Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

As irgi apie tai skaiciau, kad apie 600 moki, jei issikvieti gydytoja ne jo budejimo metu, o jei akusere - apie 300 lt. Tik labai jau mislinga su tuo epiduru, labai daug ir skirtingu pasisakymu, gal gali kuri mamyte neseniai gimdziusi pasidalinti patirtimi? Kokia mokejimo tvarka?
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2010 01 05, 20:11)
As irgi apie tai skaiciau, kad apie 600 moki, jei issikvieti gydytoja ne jo budejimo metu, o jei akusere - apie 300 lt. Tik labai jau mislinga su tuo epiduru, labai daug ir skirtingu pasisakymu, gal gali kuri mamyte neseniai gimdziusi pasidalinti patirtimi? Kokia mokejimo tvarka?

jei reikia epiduro, gydytojas ji skiria, jeibuna diena nueina vyras ir nuperka ji vaistineje, pasako kiek ir ko ten pirkti reikia, jei anktis, kita diena atperkat ligoninei;) pvz as norejau su epiduru, atvaziavau i ligonine, pas savo gydytoja, saku noresiu epdiuro, tai anesteziologas iskarto surase vyrui ka ir kiek nupirkti, jis nupirko, prireikus epidurui gydytojas ta maisiuka nupirkta pasieme ir padae epidura man..viskas kainavo rinkinys apie 40-50 lt 4u.gif
Atsakyti
Kai emiau su antru epidura ,iskviete gydytoja anesteziologa ir bac padare,labai tvarkinagi ir be jokiu ant rytojaus skausmu galvos,o ryte idejau vokeli jam y kisene,nes atejo aplankyt po visko ir paklaust ar viskas gerai .Iki tol nezinojo ar duosiu.Cia II ligoninej smile.gif PIRKT MAN NEREIKEJO schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 05 sausio 2010 - 21:35
QUOTE(Skorpe @ 2010 01 03, 22:22)
o cia 5 ar 6 (nebeatsimenu jau as) gimdyklos kelios foto 4u.gif

Tikrai ne 5, nes aš buvau įkėlus 5 nuotraukų anoj lyg temoj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausra1976 @ 2010 01 05, 21:34)
Kai emiau su antru epidura ,iskviete gydytoja anesteziologa ir bac padare,labai tvarkinagi ir be jokiu ant rytojaus skausmu galvos,o ryte idejau vokeli jam y kisene,nes atejo aplankyt po visko ir paklaust ar viskas gerai .Iki tol nezinojo ar duosiu.Cia II ligoninej smile.gif PIRKT MAN NEREIKEJO  schmoll.gif

as su pirmu kai epidura emiau irgi nieko pirkti nereikejo, o dabar jau reikia. krize gi ax.gif
Atsakyti
na, jei pirkti epiduro rinkini uz 40-50 litu vaistinej, tai cia visai nedaug, anksciau buvau skaicius sioj temoj, kad uz epidurini nuskausminima (jei ne gydytojas skiria, o pati pageidauji) reikia moketis i kasa ar tai virs 300 lt., bet cia pasisakymu visokiu sklande, todel labai idomus ir vertingi neseniai gimdziusiu mamyciu su epiduru pasisakymai.
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2010 01 06, 11:13)
na, jei pirkti epiduro rinkini uz 40-50 litu vaistinej, tai cia visai nedaug, anksciau buvau skaicius sioj temoj, kad uz epidurini nuskausminima (jei ne gydytojas skiria, o pati pageidauji) reikia moketis i kasa ar tai virs 300 lt., bet cia pasisakymu visokiu sklande, todel labai idomus ir vertingi neseniai gimdziusiu mamyciu su epiduru pasisakymai.

i kisene lita kita gydytojui idekite, nereiks i kasa, surasys del ko skiria ji ir taip mirksiukas.gif
Atsakyti
na as gimdziau pries metus.tai kai paklausiau apie epidura,tai sake 340lt i kasa.bet idejus 200lt daktarei i kisene,tai ir anesteziologe iskart atsirado,tik kad jau man nebedare,velu buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakykit, o ka reikia veztis be savo daiktu ir hig. priemoniu? Esu girdejus, kad ir peiliukus apskutimui vezasi blush2.gif Ar cia senais laikais taip buvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tyra @ 2010 01 06, 12:23)
Sakykit, o ka reikia veztis be savo daiktu ir hig. priemoniu? Esu girdejus, kad ir peiliukus apskutimui vezasi blush2.gif  Ar cia senais laikais taip buvo ax.gif

o tai kam ten veztis, nenorite namuose susitvarkyti is anskto visa si reikala?
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2010 01 05, 23:34)
as su pirmu kai epidura emiau irgi nieko pirkti nereikejo, o dabar jau reikia. krize gi ax.gif

Nu gal kas per metus ir pasikeite g.gif

O kas liecia apskutimus,su antru niekas nelindo prie manes schmoll.gif ,su pirma (8 atgal) tai skuto ir klizma ir t.t. o dabar kai vaziavau niekas nieko nedare,o susitvarkius buvau namie,tik klizmos nedariau,nes gimdziau su epiduru ,o ten stumimas visai kitas neapsikakoji niekaip,ne is jegos kaip iprasta o tik kvepavimu-lekavimu.
Atsakyti
na man ir tas epiduras labai jau rupi, kaip ten su juo jai nesusitarus su gydytoju vaziuoji gimdyti, paprasai ir padaro kokia oficiali kaina idomu,..
mazylyje viskas aisku 250 o antroje negi brangiau nesamone kazkokia,...
Atsakyti