ant  delno, su visomis detalemis, neuzsleptas jokia simbolika. 99.99 % atitinkamumas, irodymas post factum, irodyti galima pabudus ir papasakojus artimiausiam zmogui, kuris bus to sapno issipildymo liudininku taipogi  4u.gif
Taip kad irodymo budas vis tik yra  mirksiukas.gif


nieko nesupratau, ką jūs čia man parašėte biggrin.gif

aš tik paklausiau, ar būna kokių požymių iš karto - sapne, iš karto po sapno, kurie duotų sapnuojančiam suprasti, kad tai nėra eilinis sapnas. Ir pasakiau savo asmeninius pastebėjimus pasitikslinimui.

Aš sapnavau tokį sapną, kur viskas tiesiogiai išsipildė. Na, ne viskas dar, bet visa esmė. Buvau tą sapną rašiusi į paprastų sapnų temą, bet visos jį aiškinote kaip mano pasąmonės išdaigas. O aš ir pati buvau linkusi taip manyti smile.gif Mano ex (vis dar palaikom labai artimus ir ne tik draugiškus santykius) turėjo vesti ir sapnavau, kad kartu su jo šeima laukiau jo ir žmonos grįžtant pi medaus mėnesio. Jie grįžo ir žmona pradingo. Man paklausus, kur, buvo atsakyta, kad ji daugiau su juo nebegyvens. Niekas dėl to nepergyveno ir visi buvo patenkinti, ex mane vis glaudė prie savęs ir bučiavo į skruostą. Čia trumpai. Taip ir buvo, kartu jie buvo kaip sutuoktiniai 10 dienų, grįžus po medaus mėnesio ji grįžo gyventi į tėvų namus. Skiriasi. Ex nori kurti šeimą su manim.

Buvo dar pora analogiško pobūdžio sapnų. Pati niekada netikėjau sapnais, bet kai viskas įvyksta būtent taip ir to tikėtis tikrai neįmanoma, pradėjau tikėti. Dažniausiai, beje, post factum, kai išsipildo, nes po sapno suveikia skeptikė manyje ir manau, kad taip būti tiesiog negali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 01 30, 05:14)
O irodyti netikinciam paprasciausiai neimanoma , nes jie negaus irodymo, vien todel kad nelemta   biggrin.gif  Net jei save laikys, Dievu ,Shamanu, ragane ir t.t.t..... Jiems ir teliks tik pritraukineti simbolius  biggrin.gif

Žinoma, sveiko proto žmogus kliedesiais ir neįrodomais faktais niekada netikės smile.gif Su sapnais viskas išties paprasta ir nesudėtinga, nes jie yra asmeniški rodikliai kiekvienam žmogui. Ir truputėlį pakračius smegeninę ir pasidomėjus, paaiškėja viskas. Tik, žinoma, tą smegeninę reikia turėti, nesirgti psichikos ligomis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Irony @ 2016 01 30, 10:02)
visos jį aiškinote kaip mano pasąmonės išdaigas.

Buvo dar pora analogiško pobūdžio sapnų. Pati niekada netikėjau sapnais, bet kai viskas įvyksta būtent taip ir to tikėtis tikrai neįmanoma, pradėjau tikėti. Dažniausiai, beje, post factum, kai išsipildo, nes po sapno suveikia skeptikė manyje ir manau, kad taip būti tiesiog negali biggrin.gif

O to niekas, kas jūsų nepažįsta ir nebendrauja, nestebi jūsų gyvenimo, minčių ir negali žinoti. Aiškinimai ir yra tik spėjimai. Jūs pati turite save stebėti ir galiausiai išmokti atskirti kada jūs sapnuojate pranašingai, kad įvyks ateityje, o kada tik jūsų mintys, mintelės susipynė.
Svarbiausia, kad tai atskirtumėte sau, savo šeimai. Kad neatskyrėte dėl ex žmonos ir jos gyvenimo, tai kas čia tokio. Ne jūsų gi tai gyvenimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 30 sausio 2016 - 11:32
QUOTE(Monteverte @ 2016 01 30, 12:32)
Žinoma, sveiko proto žmogus kliedesiais ir neįrodomais faktais niekada netikės smile.gif  Su sapnais viskas išties paprasta ir nesudėtinga, nes jie yra asmeniški rodikliai kiekvienam žmogui. Ir truputėlį pakračius smegeninę ir pasidomėjus, paaiškėja viskas. Tik, žinoma, tą smegeninę reikia turėti, nesirgti psichikos ligomis 4u.gif

galgi gana atvirai izeidineti kitus zmones?
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 01 30, 10:02)
nieko nesupratau, ką jūs čia man parašėte biggrin.gif

aš tik paklausiau, ar būna kokių požymių iš karto - sapne, iš karto po sapno, kurie duotų sapnuojančiam suprasti, kad tai nėra eilinis sapnas. Ir pasakiau savo asmeninius pastebėjimus pasitikslinimui.

Aš sapnavau tokį sapną, kur viskas tiesiogiai išsipildė. Na, ne viskas dar, bet visa esmė. Buvau tą sapną rašiusi į paprastų sapnų temą, bet visos jį aiškinote kaip mano pasąmonės išdaigas. O aš ir pati buvau linkusi taip manyti smile.gif

Buvo dar pora analogiško pobūdžio sapnų. Pati niekada netikėjau sapnais, bet kai viskas įvyksta būtent taip ir to tikėtis tikrai neįmanoma, pradėjau tikėti. Dažniausiai, beje, post factum, kai išsipildo, nes po sapno suveikia skeptikė manyje ir manau, kad taip būti tiesiog negali biggrin.gif


Na sita sapna issaiskinote pati ir post factum 4u.gif As rekomenduociau ir toliau stengtis paciai issiaiskinti tuos sapnus, nereikia ju pasakoti forumuose, jie jusu asmeniski 4u.gif

Nes yra kas tikrai labai megsta tyciotis is zmoniu, kaip jau ka tik pastebejote biggrin.gif

As sapnais tikejau , bet niekada ju nesureiksminau, gyvenau ir gyvenu ne pagal sapnus, bet taip kaip noriu gyventi realybeje biggrin.gif Man sapnai tai tik kaip dar viena minciu lavina, lygiai taip pat kaip nemiegant pagalvojame kazka ir pilnai issipildo, taip ir sapnai ( tik miegant) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 01 30, 16:38)
As sapnais tikejau , bet niekada ju nesureiksminau, gyvenau ir gyvenu ne pagal sapnus, bet taip kaip noriu gyventi realybeje  biggrin.gif Man sapnai tai tik kaip dar viena minciu lavina, lygiai taip pat kaip nemiegant pagalvojame kazka ir pilnai issipildo, taip ir sapnai  ( tik miegant)  biggrin.gif

as panasios nuomones.
bet kodel taip smarkiai kitus bandot itikinti, kad sapnai tokie reiksmingi ir gali daryti itaka zmogui paciam ar net kitiems?
Atsakyti
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 31, 14:44)
as panasios nuomones.
bet kodel taip smarkiai kitus bandot itikinti, kad sapnai tokie reiksmingi ir gali daryti itaka zmogui paciam ar net kitiems?



Man asmeniskai sapnai visiskai nera svarbus ax.gif As daugiau kaip tik i juos nesigilinu g.gif Padedu kitiems narplioti, kai klausia, bet visa laika pabreziu, kad sapnai tera tik sapnai biggrin.gif Visada reikia galvoti realiai, logiskai biggrin.gif

O is cia rasanciu matau, kad zmonems jie svarbus g.gif Savotiskai bandau padeti suprasti ir kita sapnu varianta, ne tik viena, apie kuria visur raso, bet siek tiek ir apie ta, apie kuria bijoma kalbeti.
Nors meninkai tapo , rasytojai raso, kompozitoriai kuria dainas apie tai jau senokai biggrin.gif As cia nieko naujo neirodineju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 01 31, 18:58)
Man asmeniskai sapnai visiskai nera svarbus  ax.gif As daugiau kaip tik i juos nesigilinu  g.gif Padedu kitiems narplioti, kai klausia, bet visa laika pabreziu, kad sapnai tera tik sapnai  biggrin.gif Visada reikia galvoti realiai, logiskai  biggrin.gif

O is cia rasanciu matau, kad zmonems jie svarbus  g.gif Savotiskai bandau padeti suprasti ir kita sapnu varianta, ne tik viena, apie kuria visur raso, bet siek tiek ir apie ta, apie kuria bijoma kalbeti.
Nors meninkai tapo , rasytojai raso,  kompozitoriai kuria dainas apie tai jau senokai  biggrin.gif As cia nieko naujo neirodineju  biggrin.gif

manau zmones tiek pat ,kiek ir jus, domisi sapnu ir jo reiksme, kaip kad horoskopa perskaito dienrasty, bet ji po 10 min pamirsta ir juo gyvenime nesivadovauja ( nors as asmeniskai sapnu pasitikeciau labiau nei horoskopu biggrin.gif ).
o koks cia tas kitas sapnu variantas, apie kuri bijoma kalbeti ? ir kodel bijoma?
Atsakyti