Įkraunama...
Įkraunama...

Pažinčių portalai ir rimta draugystė

QUOTE(Sahrazad @ 2012 05 31, 08:36)
Aš taip pat laikausi nuomonės- jei rimtai žiūri į santykius, išsiimi visas anketas, ar bent jau pamiršti apie jų egzistavimą. Kas čia per bendravimas "šiaip sau" ar "su draugais". Yra tam feisbukas ar dar koks šlamštas

feisbuku irgi galima susipažint biggrin.gif
Atsakyti
dabar turiu drauga su kuriuo irgi susipazinau per pazinciu portala. savo anketa jis istryne jau po antro ar trecio musu pasimatymo. as saviske gal po menesio ar dvieju. kazkaip, kaip ir daugumai rimti santykiai ir lankymasis pazintyse, man nesiderina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 05 31, 17:55)
feisbuku irgi galima susipažint biggrin.gif

Tai žinoma, kad galima smile.gif Bet tupėjimas pažinčių portaluose gana tendencingas laiko leidimas. Turiu keletą anketų tuose portaluose, tai kaip ten "su draugais" bendrauti? nėra patogu, ir ne tokia puslapio sistema, kaip kad tarkim tam pačiam feisbuke. Šiaip žinau porą, kurie būtent per feisbuką ir susiėjo smile.gif
Atsakyti
jeigu su sugyventi viskas ok tai kam su kita peckiotis??? g.gif
Atsakyti
Idomi situacija idomi doh.gif
Atsakyti
Maniskis buvo uzsiregistraves, bet as ji pagavau. Paklausus kam? atsakymas labai paprsatas - siap, del idomumo, nera ka darbe veikti kai darbo nera, o be to ten visi draugeliai uzsiregistrave. Pasisnekejom - issiregistravo. Dabar nezinau ar tuo uzsiima, bet manau, kad ne. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Sonia* @ 2009 12 29, 22:14)
Sveikos Mamytes 4u.gif  Butu idomu isgirsti jusu nuomones. Jusu mylimas zmogus, su kurio kuriate ateities planus yra uzseregistraves keliose pazinciu svetainese blink.gif  lankosi ten kiekviena diena. Klausimas: "Kam tau to reikia?". Atsakymas: "Siaip, idomu".



Hm g.gif As pati esu uzsiregistravus vienam portale,bet tik del to ,kad galeciau ten toki zaidima zaist ax.gif Pazintys manes nedomina.
Jei jusu vyrukas i kitas paneles ziurineja,tai gali kilt pagunda parasyt kuriai nors ax.gif o paskui jau zinot kas buna ...
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2012 05 31, 16:55)
feisbuku irgi galima susipažint biggrin.gif



drinks_cheers.gif jei nores susipazint ,tikrai atras tam budu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 26, 14:37)
Hm  g.gif  As pati esu uzsiregistravus vienam portale,bet tik del to......



Vo kaip įdomiai gaunasi? blink.gif blink.gif kai vyras pasako: "..ai šiaip sau, dėl įdomumo.." - tai jau tragedija. tongue.gif

O pati užsiregistravusi ir pabrėži savo poreikį tam: "..bet tik dėl to..", kitoms "įkali vinį" į galvą, jei jau į kitas žiūrinėja - tai ir parašyti gali, o JAU TADA. lotuliukas.gif

Šis "žaidimas" yra "dvipusio eismo juosta" - todėl gali būti, kad tai "žaidimu" ir lieka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Publicum47 @ 2012 06 26, 15:46)
Vo kaip įdomiai gaunasi? blink.gif  blink.gif  kai vyras pasako: "..ai šiaip sau, dėl įdomumo.." - tai jau tragedija. tongue.gif

O pati užsiregistravusi ir pabrėži savo poreikį tam: "..bet tik dėl to..", kitoms "įkali vinį" į galvą, jei jau į kitas žiūrinėja - tai ir parašyti gali, o JAU TADAlotuliukas.gif

Šis "žaidimas" yra "dvipusio eismo juosta" - todėl gali būti, kad tai "žaidimu" ir lieka.    biggrin.gif




Oj ne ,neatspejai biggrin.gif , as i nuotraukas neziurineju ,man jos nerupi . Visai kas kita ,jei sedi ir ziurineji nuotraukas pupyciu puse dienos tongue.gif
O ir mano anketa nerodoma (taip paprasiau) ,tai nieks man ir neraso tongue.gif
Cia jau kaip kas kokiais tikslais ten registruojas.
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 06 26, 14:51)
Oj ne ,neatspejai  biggrin.gif  , as i nuotraukas neziurineju ,man jos nerupi . Visai kas kita ,jei sedi ir ziurineji nuotraukas pupyciu puse dienos  tongue.gif
O ir mano anketa nerodoma (taip paprasiau) ,tai nieks man ir neraso  tongue.gif
Cia jau kaip kas kokiais tikslais ten registruojas.



Tai būtų keista jei tau nuotraukos rūpėtų tongue.gif biggrin.gif čia tik vyrai akimis "myli", o Jūs moteris ausimis, o....bet....tačiau....per PC irgi akimis gaunasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai jei tau niekas nerašo, o tai koks tada tikslas ten "lindėti"??? - matyt nori gauti "perti" nuo vyro. Ar tik ir tu ne būsi iš tų katros nori savo "subiniuką" prie "bizūno" kaišioti. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
taigi zaidimus zaidzia. draugas.lt pilna zaidimu pvz
Atsakyti
Publicum47 ,atrodo esi protingas zmogus ,taciau kartais taip kvailai rasineji smile.gif
As pries uzsiregistruojant atsiklausiau MB ,ar jam tai nesukels itarimu jei uzsiregistruosiu ,mes tai aptarem ir as uzsiregistravau rolleyes.gif Jis beje zino ir slaptazodi (pats dave savo) ,tarp musu nera nieko slapto tongue.gif
Pats nusimanydamas psichologijoje ,turetum suprasti ,kad visokiu zmoniu tipu yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 26 birželio 2012 - 15:04