Įkraunama...
Įkraunama...

Asmeniniai finansai ir namų/šeimos buhalterija

QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 05, 23:53)
o man noretusi susirasyti tai ka pirkau, nes dazniausiai perku kasdien ir paskui paciai idomu kokiu produktu ir kiek reikejo menesiui  rolleyes.gif
vat to truksta toje lentelej  unsure.gif

Tai rašyk. Aš tai rašau kiekvieną dieną, gali vardinti smulkiai jei nori, ten nieko sudėtingo schmoll.gif Tu pasedėk kokią dienelę, panagrinėk gerai ir viskas bus aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Musu seimynele irgi nusprende pataupyti, tad ir as atsisiunciau exelini pirma varianto faila, bet nezinau kaip pradeti dirbti proso paswordu sad.gif

bukit geros padekit man smile.gif Didelis dekui
Atsakyti
QUOTE(Ingrida45 @ 2010 01 06, 18:19)
Sveikos merginos,

Musu seimynele irgi nusprende pataupyti, tad ir as atsisiunciau exelini pirma varianto faila, bet nezinau kaip pradeti dirbti proso paswordu sad.gif

bukit geros padekit man smile.gif Didelis dekui

Į 1 lapą (Bendras) nieko rašyt nereikia, rašykit į Detalus 01 ir t. t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 01 06, 00:06)
Tai rašyk. Aš tai rašau kiekvieną dieną, gali vardinti smulkiai jei nori, ten nieko sudėtingo  schmoll.gif Tu pasedėk kokią dienelę, panagrinėk gerai ir viskas bus aišku mirksiukas.gif

matai man noretusi surasyti tos dienos pirkinius, kiek uz kiekviena moketa ir sakykim meesio gale butu tokia kaip suvestine kur galima butu matyti kiek isleista uz kiekviena preke ir kiek tos prekes pirkta
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 06, 21:19)
matai man noretusi surasyti tos dienos pirkinius, kiek uz kiekviena moketa ir sakykim meesio gale butu tokia kaip suvestine kur galima butu matyti kiek isleista uz kiekviena preke ir kiek tos prekes pirkta

Mes turbūt nesusikalbam. Aš taip ir pasidariau. Pirmiausia sutvarkiau "rūšys": surašiau kokios pajamos (alga, avansas...), paskui išlaidos (maistas, buit. prekės, mokesč....), po to kiekvieną dieną pildau "išlaidos ir pajamos": ten įrašai datą, atsiverti savo punktą, kurį nurodei "rušyse" (alga 1000 Lt., maistas 20 Lt.) ir užpildai. Paskui atsidarai "statistika" ir matai: maisto išleista tiek ir tiek ir nurodyta ką pirkai kokiomis dienomis, išlaidos - tiek ir tiek..... Jei "rūšys" pasiskirstei smulkiai tai ir "statistikoj" matai viską smulkiai.
Arba aš ne taip tave suprantu arba aš nemoku paaiškinti.
Atsakyti
O jei smulkias rūšis susimėtai į grupes, tuomet iš vis gali žiūrėt statistiką belenkokiais rinkiniais. Mano_Pramogos_Sausį = Alus+baronkos+kaliošai biggrin.gif

Aš supratau, kad murzilkaa nori iki smulkmenų susivest kiekvieną pirkinį su kiekiais į pirkinių sąrašą ir jį paskui kaip nors gudriai į bendrą išlaidų sąrašą permest. BETGI, ar negaila jums gyvenimo tokiems niekams? Na kas iš to, kad žinosi, jog sausį pirkai 3 pakeliais varškės daugiau nei gruodį?
Atsakyti
QUOTE(Poli1 @ 2010 01 06, 22:27)
Mes turbūt nesusikalbam. Aš taip ir pasidariau. Pirmiausia sutvarkiau "rūšys": surašiau kokios pajamos (alga, avansas...), paskui išlaidos (maistas, buit. prekės, mokesč....), po to kiekvieną dieną pildau "išlaidos ir pajamos": ten įrašai datą, atsiverti savo punktą, kurį nurodei "rušyse" (alga 1000 Lt., maistas 20 Lt.) ir užpildai. Paskui atsidarai "statistika" ir matai: maisto išleista tiek ir tiek ir nurodyta ką pirkai kokiomis dienomis, išlaidos - tiek ir tiek..... Jei "rūšys" pasiskirstei smulkiai tai ir "statistikoj" matai viską smulkiai.
Arba aš ne taip tave suprantu arba aš nemoku paaiškinti.

viska tu gerai supratai mirksiukas.gif
tiesiog as nelabai moku aiskint blush2.gif
supranti as maniau kad pirkiniu sarasuose galima toki smulku sarasiuka pasidaryt, bet pasirodo ten ne tai unsure.gif gal reiketu isbandyt varianta su rusimis g.gif
taip ir sudaryti"duona", "pienas" ir t.t. g.gif
na bet si menesi paliksiu taip kaip yra rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuzka @ 2010 01 06, 23:19)
O jei smulkias rūšis susimėtai į grupes, tuomet iš vis gali žiūrėt statistiką belenkokiais rinkiniais. Mano_Pramogos_Sausį = Alus+baronkos+kaliošai biggrin.gif

Aš supratau, kad murzilkaa nori iki smulkmenų susivest kiekvieną pirkinį su kiekiais į pirkinių sąrašą ir jį paskui kaip nors gudriai į bendrą išlaidų sąrašą permest. BETGI, ar negaila jums gyvenimo tokiems niekams? Na kas iš to, kad žinosi, jog sausį pirkai 3 pakeliais varškės daugiau nei gruodį?

su baronkom ir kaliosais cia geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
nu vat matot mergaites noriu smulkaus sarasiuko nes turim temuke kur renkasi visos taupancios. todel sudarinejam smulku pirkiniu sarasa ir meniu. tikslas-per savaite isleisti ne daugiau 200lt maistui.anksciau viska rasydavau ranka i sasiuvini o dabar atradau jusu temuke ir sugalvojau kad gal taip lengviau bus, todel ir man truksta tokios lenteles mirksiukas.gif
sarasiukais dalinames su kitomis todel labai svarbu zinoti ar tos varskes daugiau ar maziau perku mirksiukas.gif gal as ja perku ir "sutaupau" saldytuve vietoj to kad kazka nebrangaus bet maistingo pagaminciau rolleyes.gif
na zodziu mazdaug turbut supratot kam man tas smulkus sarasiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzilkaa: 06 sausio 2010 - 23:07
Em, betgitačiau negi jūs varškę perkat pagal tai kiek jo suvalgo kaimynai? blink.gif
Neva neduokdie daugiau surysim šį mėnesį.

Yra dar taip vadinamas vokelių metodas. Pasiimi kokius 5-6 vokus savaitei ir susidėlioji į juos pinigėlius. Ir leidi kai reikia. Bet kai pvz. maisto vokelyje pinigų jau mažai, stabdai kiek gali iki kitos savaitės. Su kitais vokeliais taip pat - nebėra ir neperki. Tokia savidisciplina gaunasi.

KurDingoPinigai.lt kiek mačiau šitą turi prie biudžetų - spalvina kiekvieną išlaidų rūšį kiek išleidai ir ar dar kiek liko šį mėn.
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 01 07, 00:03)
tikslas-per savaite isleisti ne daugiau 200lt maistui.

Tada dar sutvarkyk "biudžetą". Tą ką pasidarei "rūšyse", pvz. maistas, išlaidos, mokesčiai..., tas atsiranda "Biudžete". Tada dar "biudžetą" koreguoja, t.y. prie kiekvieno parašai norimą per mėnesį išleisti sumą. Kaip tavo atveju: maistas - rašai 200 Lt.

O man štai kas nesigavo vakar. Buvo sumokėta už TV ir nutariau tą sumą įrašyti. Atsidariau "komunaliniai", ten įrašiau TV ir sumą ir kai paspaudžiau "perkelti mokesčius į išlaidų sąrašą", man perkėlė tik 0. Kodėl???? Kodėl neperkėlė man įrašytos sumos? Tiesa, kiti komunaliniai langeliai užpildyti nebuvo, nes dar neapmokėta. Kaip jūs darot?
Atsakyti
Man rodos komunaliniai sulūžo, nes man iš vis grąžina klaidą. Tikėkimės greit sutaisys.
Va, perskaičiau, kad grafikus papildė. Smagumėlis.
Atsakyti
QUOTE(aistuzka @ 2010 01 07, 15:50)
Man rodos komunaliniai sulūžo, nes man iš vis grąžina klaidą. Tikėkimės greit sutaisys.
Va, perskaičiau, kad grafikus papildė. Smagumėlis.

Sulūžo mat ! O vėliau gal dar kas nors sulūš? Štai tau ir biudžeto skaičiavimas doh.gif
Kokius grafikus papildė, kur? g.gif
Atsakyti
Poli, žinai pasakymą: "Dovanotam arkliui ...." . Atnaujino statistikos grafikus, dabar po jais rodo lenteles su skaičiais.
Atsakyti