Įkraunama...
Įkraunama...

Mano būsima lieknėjimo istorija

QUOTE(Renata N. @ 2010 01 29, 13:30)
prisiduodu 64.5kg smile.gif -0.5kg smile.gif rek liniuote pataisyt ax.gif
bet liniuotej po 0.5kg nefiksuoja ax.gif tai tada taip ir paliksiu blush2.gif

vienodai numetem drinks_cheers.gif
na ka dar viena savaitele praejo, guodzia tai, kad galbut jau kita savaite sversiu 62 ax.gif gal...
Atsakyti
QUOTE(veba @ 2010 01 29, 14:39)
vienodai numetem  drinks_cheers.gif
na ka dar viena savaitele praejo, guodzia tai, kad galbut jau kita savaite sversiu 62  ax.gif  gal...

as tai taip nesitikiu blush2.gif o noretusi,net laaaaaaaaaaabai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata N. @ 2010 01 29, 17:23)
as tai taip nesitikiu blush2.gif o noretusi,net laaaaaaaaaaabai ax.gif

As irgi nesitikiu lygiai 62, bet gal bus 62,..? na gal bent puse kg. vel nukris ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, vel penktadienis, vel prisiduodu biggrin.gif . Svoris krenta laaaabai letai, seniau per diena tiek nukrisdavo, o dabar per visa savaite tik 300 gr., taigi dabar sveriu 62,7 kg.(bet visdelto izengiau i 62 biggrin.gif ) guodziuosi tuo, kad jei taip is leto numesiu, mazai sansu, kad svoris sugris, bet ir metant tokiu tempu nezinau ar iki vasaros suspesiu blink.gif bigsmile.gif
Kaip jums sekesi?
Atsakyti
o man tai net geda prisiduot blush2.gif vis tie patys 65kg ax.gif
Atsakyti
Sveikutes ar yra dar besistengianciu numesti svori? biggrin.gif As sia savaite dar labiau susiemiau, noriu numesti daugiau nei 300gr. smile.gif
Atsakyti
sweikos paneles,motereles 4u.gif uzsukau pasiziuret kaip jus cia gyvenat. ziuriu daug nauju "dietininkiu" ir visai nebogai jums sekasi gi thumbup.gif
o as tai ka, guliu lovoj jau visas menesis su gresianciu, tad tik kemsu ir nejudu visai, tai isivaizduokit doh.gif nu bet svarbiausiai man dabar leliuka issaugot o tada jau griebsiu jauti uz ragu lotuliukas.gif sugryziu cia su "fanfarom" thumbup.gif sekmes ir valios jums mergytes visoms 4u.gif
Atsakyti
prisiduodu smile.gif ir vel -0.5kg ax.gif ir vel tie patys 64.5kg g.gif ir daugiau ne is vietos g.gif
Atsakyti
As sia savaite nieko nenumeciau.Man labai viska gadina , kad kas savaitgali koks nors gimtadienis.
Renata N. ziuriu tik dvi mes cia ir belike verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(veba @ 2010 02 12, 13:35)
As sia savaite nieko nenumeciau.Man  labai viska gadina , kad kas savaitgali koks nors gimtadienis.
Renata N. ziuriu tik dvi mes cia ir belike verysad.gif

matyt visos jau viska numete ka norejo,tik mes dvi storules belikom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrusinė @ 2010 01 04, 12:25)


Mano ūgis 1.72m, svoris 67kg.
Siekiamas svoris 59kg:)



Sveikos moterytes.. 4u.gif

Na Jusu tokie mazi svoriai o jus pergyvenat,as tai jau baigiu susirgt depresija nes man po gimdymo,kadangi maitinu svoris auga kaip ant mieliu,nezinau ka daryt net... g.gif siandien visa diena valgau avizu kose bandysiu ja valgyt kuo ilgiau,ziuresiu kaip seksis,bet kol maitinu valgyt norisi labai,net negaliu gal sportuot eisiu,bet ar maitinant sportuot galima? blush2.gif

Mano ugis 1.70 sveriu 78 kg,vat tokia storule esu... doh.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Tik ka skaniai ir daug pavalgiau. Ir taip nuolat. Jauciu kaip auga svoris. Noriu numesti 7kg. Kaip ir visoms - truksta valios. Nuo rytojaus ir as su jumis bendrausiu. Mano ugis 176 cm, svoris 65 kg. Nesu stora, bet ir ne liekna. Kunas nestangrus, Noriu tiksla pasiekt iki vasaros. Taigi, stengsiuosi saikingai ir sveikai maitintis, sportuoti. I sporto klubus neisiu, turiu namuose treniruokli - dvirati, svarelius... tai problemos nebus. Manau, kad penktadieni dar nebus ka gero parasyt, taciau dar kita penktadieni tikiuosi turesiu kuo dziaugtis.
Atsakyti