Įkraunama...
Įkraunama...

Asmeniniai finansai ir namų/šeimos buhalterija

QUOTE(Mil@na @ 2012 08 25, 19:12)
O iš kur parsisiųsti tą failą???????

www.iniciatorius.lt pigiai nusipirkti galima, jie atsiunčia į nurodytą e-mailą, kai apmoki
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2012 08 25, 18:12)
O iš kur parsisiųsti tą failą???????

o is cia galima parsisiusti nemokamai 4u.gif

as parsisiunciau nemokamai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 02 rugsėjo 2012 - 20:05
QUOTE(egliukas28 @ 2012 09 02, 21:04)
o is cia galima parsisiusti nemokamai  4u.gif

as parsisiunciau nemokamai  ax.gif

nesupratau - iš kur galima parsisiųsti nemokamai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sapula @ 2012 09 13, 15:51)
nesupratau - iš kur galima parsisiųsti nemokamai?  g.gif

Spėju, kad pasisiuntė ne tą, kur mokamas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapula @ 2012 09 13, 15:51)
nesupratau - iš kur galima parsisiųsti nemokamai?  g.gif

as siunciausi is cia
http://www.facebook....171798112837665 4u.gif
Atsakyti
Atspėjau - taip ir galvojau, kad buvo parsiųstas šitas failas. Tas mokamas yra kitos "firmos" smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

musu seima naudojasi www.kurdingopinigai.lt jau 4 metus. Nuostabus puslapis. Taip pat siulau apsilankyti puslapyje www.finansumenas.lt Cia galima rasti daug naudingos informacijos tvarkant seimos pinigelius. smile.gif
Atsakyti
aš bent tris programas išbandžius biggrin.gif deja, sutaupyti tai nepadėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tig®iuke @ 2012 10 30, 14:28)
aš bent tris programas išbandžius  biggrin.gif  deja, sutaupyti tai nepadėjo  doh.gif



Programos yra tik pagalbine priemone taupymo kelyje. Taupyti padeda uzsibrezti tikslai. Turint tiksla pasidaro daug lengviau taupyti. Susidelioji prioritetus ir apsisarvuoji kantrybe ir sekme garantuota. Apie asmeniniu finansu valdyma prirasyta begale knygu, siu knygu santraukas galima rasti www.finansumenas.lt
Manau svarbu rasti sau priimtiniausia taupymo buda, kuris neerzintu. smile.gif
Atsakyti
Paskutinis postas man panašus į reklamą. Bet turiu sutikti, kad konkretus tikslas labai motyvuoja. Pvz., taupant būstui žymiai lengviau taupyti nusižiūrėjus konkretų butą (jo po n metų greičiausiai neliks, bus seniai nupirktas, bet kol parduodamas motyvuoja vis tiek).
Atsakyti
Aš kiek parsisiunčiu tų programų, visos man jos kažkokios ... per sudėtingos arba dar kas nors netinka doh.gif
Va parsisiunčiau tą namų buchalteriją iš facebook, nu nesuprantu... išlaidų palyginime maistui rodo 0... nors sveikatai ir vaikams rodo... o kur maisto išlaidos jau rodo kuriai grupei kiek išleista... prie bendrų išlaidų % vėl tik sveikata ir vaikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2012 01 11, 13:39)
Iš viršaus užsižymite stulpelius kurių norite, kad nesimatytų, paspaudžiate dešinį klavišą ir paspaudžiate žodį Hide  mirksiukas.gif

O kaip padaryti kad vėl matytųsi?

Ir dar gal kas žinot kodėl poilsis ir pramogos man 9 -toje eilutėje rodo #REF! ir vietoje kitų visai tuščia?
Atsakyti