Įkraunama...
Įkraunama...

Mano būsima lieknėjimo istorija

pabandziau isidet liniuote,bet kazkodel bloga pradini svori rodo g.gif mano svoris 65 blush2.gif
Papildyta:
atrodo pavyko istaisyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata N.: 26 sausio 2010 - 07:54
Renata N. - o koks tavo ugis? nes ir taip nedaug sveri mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nesusipratele @ 2010 01 26, 12:39)
Renata N. - o koks tavo ugis? nes ir taip nedaug sveri  mirksiukas.gif

160cm smile.gif bet po paskutinio gimdymo liko 5kg ir dar noretusi kokius 5 numest ax.gif tai butu mergautinis svoris smile.gif
bet ir tu panasaus ugio ir svorio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata N.: 26 sausio 2010 - 14:14
QUOTE(Renata N. @ 2010 01 26, 14:13)
160cm smile.gif bet po paskutinio gimdymo liko 5kg ir dar noretusi kokius 5 numest ax.gif tai butu mergautinis svoris smile.gif
bet ir tu panasaus ugio ir svorio smile.gif

aha, as irgi noreciau dar bent iki 60 kg numest ax.gif
Atsakyti
mergaites, numestu kilogramu niekada nebuna per daug biggrin.gif bent jau man. Kaip sakoma, kart pabandes negali sustot ax.gif
Atsakyti
O as tai bijau rytoj svertis, nes kazkodel atrodo, kad nei gramas nenukrito verysad.gif , nors ir valgau paskutini karta 16 val. po to i darba iseinu ir net nebenoriu, tik arbatos atsigeriu dar ir sportuoju kasdien (net tiek , kiek cia kazkas rase 2-3 val. smile.gif ), bet vistiek , kad ir po pusvalandi, kai seniau visiskai nesportavau.Bijau, kad pamacius, kad nenumeciau, mano ryztas isgaruos per minute.
Atsakyti
QUOTE(veba @ 2010 01 28, 11:38)
O as tai bijau rytoj svertis, nes kazkodel atrodo, kad nei gramas nenukrito  verysad.gif , nors ir valgau paskutini karta 16 val. po to i darba iseinu ir net nebenoriu, tik arbatos atsigeriu dar ir sportuoju kasdien (net tiek , kiek cia kazkas rase 2-3 val. smile.gif  ), bet vistiek , kad ir po pusvalandi, kai seniau visiskai nesportavau.Bijau, kad pamacius, kad nenumeciau, mano ryztas isgaruos per minute.

tai tu nepergyvenk, jei ir nenukris, nes gali buti kad is lasinuku darosi raumenukai nuo sporto, o jie gi sunkesni yra, svarbu kad pati matai kaip daileja kunas mirksiukas.gif tik nepasiduok blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano būsima lieknėjimo istorija bus pradėta pavasarį, nes dabar reik pradėt taupyt litukus balionui į skrandį...Čia ne pokštas... thumbup.gif
Atsakyti
as tai siandien nusidejau blush2.gif cipsu prisivalgiau blush2.gif bet uztat i kelnes tilpau,kur nesiojau pries gimdyma ax.gif tik lasiaku pilvas kabo blush2.gif vis sioka tikia paguoda smile.gif o svoris paskutiniu metu nekrenta,kazkaip sustojo vietoj ax.gif
Atsakyti
na va... pagaliau penktadienis. reikia prisiduot ax.gif siek tiek numeciau, o tai dar didesnis stimulas lekt i sporto kluba ir is sirdies padirbeti thumbup.gif .
Papildyta:
kazkur pradingo mano liniuote g.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi truputeli numeciau 500gr., dabar lygiai 63 kg.
Papildyta:
QUOTE(Tiagra @ 2010 01 29, 11:42)
siek tiek numeciau, o tai dar didesnis stimulas lekt i sporto kluba ir is sirdies padirbeti  thumbup.gif .
Papildyta:
kazkur pradingo mano liniuote  g.gif

Kiek numetei? smile.gif dabar sveriam vienodai.
Atsakyti
prisiduodu 64.5kg smile.gif -0.5kg smile.gif rek liniuote pataisyt ax.gif
bet liniuotej po 0.5kg nefiksuoja ax.gif tai tada taip ir paliksiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata N.: 29 sausio 2010 - 12:39