Įkraunama...
Įkraunama...

Pranašingi sapnai

QUOTE(Braškytėlė @ 2016 01 25, 19:55)
Šiandien sapnavau sapną.Kad radau savo kieme sužeistą su žaizda besilaukiančia vaikelio moterį ir dar kelis žmones.Supratau,kad pasidarbavo kažkoks nusikaltėlis.Tada nubėgau su žmonėmis į namą moteriai padėjau aptvarsčiau ją.Ir visus paslėpiau(Spintoj ir t.t.)Atsimenu labai skubėjau,nes mačiau,kad nusikaltėlis jau ateina ir pati pasislėpiau tada tas nusikaltėlis(Vyras)Įėjo aš buvau su ginklu ir šoviau į jį ir dar kartą iškviečiau policiją ir greitąją tai moteriai.Jaučiausi kaip didvyrė.Ką tai reiškia?

Čia ne pranašingas sapnas kaipo toks ateičiai, tiesiog atspindintis vidinę būseną: jautrumą, teisingumą, pagalbą, drąsą. Tokie sapnai gali būti įtakoti kasdienybės: spaudos, tv, nuogirdų ir susipinti su asmeninėmis savybėmis. Į telepatiją man nepanašu, telepatija visai kitas dalykas.
Papildyta:
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 26, 08:04)
pries gal pora savaiciu sapnuoju, kad gavau darbo pasiulyma, nuvaziavau i ta imone, kazkoks gan didelis cechas, salia ofisas ju, keli dedes, dave man uzduoti padaryti, lyg ir susitvarkiau (gerai padariau), bet jie pareiske, kad kitaip is manes tikejosi, mane kad esu meniskos sielos zmogus, o padariau uzduoti labai racionaliai, saltai. nors mano specialybe butent tokia ir as pretendavau butent i tokia vieta, kur siu savybiu reikia, ir net cv su gan aiskia informacija pries tai jiems siunciau...
praejo kiek laiko, sulaukiau skambucio butent toki darba siulancios imones, ieskojau internete info apie juos, radau ju biura, labai panasus i matyta sapne... bet atsiliepimai labai nekokie apie juos , tad greiciausiai ne nebandysiu ten darbintis. smile.gif

ok, reikia klausytis savęs ir sapnų. Sapne juk tie dėdės irgi jums nepatiko ar tiksliau jūs jiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 26, 08:04)
pries gal pora savaiciu sapnuoju, kad gavau darbo pasiulyma, nuvaziavau i ta imone, kazkoks gan didelis cechas, salia ofisas ju, keli dedes, dave man uzduoti padaryti, lyg ir susitvarkiau (gerai padariau), bet jie pareiske, kad kitaip is manes tikejosi, mane kad esu meniskos sielos zmogus, o padariau uzduoti labai racionaliai, saltai. nors mano specialybe butent tokia ir as pretendavau butent i tokia vieta, kur siu savybiu reikia, ir net cv su gan aiskia informacija pries tai jiems siunciau...
praejo kiek laiko, sulaukiau skambucio butent toki darba siulancios imones, ieskojau internete info apie juos, radau ju biura, labai panasus i matyta sapne... bet atsiliepimai labai nekokie apie juos , tad greiciausiai ne nebandysiu ten darbintis. smile.gif


Sitas sapnas siek tiek ir pranasiskas, ir siek tiek telepatiskas ( panasu, kad jautete kada jumis kazkas pasidomejo, nes ir jie iesko, ne tik jus biggrin.gif )


Monteverte, telepatijos rusiu irgi yra ivairiu mirksiukas.gif Kaip ir sapnu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Riviera Maya @ 2016 01 26, 14:56)
Monteverte, telepatijos rusiu irgi yra ivairiu  mirksiukas.gif Kaip ir sapnu  4u.gif

Ihm. Ir medikų daug gerų, tik lankytis nepamiršt belieka 4u.gif
Atsakyti
Galima apie tas telepatijos rusis?
Atsakyti
QUOTE(VėjoVaikas @ 2016 01 26, 17:41)
Galima apie tas telepatijos rusis?

As ju nestudijuoju, tik esu nemazai tokiu sapnu ,kaip tavasis, turejusi 2011taisiais biggrin.gif Kai isejau ( pati) is vieno darbo biggrin.gif
Atsakyti
Labai pavargau kasnakt sapnuoti, uzduosiu gal ir paika klausima, kaip nustoti kasnakt sapnuoti? Sapnuoju nuolatos, sapnai buna visokie, daznai nejaukus, nemieli. Buna pranasingu, suvokiu, kad bus nemalonumai, liga, pinigai, apkalbos ir pan. bet tik zinau, kad gresia nemalonumai man ar vaikams, realiai negaliu ju isvengti. Sapnavau kad teciui po operacijos bus stiprus pablogejimas, tuomet isijauti i tai,pergyveni daug anksciau nei tai nutinka. Zinoma,pablogejimas buvo. Pavargau numatyti ir nesugebeti pakeisti, apsisaugoti, tad noreciau nezinoti, nesapnuoti, nesijaudinti. Kaip isjungti sapnus ar sumazinti ju skaiciu?

Palieciant tema suspnavau beveik visus svarbiausius savo gyvenimo ivykius, daug smulkiu rupesciu, nemalonumu darbe ir bendradarbes intrigas, zinoma sapnai nurode kiek ir kokios lyties turesiu vaiku, pranese apie giminaiciu ar draugiu pastojimus ir gimdymus, apie mirtis, apie netiketus pinigus, imones rupescius, konfliktus su vartotojais. Vyras juokais vadina ragana, anksciau buvo smagu suzinoti kas bus, dabar ypac po daugelio nelaimes nuspejanciu sapnu jauciuosi prislegta, net pagaunu save mastant, kad ramiau butu nezinoti arba zinoti tik gerus ivykius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 28 sausio 2016 - 16:33
QUOTE(knielita @ 2016 01 28, 16:23)
Labai pavargau kasnakt sapnuoti, uzduosiu gal ir paika klausima, kaip nustoti kasnakt sapnuoti? Sapnuoju nuolatos, sapnai buna visokie, daznai nejaukus, nemieli. Buna pranasingu, suvokiu, kad bus nemalonumai, liga, pinigai, apkalbos ir pan. bet tik zinau, kad gresia nemalonumai man ar vaikams, realiai negaliu ju isvengti. Sapnavau kad teciui po operacijos bus stiprus pablogejimas, tuomet isijauti i tai,pergyveni daug anksciau nei tai nutinka. Zinoma,pablogejimas buvo. Pavargau numatyti ir nesugebeti pakeisti, apsisaugoti, tad noreciau nezinoti, nesapnuoti, nesijaudinti. Kaip isjungti sapnus ar sumazinti ju skaiciu?

Palieciant tema suspnavau beveik visus svarbiausius savo gyvenimo ivykius, daug smulkiu rupesciu, nemalonumu darbe ir bendradarbes intrigas, zinoma sapnai nurode kiek ir kokios lyties turesiu vaiku, pranese apie giminaiciu ar draugiu pastojimus ir gimdymus, apie mirtis, apie netiketus pinigus, imones rupescius, konfliktus su vartotojais.  Vyras juokais vadina ragana, anksciau buvo smagu suzinoti kas bus, dabar ypac po daugelio nelaimes nuspejanciu sapnu jauciuosi prislegta, net pagaunu save mastant, kad ramiau butu nezinoti arba zinoti tik gerus ivykius.


Aprasete mano situacija biggrin.gif Buvo momentas kai sapnavau visai nepazistamu zmoniu situacijas, o cia jau visai beprasmiska, nes niekuo negali padeti 4u.gif
Man padejo maldos savais zodziais, su Dievu, prasiau, kad nebenoriu matyti, sapnuoti bloga pranasaujanciu dalyku. Pradejau nebeskaityti blogu naujienu laikrasciu puslapiuose, neziureti ziniu, nesidometi nic niekuo kas bloga 4u.gif Budavo sapnuoju, po keliu dienu arba ant rytojaus tai kur nors parodo ar paraso doh.gif

Kartais tenka nepamiegoti norint nesapnuoti, paprasciausiai guli ir taip ilsiesi, bet pamazu sapnu tikrai sumazejo . Jau keleta metu ( kokie 3) pavyksta nesapnuoti net kelias naktis biggrin.gif Jei vel pradedu sapnuoti svetimus zmones, atsuikelusi tiesiog negalvoju, randu kazka grazaus paskaityti ar pagalvoti biggrin.gif
Pabandykite, gal kazkas pravers 4u.gif
Atsakyti
Manau tiktu kokiaveikla protui nuraminti priss miega, gal ir paskaityti kazka grazaus, bet daug mastymo nereikalaujancio.
As pvz megstu sapnuoti, tai man padeda kaip tik mastymo isjudinimas pries pat miega, visaibanaliai netgi paprasciausias sudoku biggrin.gif
Tiesa kalbu apskritai apie sapnus. Ir nors kai kurie is ju buna slogus man tai visai netrukdo issimiegoti. Dar turi itakos ir laikas kada miegate.kiek miegate.
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2016 01 28, 16:23)
Labai pavargau kasnakt sapnuoti, uzduosiu gal ir paika klausima, kaip nustoti kasnakt sapnuoti? Sapnuoju nuolatos, sapnai buna visokie, daznai nejaukus, nemieli. Buna pranasingu, suvokiu, kad bus nemalonumai, liga, pinigai, apkalbos ir pan. bet tik zinau, kad gresia nemalonumai man ar vaikams, realiai negaliu ju isvengti. Sapnavau kad teciui po operacijos bus stiprus pablogejimas, tuomet isijauti i tai,pergyveni daug anksciau nei tai nutinka. Zinoma,pablogejimas buvo. Pavargau numatyti ir nesugebeti pakeisti, apsisaugoti, tad noreciau nezinoti, nesapnuoti, nesijaudinti. Kaip isjungti sapnus ar sumazinti ju skaiciu?

Palieciant tema suspnavau beveik visus svarbiausius savo gyvenimo ivykius, daug smulkiu rupesciu, nemalonumu darbe ir bendradarbes intrigas, zinoma sapnai nurode kiek ir kokios lyties turesiu vaiku, pranese apie giminaiciu ar draugiu pastojimus ir gimdymus, apie mirtis, apie netiketus pinigus, imones rupescius, konfliktus su vartotojais.  Vyras juokais vadina ragana, anksciau buvo smagu suzinoti kas bus, dabar ypac po daugelio nelaimes nuspejanciu sapnu jauciuosi prislegta, net pagaunu save mastant, kad ramiau butu nezinoti arba zinoti tik gerus ivykius.

Raminamieji papildai, meditacija, joga, spec. kvėpavimas ir... susitaikymas su gyvenimu. Visi turi bėdų, ne jūs viena kokia tai išskirtinė. Pas visus kas nors miršta, būna apgautas, išduotas, sužlugdytas, sužeistas ar pan.
Ne sapnai jus kamuoja, o gyvenimas. Gyvenimas atsispindi jūsų sapnuose. Jei keisite požiūrį į patį gyvenimą, tai ir sapnai keisis.
Svarbiausia neklausykite sergančių žmonių, kuriems patiems blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, atsakusioms. Bandau nusiraminti pries miega, isties 3 men. buvo kupini itampos, nuovargio ir nerimo, tai dar labiau sustiprino sapnus. Pabandysiu pasinaudoti jusu patarimais, aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kaip jūs suprantate, kad sapnas buvo ne šiaip sapnas, o pranašingas? Ar tą suvokiate tik post factum?
Aš negaliu sakyt, kad nuolat sapnuoju pranašingus sapnus, tiesą sakant tuėjau jų vos keletą ir jie visi buvo susiję su vienu ir tuo pačiu žmogumi, situacija. Bet pastebėjau tokį dalyką, kad jei sapnas reikšmingas, aš vos jį susapnavus labai staigiai ir keistai nubundu. Nebūna jokio mieguistumo, tingulio ar pan kaip dažniausiai būna nubudus. Atrodo, kad tiek akys automatiškai pačios plačiai atsimerkia, tiek visas organizmas automatiškai atsibunda ir neatrodo, kad ką tik miegojau.
Atsakyti
Aš nesuprantu ir nelabai tikiu pranašystėm, nes niekaip moksliškai šito neįmanoma pagrįsti. "Pranašingus" sapnus vadinu tam tikrom susiklosciusiom aplinkybėm, sutapimais. smile.gif Artimiausias variantas, kai savo mintimis, baimėmis, lūkesčiais "pritraukiame" į realybę tai, ką susapnuojame.
Atsakyti