Įkraunama...
Įkraunama...

Pažinčių portalai ir rimta draugystė

nu protingi zmones irgi buna pervarge ar alaus isgere biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 06 26, 16:00)
taigi zaidimus zaidzia. draugas.lt pilna zaidimu pvz




drinks_cheers.gif butent ten ir esu prisiregistravus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 26, 15:13)
drinks_cheers.gif  butent ten ir esu prisiregistravus  smile.gif



ir ten yra galimybe niekam nesirodyti kiek zinau.
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 06 26, 16:22)
ir ten yra galimybe niekam nesirodyti kiek zinau.




Taip ,yra . Ir as pasinaudojau ta galimybe smile.gif
Atsakyti
nežinau, jei būčiau psiregistravus kokiam pažinčių portale vis tiek nuotraukas žiūrėčiau, nesvarbu, kad nieko neieškau.

QUOTE(NakedA @ 2012 06 26, 16:02)

As pries uzsiregistruojant atsiklausiau MB ,ar jam tai nesukels itarimu jei uzsiregistruosiu

nebūčiau klausus schmoll.gif neiaškintų, kur galiu registruotis, kur ne. Jei nepasitiki, tada kokie santykiai
Atsakyti
Na man ti nesuprantama tie pazinciu portalai,nesuderinama su zodziu-seima,pora,meile. NE ne ne smile.gif
Mano zmogus jeigu taip darytu ir nepasikeistu po pokalbio su manimi nebebutu mano zmogus.Nori fantazuot,tai tegul ir fantazuoja nerealei,o ne rasant realius laiskus ir kalbantis su realiu zmogum,manau tokie bendravimai anksciau ar veliau pastumeja i neistikimybe
Atsakyti
QUOTE(Gausteja @ 2012 06 26, 19:07)
<...>,manau tokie bendravimai anksciau ar veliau pastumeja i neistikimybe

nesąmonė. Neištikimais būt pasirenkam mes patys. Ir nesvarbu turėsi anketą ar ne, bet jei norėsi rasi kitur su kuo neištikimaut
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 06 26, 19:02)
nežinau, jei būčiau psiregistravus kokiam pažinčių portale vis tiek nuotraukas žiūrėčiau, nesvarbu, kad nieko neieškau.
nebūčiau klausus  schmoll.gif neiaškintų, kur galiu registruotis, kur ne. Jei nepasitiki, tada kokie santykiai



Aj ,man tos nuotraukos neidomios ,kai nereik tongue.gif
O as atsiklausiau ,kad paskui nekiltu nesusipratimu smile.gif Pasitikejimas tai yra ,tiesiog maniskis pavydus ,o man pavydo scenu del nieku nereik ,tad uzbegu tam uz akiu is anksto mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2012 06 26, 19:10)
nesąmonė. Neištikimais būt pasirenkam mes patys. Ir nesvarbu turėsi anketą ar ne, bet jei norėsi rasi kitur su kuo neištikimaut



drinks_cheers.gif as tos pacios nuomones ,kad jeigu nores tai ir bus neistikimas . Anketa ne prie ko. Nebent ten rsinejasi su panom ,nu tada jau kita kalba gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 26, 19:26)
Aj ,man tos nuotraukos neidomios ,kai nereik  tongue.gif
O as atsiklausiau ,kad paskui nekiltu nesusipratimu  smile.gif  Pasitikejimas tai yra ,tiesiog maniskis pavydus ,o man pavydo scenu del nieku nereik ,tad uzbegu tam uz akiu is anksto  mirksiukas.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif  as tos pacios nuomones ,kad jeigu nores tai ir bus neistikimas . Anketa ne prie ko. Nebent ten rsinejasi su panom ,nu tada jau kita kalba  gun_bandana.gif

butent apie ka ir kalbu ,ne visi registruojasi kad zaidimus zaist,o kiti taam kad naudotis tikraja pazinciu portalu paskirtmi.
be to jei isidejes/usi foto,ir jas mato kiti,kurioms vyras/moteris tarkim susidomi raso intriguojancius laiskus,na mano nuomone vistiek ta pati,man neistikimybes apibrezimas apima daug,nuo susirasinejimo iki lovos reikalu
Atsakyti
QUOTE(Gausteja @ 2012 06 26, 20:41)
butent apie ka ir kalbu ,ne visi registruojasi kad zaidimus zaist,o kiti taam kad naudotis tikraja pazinciu portalu paskirtmi.
be to jei isidejes/usi foto,ir jas mato kiti,kurioms vyras/moteris tarkim susidomi raso intriguojancius laiskus,na mano nuomone vistiek ta pati,man neistikimybes apibrezimas apima daug,nuo susirasinejimo iki lovos reikalu



Tai kas be ko irnesakyk.gif ,aisku jei nuotraukas dedi ,susirasineji ,tada jau viskas , vienas zingsnis iki slaptu pasimatymu doh.gif Netoleruociau to ,jei mano mb sitaip darytu doh.gif
O as tai jokiu foto ten nesidejau ,ir info apie save neviesinau . Grynai kad pazaisti savo megiama zaidima registravaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl kažkokių žaidimų, tai tikrai neklausčiau, ar galiu prisiregistruoti. Nesąmonė būtų biggrin.gif O ir kaip sužinotų? Pamatytų, kaip žaidi? Nu tai va, žaidžiu ir ką?
O jeigu jau pradeda su kitom susirašinėti, tai reik ne pulti uždrausti, o pagalvoti, kodėl?
Atsakyti
QUOTE(saule#15 @ 2012 06 28, 18:16)
Dėl kažkokių žaidimų, tai tikrai neklausčiau, ar galiu prisiregistruoti. Nesąmonė būtų  biggrin.gif O ir kaip sužinotų? Pamatytų, kaip žaidi? Nu tai va, žaidžiu ir ką?
O jeigu jau pradeda su kitom susirašinėti, tai reik ne pulti uždrausti, o pagalvoti, kodėl?



Tu nezinai kaip uzknisa pavydas "is lempos" irnesakyk.gif Megstu ramu gyvenima ,tad lai zino ,ramiau naktim miegos biggrin.gif
Atsakyti