Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(saulele xs @ 2010 01 06, 16:48)
na man ir tas epiduras labai jau rupi, kaip ten su juo jai nesusitarus su gydytoju vaziuoji gimdyti, paprasai ir padaro kokia oficiali kaina idomu,..
mazylyje viskas aisku 250 o antroje negi brangiau nesamone kazkokia,...



as patarciau jei vaziuosit gimdyt nesitarus,pries tai nuvaziuot apsidairyt.as buvau 7-am nestumo men.tiesiog paprasiau kad viska aprodytu.aprode laisvas buvuses gimdyklas,pora palatu,tualetus,dusus.parode per kurias duris uzeiti,kai jau gimdyt atvaziuosiu ir t.t.o kai jau atvaziavau nesitarus gimdyt,viskas buvo daug aiskiau,kur eit,ka daryt.kadangi tuo metu mes gimdem 2 tik ar 3,idejus truputi lituku i kisene galejau ir gimdyklos norimos paprasyt mirksiukas.gif .dar paklause,ar su dusu geriau ar su vonia blush2.gif
o jei planuoji gimdyt su epiduriniu,ir del jo iskart paklaus galesi.arba tiesiog nusipirk,ir veskis vaziuodama gimdyt.nereik paskui galvos sukt mirksiukas.gif
Atsakyti
na, cia su tuo epiduru slidus reikalas sitoj ligoninej smile.gif Paklaust tai paklausi del to epiduro, bet neaisku, pas ka gimdysi ir kokios politikos tas daktaras laikysis. As pvz vaziuosiu nesitarus tikrai, bet linkus po to atsilyginti, jei aisku bus uz ka, o jau tas pinigu i kisene kaisiojimas gimdymo metu tai man regis na toks zeminantis ir gydytoja, ir save. Na, gal vis delto atsiras dar mamyciu, kurios neseniai su tuo epiduru susidure.
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2010 01 06, 18:28)
na, cia su tuo epiduru slidus reikalas sitoj ligoninej smile.gif Paklaust tai paklausi del to epiduro, bet neaisku, pas ka gimdysi ir kokios politikos tas daktaras laikysis.  As pvz vaziuosiu nesitarus tikrai, bet linkus po to  atsilyginti, jei aisku bus uz ka, o jau tas pinigu i kisene kaisiojimas gimdymo metu tai man regis na toks zeminantis  ir gydytoja, ir save. Na, gal vis delto atsiras dar mamyciu, kurios neseniai su tuo epiduru susidure.



o tai jai as nriu to nuskausminimo, tai gali ir nedaryti blink.gif
ar teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2010 01 06, 19:28)
o tai jai as nriu to nuskausminimo, tai gali ir nedaryti  blink.gif
ar teisingai supratau?

Susimokėsi pinigėlius ir tikrai padarys 4u.gif
Atsakyti
gal ir nera smagu tuos pinigelius kaisiot,ir as su ta nuostata vaziavau,kad atsilyginsiu po gimdymo.bet apsigalvojau,kai atvaziavus buvau nuvesta i sena gimdykla,o daktare dingo is akiu blush2.gif .kai mb ja surado,idejo truputi i kisene,tai viskas pasikeite.ir akusere tada pasirode,ir anesteziologe,ir i kita gimdykla(kurios paprasiau)palydejo.o pas mane jau 8 cm buvo biggrin.gif blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(saulele xs @ 2010 01 06, 19:28)
o tai jai as nriu to nuskausminimo, tai gali ir nedaryti  blink.gif
ar teisingai supratau?



jei noresi,padarys.tik skirtumas ar kainuos.man pasake taip:jei gyditoja mano,kad jis tau butinas,tai padaro nemokamai.jei ne-340 i kasa.jei veziesi savo,sito nezinau.
kadangi as daktarei daviau lituku,ji nusprende,kad man ji reik nemokamai padaryt blush2.gif .bet nebedare,nes jau 8cm buvo,sake vistiek nebepagelbes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita_V @ 2010 01 06, 19:51)
Susimokėsi pinigėlius ir tikrai padarys  4u.gif


tai, kad neaisku kiek oficialiai tas epiduras kainuoja? gal kartais zinote?
kazkokia mistika, net nesinori jau i ta antra vaziuot gimdyt,kazkoks bardakas, skambinausi tai mykia mykia nieko dorai nepaaiskina, po to ieskot nubego, ale kas geriau zino, blink.gif pralaukiau tikrai daugiau nei 5 min. neapsikenciau padejau rageli,.. doh.gif
Atsakyti
O jūs man pasakykit,koks skirtumas ar gimdykla suremontuota ar ne rolleyes.gif ? Čia tipo mažiau skauda tada,ar kaip laugh.gif Na man kaip giliai dzin tie remontai cool.gif

Dėl epidūro aš iš vis nesuku galvos,kaip bebūtų tikrai jei reiks aš jį gausiu - ar į kasą mokėsiu,ar MB nulėks į vaistinę pirkt, ar už dyką duos. Nu nieks nepaliks tai rolleyes.gif


Svarbiausia nesukt galvos,o nusiteikt geriau gimdymui.Nes kai prasideda per gimdymą panikos kažkokios,tada ir kakleliai neatsidarinėja ir pan. Vežkitės vyrus/mamas/drauges ,kad "eismą" pareguliuotų per gimdymą.Į kišenę kam reik įdėtų. Atsipalaiduokit blem.

O šiaip jei jau taip rūpi epidūras,nusiperkat vaistinėj - kaina apie 50 lt. Nereiks sukt galvos - duos/neduos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiPė @ 2010 01 06, 20:16)
O jūs man pasakykit,koks skirtumas ar gimdykla suremontuota ar ne rolleyes.gif ? Čia tipo mažiau skauda tada,ar kaip laugh.gif  Na man kaip giliai dzin tie remontai cool.gif

Dėl epidūro aš iš vis nesuku galvos,kaip bebūtų tikrai jei reiks aš jį gausiu - ar į kasą mokėsiu,ar MB nulėks į vaistinę pirkt, ar už dyką duos. Nu nieks nepaliks tai rolleyes.gif
Svarbiausia nesukt galvos,o nusiteikt geriau gimdymui.Nes kai prasideda per gimdymą panikos kažkokios,tada ir kakleliai neatsidarinėja ir pan. Vežkitės vyrus/mamas/drauges ,kad "eismą" pareguliuotų per gimdymą.Į kišenę kam reik įdėtų. Atsipalaiduokit blem.

O šiaip jei jau taip rūpi epidūras,nusiperkat vaistinėj - kaina apie 50 lt. Nereiks sukt galvos - duos/neduos tongue.gif


thumbup.gif oi gerai jums, kad jus sugebat taip nusiteikti,...
man taip neiseina, norisi aiskumo, o i kisenes kisti nieko nezadu, uztai algas gauna, o po visko jai bus uz ka tai torto ir kavos geros duosiu, ... smile.gif
kai pirma gimdziau, tai daktares prisimint net nenoriu, jai ne akusere , tai gala gavus buciau, beje epiduro nedare nors ir prasiau, todel si kart bijau dar labiau,...
mastau kur vaziuot i mazyli ar antra lig.? g.gif
Atsakyti
na norejau pasakyt ne apie remonta aisku biggrin.gif dzin ten man kokios plyteles ant sienu lotuliukas.gif as apie tai,kad kur buvau is pradziu senoj gimdykloj tai nebuvo nei vonios nei duso ir gimdymo stalas senas tas blush2.gif .o kur naujoj gimdziau tai lova i gimdymo stala transformuojas blush2.gif nugi patogu labai kai eit niekur nereik ax.gif ir dusas per saremius labai padejo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvuuze: 06 sausio 2010 - 19:30
QUOTE(saulele xs @ 2010 01 06, 20:08)
tai, kad neaisku kiek oficialiai tas epiduras kainuoja? gal kartais zinote?
kazkokia mistika, net nesinori jau i ta antra vaziuot gimdyt,kazkoks bardakas, skambinausi tai mykia mykia nieko dorai nepaaiskina, po to ieskot nubego, ale kas geriau zino,  blink.gif  pralaukiau tikrai daugiau nei 5 min. neapsikenciau padejau rageli,.. doh.gif


Kai gimdžiau birželio mėnesį, tai anestziologas atėjęs pasakė savo kainą (200lt) ir nieko neužsiminė apie kasą, tik jau po to paminėjo, jog oficialiai kainuoja apie 350lt. Tiesa, aš gimdžiau ankstyvą rytą, o kai jau pradėjo dirbti vaistinė, tai vyras turėjo nubėgt ir atpirkt kateterį (apie 40lt lyg tai) kainavo.
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2010 01 06, 11:13)
na, jei pirkti epiduro rinkini uz 40-50 litu vaistinej, tai cia visai nedaug, anksciau buvau skaicius sioj temoj, kad uz epidurini nuskausminima (jei ne gydytojas skiria, o pati pageidauji) reikia moketis i kasa ar tai virs 300 lt., bet cia pasisakymu visokiu sklande, todel labai idomus ir vertingi neseniai gimdziusiu mamyciu su epiduru pasisakymai.

ir is kur jus traukiat tokias kainas? g.gif gimdziau gruodzio 20 diena,atvykau nakti ,iskart gydytojas paklause ar prireiks anestiozologo,neatsisakiau tai is viso man kainavo 50lt ,pats anestiozologas atnese vyrui ceki is vaistines ir viskas ir nereikia ten jokiu 300lt niekam moket doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saulele xs @ 2010 01 06, 19:25)
thumbup.gif oi gerai jums, kad jus sugebat taip nusiteikti,...
man taip neiseina, norisi aiskumo, o i kisenes kisti nieko nezadu, uztai algas gauna, o po visko jai bus uz ka tai torto ir kavos geros duosiu, ... smile.gif
kai pirma gimdziau, tai daktares prisimint net nenoriu, jai ne akusere , tai gala gavus buciau, beje epiduro nedare nors ir prasiau, todel si kart bijau dar labiau,...
mastau kur vaziuot i mazyli ar antra lig.? g.gif

vaziuok i II tikrai nenusivilsi thumbup.gif
Atsakyti
idomu vienos moka kiek pasako gyd kitos nieko nemoka uz epidura o trecios po 300 ploja uz epidura tai kiek reik moket ar visai nereik g.gif
kai gimdziau pries 1.5 niekam nieko nemokejau idomu kaip dabar .. gal cia tos moka kurios nedirba ir nemoka sodrai o tos kurios soc draustos tai uz jas draudimas sumoka ax.gif
Atsakyti