Įkraunama...
Įkraunama...

Kindermusik mokyklėlė

Bandziau registruoti savo zvirbli rudens sezonui, bet sake patys nieko dar nezino, nori keist patalpas ir t.t. Ir skambint rugsejo pradzioj tik.
Kazkaip nerimtai man pasirode..
Atsakyti
QUOTE(egle77 @ 2011 08 02, 16:04)
o gal patartumete i kokia mokyklele Vilniuje eiti, M.K.Ciurlionio g ar senamiestyje ar kt? Gal zinote atsiliepimus ir pan  ax.gif

Nueikit i bandomasias pamokeles ir pziurekit, kur jums patiks, tiks, juk ir gyvenama vieta dar kazkiek reiskia. Yra Senamiestyje, Ciurlionio g. Verkiu 5, Antakalnyje tik nuo 3 iki 7 metu grupes
Atsakyti
QUOTE(muuuse @ 2011 06 14, 07:51)
mano dukra 1m10men lietuviskai jau kalba viska. angliskai supranta kokia 50 zodziu, moka pasakyti 10 tai tikrai (na cia kiek as zinau, gal ji ju ir daugiau supranta).

Ir jūs galvojate, kad tai yra gerai??? Pasidomėkit vaiko raidos psichologija... Paskaitykit protingų žmonių- docentų, daktarų, profesorių - parašytų knygų. O ne vadovaukitės komercija.
Atsakyti
Jei vaiko raida neveluoja, tai viskas normalu, juk dvikalbeje seimoje irgi vaikai mokosi kalbeti ne viena kalba 4u.gif Paskaitykite irgi kokie naujausi tyrimai, vaikai iki 6 metu turi daug daugiau potencijos ir galimybu ismokti kalbu, nei suauges 20 metu. Be to vaikai kitaip mokomi kalbos, ne su zodynais ir taisyklemis, o per judesi, vaizda, zaidima.
Beje, mokslininkai teigia, kad jei seima yra dvikalbe ir vakas turi kalbos raidos bedu, tai vienos kalbos nuemimas vis tiek nepagerina situacijos arba labai nezymiai, t.y. antra kalba turi mazai itakos kalbos raidai gimtaja kalba (jei tai vadinsime motinos kalba). 4u.gif Beje, mano sunus su kalbos raidos suletejimu savarankiskai ismoko angliskai (is ugdomuju filmuku ir zaidimu) ir kalba geriau, nei lietuviskai, nors esame lietuviu seima Lietuvoje ir vaikas jau 6 metus dirba su logopede.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2011 08 30, 10:39)
Ir jūs galvojate, kad tai yra gerai??? Pasidomėkit vaiko raidos psichologija... Paskaitykit protingų žmonių- docentų, daktarų, profesorių - parašytų knygų. O ne vadovaukitės komercija.

tikrai nepasakyciau, kad mazai domiuosi vaiko raidos psichologija, ir niekur neradau, kad cia butu kazkas blogo. buciau dekinga, jei pasidalintumet saltiniais - butinai paskaityciau wink.gif
Atsakyti
Ir man idomu.
Ne Kaune tai man nei ragelio kelia nei i maila atraso smile.gif

O gal yra kaunieciu, susisiekusiu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Esha: 05 rugsėjo 2011 - 22:01
QUOTE(Esha @ 2011 09 05, 23:01)
Ir man idomu.
Ne Kaune tai man nei ragelio kelia nei i maila atraso smile.gif

O gal yra kaunieciu, susisiekusiu?

Sveiki,
as irgi nesusisiekiu su jais. El. pastu neatraso, o tel nenurodytas internetiniame puslapyje. Gal nevykdoma veikla Kaune?
Atsakyti
Kiek zinau, mokykleles savininke ka tik susilauke atzalos, tai gali buti, kad neatsako delto, kad tiesiog neprieina prie PC g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2011 06 12, 13:29)
Taigi ir vaikas per puse metu paaugo, visai kitos reakcijos biggrin.gif o yamahoj man atrodo is viso kiaurus metus tas pats CD ir tie patys dalykai g.gif Mes su dukryte per pusmeti praejome tris kursus, tai trys skirtingi kompaktai, skirtingos muzikos ir veiklos, tai su maze daznai ir sokam, ir klausom, o anglu kalba kazkodel man neatrodo trukumas g.gif nes s dainuoju ir lietuviskas daineles ir eilerastukus, o tiek, kiek girdi muzikos angliskai, kiniskai ar dar kokia kalba, tai man kazkaip neatrodo blogai. Juk mokytoja gtai kalba lietuviskai 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Alchemie @ 2011 06 12, 13:29)
Taigi ir vaikas per puse metu paaugo, visai kitos reakcijos biggrin.gif o yamahoj man atrodo is viso kiaurus metus tas pats CD ir tie patys dalykai g.gif Mes su dukryte per pusmeti praejome tris kursus, tai trys skirtingi kompaktai, skirtingos muzikos ir veiklos, tai su maze daznai ir sokam, ir klausom, o anglu kalba kazkodel man neatrodo trukumas g.gif nes s dainuoju ir lietuviskas daineles ir eilerastukus, o tiek, kiek girdi muzikos angliskai, kiniskai ar dar kokia kalba, tai man kazkaip neatrodo blogai. Juk mokytoja gtai kalba lietuviskai 4u.gif

Netiesa,kad Yamahoj vis tas pats-ten yra LABAI klasifikuotos programos-ir ju daug.kas metai vis keiciasi,augant vaikuciui smile.gif
Atsakyti
Kindermusik keiciasi, kas 3-4 menesiai mirksiukas.gif
As nesigincyju, kad klasifikuotos programos, juolab, kad jei dar geras mokytojas, tai is viso programa gali tapti thumbup.gif nepakartojama, bet CD kokybe tai (nu mano ausiai) tai tikrai labai prasta, as vien is estetinio lavinimo puses neduociau klausytis savo vaikui tokio iraso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2012 05 10, 11:10)
Kindermusik keiciasi, kas 3-4 menesiai mirksiukas.gif
As nesigincyju, kad klasifikuotos programos, juolab, kad jei dar geras mokytojas, tai is viso programa gali tapti thumbup.gif nepakartojama, bet CD kokybe tai (nu mano ausiai) tai tikrai labai prasta, as vien is estetinio lavinimo puses neduociau klausytis savo vaikui tokio iraso unsure.gif

Sveiki,
gal zinot nuo kada renkamos grupes rudeniui? Vel negaunu atsakymo i el. pasta. Arba gal galit parasyti man mokytojos nr. i AZ? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2012 07 26, 09:03)
Sveiki,
gal zinot nuo kada renkamos grupes rudeniui? Vel negaunu atsakymo i el. pasta. Arba gal galit parasyti man mokytojos nr. i AZ? Buciau labai dekinga 4u.gif

Man atrodo, jie patalpu nauju iesko unsure.gif bent jau puslapyje raso, tai gal nezino nuo kada rinks grupes, jei patalpu dar neturi g.gif
Atsakyti